Niekas
Pranešimai: 8

2015-06-22 20:06

Gal jau visur visi išprotėjot...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-22 19:06

bbandymas/b

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-22 18:06

Primityvu, Anonime. Intelekto striuka savam nikui sugalvoti? Jo pakako tik Sveiku apsimesti?

Tikiu, sugalvotum, bet tada tektų savo nuomonę ne tik reikšti, bet ir ją ginti. Baugu?

Rytiečiai sako: kiek nori šauk rdquo;chalvardquo;, burnoj nuo to saldžiau nepasidarys.

Hm, gal reikėtų sveiko požiūrio į gyvenimą blogą paleisti? Jame galima nuotraukas, kitą medžiagą į tekstą įterpti. Arba internetinį dienoraštį tokia tema pradėti.

Sveikinu visus Jonus ir Janes. Aš paparčio žiedo neradau, nes neieškojau. Labai pasyviai leidžiu savaitgalį. Šiandien pirmąkart pasideginau saulėje, nors oras labai permainingas.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-21 18:06

Ne man vienam taip atrodo. Sugebėjimas abstrakčiai mąstyti yra visų mąstančių būtybių išskirtinis bruožas. Jūsų, tikiuosi, taip pat.

Aš nieko nemokau. Aš tik garsiai galvoju. Rašau daugiau pats sau. Kokį asmenį ar linksnį pasirenku - daugiau situacijos dalykas. Man taip pavyksta trumpiau aiškiai išreikšti mintį. Laukiu kolegiško brainštormo, o ne beždžioniško utinėjimo arba papūgiško aido su iškraipyta prasme.

O rdquo;užsidėti mąstytojo kepuręrdquo; bent valandai sveika bet kam. Nieko baisaus, jei prilips. Tai ne gėdos dėmė. Neniežti. Ir nesmirda.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-19 19:06

Šiandien ryte toptelėjo, kad viskas būtų žymiai paprasčiau, jei žmogus suvoktų:

- kas jis yra?
- ko jis iš tikro trokšta ir kurlink jis eina?
- kurioje vietoje dabar jis savo kelyje?
- koks bus jo sekantis žingsnis?

Labai paprsti klausimai, bet labai sunku rasti vienareikšmiškus atsakymus. Reikia pagalvoti ir parašyti platesnę žinutę.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-19 18:06

Liaudies balsas - Dievo balsas. ŠTIŠ!
www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagrid=forumtemaamp;lid=2amp;temid=1534

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-19 17:06

Jei žmogus biednas, tai gali būti laikina, jei bukas - tai amžina. Fundamentalu. Galvojate kitaip?

Sunkiau mąstantiems: atsidūsėjau apie prarastą humoro jausmą, turėdamas galvoje tuos, kurie jį prarado, stengdamiesi įkyriai išsiaiškinti epikrizes ir anamnezes, reikšdami užuojautas žmonai ir gilias žinias apie Manijos kainas parduotuvėje už kampo. Kiek čirškimo, koks klegesys! Tikras paukščių rojus! Nebijote kokią paukščių ligą pasigauti?

Todėl: man įgriso tuščias čirškimas. Toliau reaguosiu tik į tas žinutes, kurios atitinka paskelbtą temą.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-19 13:06

Prarastas humoro jausmas baisiau už vėžį...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-18 13:06

Ne, garbusis. Viena iš šios idiomos prasmių - užsiimti niekais.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-18 08:06

Iš patrankos į žvirblius...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių