sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-04 08:10

Yra mintys, kurias žmogus gali išgirsti ir suprasti tik pats iš savęs...Ir padaryti gali tik pats, brangusis...

Bet aš visada su jumis.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-04 07:10

Nauja - tai užmiršta sena. Garantuoju, kad žinote. Taip šaukė ispanė Dolores Ibaruri, grūmodama kumščiu fašistų tankams.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-04 05:10

Gerai sakoma: pasėsi įprotį - užaugs valia. Tik praleidau dieną be mankštos - šįryt velniukas jau gundo dar pagulėti...Užsimerkiau-atsimerkiau, žiū, jau 6.20. Teko mankštą pagal sutrumpintą programą daryti, pusryčius taip pat be arbatos - darbe atsigersiu. Pirma užsidirbsiu.

Sveikinu visus su paskutiniu šios savaitės penktadieniu. Man šviečiasi įtempta dienelė.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-03 11:10

Ar atsimenate, kad sovietiniais laikais ketvirtadienis buvo vadinamas rdquo;žuvies dienardquo;? Valgyklose, restoranuose, kavinėse tądien buvo tik žuvies patekalai.

Vakar pas mane lankėsi toks Juozas, užsiimantis žuvies perdirbimu. Atvežė baisų kiekį įvairių žuvies skanėstų, kad skelbiu rdquo;žuvies savaitęrdquo;.

Deja. lietuviai mažai žuvies, man atrodo, valgo.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-03 04:10

Laabai sveikai pramigau rytinę mankštą. Vakar prie kompo pasėdėjau ilgiau nei paprastai - tvarkiau duomenis, kuriuos pamažėle sujaukiau, vis žadėdamas susitvarkyti. Nusipirkau 2GB USB raktą, dabar kaip čigonas keliausiu su visa savo manta. Pakeičiau įvaizdį - numečiau odinį portfelį, nusipirkau kuprinę, įdomią striukę prie džinsų. Džiazas - gerai.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-02 09:10

Yra tokia mažutė knygutė rdquo;Tibeto pratimairdquo; ten yra aprašyti keli pratimai.Jie tikrai puikūs, nes išjudina visą organizmą, viską pratampo. Yra aprašyta ir daugiau-apie enerigijas, čakras, kvėpavimo pratimai, meditacijos. Mažutė tokia mėlyna knygutė. Ji praktiška. Aišku, yra begalės tų knygų, bet ši tokia kompaktiška ir konkreti, o pratimus šiuos daugelis mėgsta mano draugų.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-02 09:10

Nu ne-aš ne mašina kokia, kad tik dirbčiau:) Dėl pašūkavimo tai būtų visai fainai. Va, parėjau iš posėdžio, Dieve mano, kaip riejosi dėl savo AŠ kai kurie, stebėjau ir kažkaip lyg gaila buvo jų, galvojau, kaip gerai, kad man visai nerūpi- ar aš pakankamai gerai matausi, ar esu ryški, ar svarbi. Labiausiai man patinka, kai esu rami, kad ką galėjau, tą tikrai padariau darbe.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-02 06:10

Nu ne, ten buvo tik dantys:) Mat sunkoka buvo išspausti 21 kartą,bet čia tik fizika.O dvasia tai mano buvo laisva kaip paukštė:) O jūs ar šokinėjote? Įsivaizduoju, kaip buvo juokinga:) Reikia tik muzikos geros:) Smagu, vienu žodžiu:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-01 18:10

Man šiandien taip pat nuotykis: bendravau su moterimi, kurios vardas ... Venera! Keistas įspūdis...

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-01 12:10

Man regis, jūs daug patyręs, daug praėjęs, tik..liūdnas lyg, gal per daug spaudžiat, reiktų gal kiek ir džiazo:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių