sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-23 17:10

Sveiki, nenumirau, tik labai nesveikai gyvenu. Mažai miegu, daug važinėju, prie kompo vakare jėgų užtenka tik jūsų mintis perskaityti. Ryt šeštą vėl minsiu į Klaipėdą. Ahoi!

dr
Pranešimai: 175

2015-10-23 14:10

sako, Valstybinis Faustą pastatė..aš kai tik atliekamą litą turėsiu, važiuosiu į Varno spektaklį Nekalti

dr
Pranešimai: 175

2015-10-22 05:10

ryte vos nepakišo manęs po mašina, būtų nelikę nieko arba -invalido vežimėlis:( nu jo..nežinai kuri diena tau paskutinė.na, bet-jokių neigiamų minčių.štai sėdžiu, ant stalo gėlės, kava kvepia, ir laukia pilna mažesnių ar didesnių iššūkių diena.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-19 13:10

Nesveikas. Šeimą praėjusią savaitę krėtė gripas, dabar man temperatūra pakilo. Gulinėju, skaitinėju, viriau pietus, žiūriu Čechovo rdquo;Žuvėdrąrdquo; per Rusijos kultūros kanalą. Žavu!

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-19 09:10

gavau ir pirmąsias knygas, tai skaitau nuo pradžių. O tibeto 5 pratimus ar panašiai nusipirkau knygyne, bet dar kaip ir nebuvau atsivertus, laiko stygius:)

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-19 07:10

skaitau rdquo;Anastasijąrdquo;, perskaičiau dar tik ~ 100psl., bet tikrai rekomenduoju jums visiems sveiko gyvenimo būdo propaguotojams, juolab, kad lengavai, greitai ir gan įdomiai skaitosi.

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-19 07:10

labas rytas! O aš šiandien dirbu, tik to darbo mizeris. O tikros draugystės tarp moterų ko gero nėra:(( Aš irgi turiu rdquo;tipordquo; draugę su kuria palaikom ryšius nuo vaikystės, bet to nuoširdaus bendravimo senai nebeliko, kai man gyvenime būdavo blogai, nesisekdavo - iš jos pusės jaučiau šiokį tokį palaikymą, bet jei pradeda lydėti sėkmė, jaučiu jos pavydą, tokį juodą..:((

eziukas
Pranešimai: 2

2015-10-18 18:10

Sveiki ,o kam isvis bendraut su tais kurie tau nepatinka ?????

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-17 18:10

Neesu ir aš fundamentalistas. Galiu pasigirti, kad per pietus taip par brendžio su kava sriūbtelėjau, jei ką. O po to labai mėgstu suprasti reiškinių struktūriškumą, aiškumą, tikslingumą.

Sakote, mene taisyklių nėra? Tai ką analizuoja mieloji filologė? Atsakau paprastai kaip Bugailiškis - Prūdas: analizė - tai palyginimas su tam tikromis taisyklėmis. Analizų sesuklastosi!

Su meilėmis sunkiau. Na, ne sunkiau, tik žodžių reikia pasakyti daugiau. Ar patylėti.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-16 11:10

Teorija - sausa šaka, bet nereikia užmiršti, kad treniruoti turime širdies - kraujagyslių sistemą, raumenis, atraminę - judėjimo sistemą ir t.t. Tam reikalingi visiškai skirtingi pratimai. Neužmirškime treniruočių principų: reguliarumo, nuoseklumo, krūviu kaitos ir t.t. Vien pamakaluoti ryte ar vakare rankomis ar kojomis nepakanka - tai tik sąžinės užmigdymui. Ir traumoms.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių