sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-19 15:05

Paikybei? Nepasiduokite, labai klastinga liga. Praktiškai nepagydoma.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-05-16 06:05

atsidariau:)) ir jau daug pasistūmėjote?sėkmės:)))Aš tai vakarais išeinu pasivaikščioti, padarau kelis pratimus.labiausiai stengiuos palaikyti gerą nuotaiką,o kai yra džiugesio-aš galinga:))))

sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-14 18:05

jau du metai seku štai šį www.johnstonefitness.com tinklapį. Mane tai labai motyvuoja.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-14 17:05

Na, kas gi čia? Bandysiu dar kartą.

Roberta, jūs sakote: rdquo;Tai neturi jokios vertės, tai tik tos dienos, tik tos akimirkos kažkokia mintis, jausmas.Nulėkė ir tiek.rdquo;

Negerai,kad nulėkė. Mintis reikia realizuoti. Minčių vizualizavimas - užrašymas - labai padeda jas įgyvendinti.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-14 16:05


sveikas
Pranešimai: 323

2015-05-12 19:05

Vakar ir užvakar prisjungimą prie šio tinlapio blokavo antivirusinė. Nortonas neleido prisijungti. Įdomu, kai elgėsi kitos antivirusų programos?

Roberta
Pranešimai: 723

2015-05-10 17:05

Aš tai darbo reikalus užsirašinėju. Kad tik ko neužmirščiau ką turiu padaryti. Planelis mane mobilizuoja, sudėlioju į stalčiukus viską ir man tada ramiau|:)O idėjų-pilna, tik kas iš to, kad joms įgyvendinti nėra jėgų.Na, bet kai ką įveikiu. Mintys gražios dažnai aplanko, bet, kaip Leta sakė-jei tai tikra, nepaleis, o jei tai negilu, dar ne mano-nulėks ir nulėks. Daug gerų minčių išsibarsto vėjais, nerealizuoju. Matyt, per silpna joms esu.

smilga
Pranešimai: 92

2015-05-10 17:05

Na, gatvėje ar kitoje viešoje vietoje neužsirašinėju, bet pripažįstų, kad gal vertėtų. Pabėga kartais tos idėjos, jei niekur nepasižymi, uždengia jas kitų rūpesčių sluoksnis. Po to tik gaišti laiką, kol prisimeni arba lieka tik nuojauta, kad kažkokia sprendimo užuomazga buvo atėjusi į galvą.
O dėl žvilgsnių, tai vargu ar jie įtarūs, gal greičiau smalsūs:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-05-10 16:05

Aš tai rašau, va, nete. Pati sau tingiu rašyti.Kažkoks anonizmas tik sau rašinėti:))) chi chi:)))Vis noris , kad kas kažkaip sureaguotų, atsišauktų:) O rašai sau ir..aš tai kiek esu rašius sau, tai paskui nenoriu skaityti.Ir savo nete rašinėjimų nenoriu skaityti. Tai neturi jokios vertės, tai tik tos dienos, tik tos akimirkos kažkokia mintis, jausmas.Nulėkė ir tiek. Nei į galvą neateitų kreivai žiūrėti į rašantį.Gal Jums, Sveikas, taip atrodo, gal pasirodė.

Leta
Pranešimai: 705

2015-05-10 16:05

O man užsirašinėjantys žmonės juokingi. Jei mintis to verta, ji sugrįš ten ir tada, kur jos reikės, o jei negrįš, tokia iš jos ir nauda

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių