dr
Pranešimai: 175

2015-01-11 08:01

oi, tikrai ne, tik nepulkit stačia galva pametus protą. man jau per 40 metų:) prieš dvejus metus stadione apibegdavau 2 ratukus-ir šakes, paskui ėmiau mankštintis, jogintis, po truputį bėgioti, dabar jaučiuaos gerokai jaunesnė nei buvau prieš kelis metus.stadione apibėgdavau 10 ratukų kaip niekur nieko.štai šį pavasarį per savo ištižimą mečiau visas jogas ir bėgiojimus ir jaučiuos vėl ištižusi, susenusi, sustingusi, ėmė skaudėti sprandą, nugarą, brrr.vėl stadione tegaliu apibėgti tik porą ratukų.tad vėl tenka grįžti prie gražių įpročių-mankštos, bėgiojimo.oi, kaip sunku buvo vėl pradėti, tik 10 min sugebėdavau, bet su kiekviena diena grįžta jėgos ir daros smagiau.tad reikia nuoseklumo, kantrybės, nenumesti.nes, sako, per 21 dieną susiformuoja naujas įprotis, koks jis bebūtų-geras ar blogas.nedaryk mankštos , maitinkis bile kaip-taip ir nuvažiuos žemyn vežimėlis, daryk, užsispirk ir atsiras įprotis.na, galiu aš pasiteisinti, kad turėjau bėdų asmeninių, darbo ir nebuvo noro , jėgų mankšintis, gyventi sveikiau, bet tai tik pasiteisinimas savo ištižimo ir tiek.rezultatas neigiamas tokios gyvensenos greit pasimato-ištižęs kūnas, nusilpus valia.fe.kai imam sirgti, lekiam pas daktarus, bet jie sveikatos tikrai neduos, gali tik ekstra atveju ten ką paklijuoti ar susiūti, o visa kita-mūsų rankose.

saulė
Pranešimai: 170

2015-01-10 21:01

Įdomu ar ne per vėlu pradėti mankštintis, jei visą gyvenimą to nedariau, o baiginėju jau ketvirtą dešimtį? :)

dr
Pranešimai: 175

2015-01-10 06:01

naa, tai laikomės tos dietos, erika:) aš tai nei storėju, nei plonėju:) noriu būti sveika ir graži, darbinga, veikli, laiminga..juk reikia tiesiog pasiryžti daryti tai, kai kelia aukštyn, kas laisvina kūną, sielą.ir DARYTI.kito kelio nėra tiesiog:) labai gerai įsivažiuoti padeda Kepenio mokykla.žinau, kad nuo 21 dienos prasideda pamaina 10 dienų.per tas dienas galima daug ko ten gauti-ir teorijos, ir praktikos:) esu buvus.kai labai užmirštu save, kai pervargstu-ten važiuoju, atsigaunu, pasisemiu jėgų, pailsiu, pabendrauju su tokiais pat žmonėmis.na, kiti važiuoja i sanatorijas,kiti į užsienio keliones-kaip kam kas.jūra žiemą yra įspūdinga visom prasmėm:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-01-09 18:01

Spameriai nerimsta

Erika
Pranešimai: 40

2015-01-08 19:01

sveikos :) noriu numesti svorio, bet visiskai neturiu valios :( esu beviltiska, nes man niekaip nepavyksta :( Gal galite padeti, duoti patarimu ar siaip ka nors patarti, galbut ka nors veiksmingo esate isbandziusios????:(( man reikia kad kazkas nuolat man apie tai kalbetu ir primintu visa tai... Nes vienai yra lb sunku:(
Rasykit man (erke101@one.lt arba milijoniere@yahoo.com)
BUSIU LABAI DEKINGA JUMS...
laukiu laisku :(

Leta
Pranešimai: 705

2015-01-08 13:01

Kai noras toks akivaizdus, tai visai paprasta save palepinti.

dr
Pranešimai: 175

2015-01-08 13:01

nu kažkas keisto-turbūt tai artėjaunčių kiaulės metų poveikis-kažko kelinta diena noris ...kepsnio.su krienų padažu:)

a
Pranešimai: 262

2015-01-08 09:01

dr, o tu labai stora , kad vis valaisi organizma?

dr
Pranešimai: 175

2015-01-08 05:01

juk cigaretės ir alkoholis neturi vitaminų, ir gyvenai:) o dabar jie juo labiau nereikalingi, jei pasukai sveikesnio gyvenimo keliu.bet,žinoma, nepakenktų, vien jau psichologiškai veiktų gerai-pastiprintų pasiryžimo kelyje.paprašyk vaistinėje betkokių kompleksinių.yra gi vyrams, moterims, su bičių pikiu, su ženšeniu ir t. t. Sveikinu, kad esi stiprus žmogus.

Leta
Pranešimai: 705

2015-01-07 06:01

O jūs dr iš Kauno? Tada būtume kaimynės. Aš suprantu filologės požiūrį, jis man artimesnis negu gyvenimas pagal tikslus. Tik bėda, kad su amžium mano intuityvi pajauta kurlink judėti nusilpo. Vis daugiau žiūriu atgal o ne pirmyn.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių