lina
Pranešimai: 1775

2015-03-14 19:03

aciu liuda uz atsakyma,as maniau kad mieles ne visus zmones taip veikia,gal taip ir yra:)ruosiausi pirkti PANTOGARA tai sudety atrodo 100 mg mieliu!

lina
Pranešimai: 1775

2015-03-13 20:03

Sveiki visi!ka aptarinejam?matau apie depresija snekat(man irgi tai yra:(norejau uzduoti viena klausimeli,gal kas zino koks yra mieliu neigiamas poveikis?skaitau vaisto anotacija parasyta be mieliu!o kom jie blogi,gal tik kai kuriems netinka,bet kodel?neatsakinekit jei tingit:),bet jei kas tiksliai zino,parasykit,aciu;)

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-13 13:03

Va, čia ir yra mūsų problema, jog negalim, nenorim savęs kontroliuoti, priversti pastoviai mankštintis. Susigriebiam tiktai kai bėda prispaudžia, ir dažniausiai po laiko...
Kita vertus, gyvenimas ir taip gan sudėtingas ir nelengvas, todėl ir nesinori dar ir pačiam save prievartauti... :)) o galbūt, kaip tik pripratę prie disciplinos, lengviau pakeltume ir įv.gyvenimo sunkumus!? Bet kai neįpratom savo laiku, tai kuo toliau, tuo sunkiau save priversti. Su metais mūsų aktyvumas ir energija mažėja, ir vis sunkiau darosi save rdquo;motyvuotirdquo; :)
nors ir puikiai žinai, kad reikia... kai pamatau save iš šalies, išsigąstu ir supykstu pati ant savęs... tik ar ilgam? Tai laiko pritrūksta, tai noro nėra... O sūnus juokiasi: rdquo;Mama, pasikabink prieš akis savo profilį, kad nepasimirštum ir kad pyktis ant savęs duotų akivaizdžių rezultatųrdquo; :))

Roberta
Pranešimai: 723

2015-03-13 12:03

oje-slenka plaukai ir dar kokios nesamones. Gabijai blogai.Palaikykim, supraskim ujzauskim. Man tai labai labai ludna,

Leta
Pranešimai: 705

2015-03-13 09:03

Na ir aš landžioju po forumą, kad tik nereiktų dirbti. Bet bus dar rytoj diena, ne meška gi tas darbas, į mišką nepabėgs.
Svarstau, kodėl man nepatinka režimo idėja. Gal, kad asocijuojasi su prievarta. Prievarta sau pačiai. Man geriausiai gaunasi, kai aš darau tai ko noriu ir kuo tikiu. Ir man patinka nuolaidžiauti savo silpnybėm.

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-13 08:03

O dėl ko tyla? O dėl to, kad nors ir suprantam sveiko gyvenimo būdo būtinybę, nėra lengva nugalėt save ir visalaik laikytis dienos režimo.
Pvz. ir aš pati - esu pelėdų giminės ir man labai sunku anksti nueiti gulti, dažnai užpuola netgi nemiga kai iki paryčių aš darbinga, na, o dieną, savaime suprantama, būnu kaip lepšis... Vėlgi, esu ne kartą pastebėjus, jog nuėjus peranksti gultis, ryte būnu be energijos ir vietoj to, kad atsikelčiau anksčiau ir žvalesnė, miego norisi dar daugiau nei visada... be to, mūsų žvalumas arba mieguistumas priklauso dar ir nuo mėnulio fazių!

sveikas
Pranešimai: 323

2015-03-10 12:03

Pastebiu jau nebe pirmą kartą, kad kitose forumo temose respondentų aktyvumas žymiai didesnis. Turi žmonės ką pasakyti ir apie spuogus, ir apie slenkančius plaukus, tik mes tylime. Didžioji tyla internete? Keista...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-03-09 13:03

Niekaip. Tiesiog mėgaujuosi laivadieniu. Aš valstybinių švenčių nemėgstu nuo tarybinių laikų.

ji
Pranešimai: 176

2015-03-09 11:03

O kaip švenčiate rdquo;Nepriklausomybės dienąrdquo;. Ar jaučiate patriotinį pakylėjimą?

sveikas
Pranešimai: 323

2015-03-08 11:03

Ramiai vėplinau gatve.

Staiga prastaugė motociklas. Supratau - iš tikrųjų pavasaris atėjo!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių