sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-15 05:10

Aš gana dažnai skaitau apie rimtas traumas, atliekant žinomus ir įprastus pratimus. Man kažkaip sekasi - traumą gaunu, kai peržengiu ribą. O išbandyti savo galias labai traukia...

dr
Pranešimai: 175

2015-10-11 18:10

gyventumėte arčiau, paskolinciau katina, jis ir Jusu kates neskriaustu, mat iskastruotas.nenorejau jo kastruoti, bet kadangi pries ji du katinai dingo per morciu, tai teko.nu filologe, tau gerai, turbut tevai ir valgyti padaro, gali sau interpretuoti:) o koki teksta gvildeni dabar?

dr
Pranešimai: 175

2015-10-11 18:10

mes irgi jau šildomės.grįžau namo, o vaikas jau užkuręs pečių.jauku.senokai buvau Vilniuje:(Tai gerai, Sveikas, kad Jums sekėsi.o, pasirodo, ir trylikta, ir penktadienis.na, ir smagu, kai kažką nuveikiam.filologe, pailsėk savaitgalį, o gal ir pati užlėksi pas tėvus.mane irgi graužia sąžinė, kad per mažai skiriu jiems dėmesio:(

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-11 18:10

Labas vakaras.

Šiandien diena - nuo šešių ryto rdquo;ant ratųrdquo;, skraidžiau po Vilnių. Niekur nebuvau, nieko nemaciau - ne sostojal, ne učastvoval - tik reikalai. Gaila, labai gaila. Buvo mintis bandyti susitikti su rdquo;vienu iš mūsųrdquo; - netilpau į laiką, reikėjo popiet grįžti atgal.

Stebiuosi, kaip sostinė keičiasi - savaitę nebuvai - bac naujas fasadas!

Penktadienis, trylikta, pilnatis - viskas dzin, pasirašiau naudingą sutartį. Likau patenkintas vienos valstybinės institucijos darbu, kuri dažniausiai keikiama.

Pakeliui aplankiau mamą, porą valandų pakalbėjome. Stengiuosi užsukti kaip galima dažniau, bet tai pavyksta pernelyg retai, graužia sąžinė.

Pradėjau šildymo sezoną - žmona užveikė. Į namus plūsta pelės - katė Dovė jauna ir kvaila, į problemą žiūri pro pirštus, tpfu, pro nagus. Jaunimas, nieko keisto, tenka pagelbėti sląstais. Taip ir gyvename, kas gali pasakyti, kad blogai?

dr
Pranešimai: 175

2015-10-11 17:10

geras straipsnis delfyje Karnickaitės

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-10 16:10

ok, gero vakaro, išeinu.

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-10 16:10

turiu jūsų dr:) atsispauzdinusi apie organizmo valymą, nu ten su vadeniu, druska, ryžiai irplius pratimai, bet truputuką bijau, pradžioj bandysiu nors elementariai susipažint su joga, ir aplamai skaitykloj, pasirodo, yra daug knygų ta ir panašiom temom. Tai pradžiai reik apsipažint. Kaip jums miegasi po vakarinio bėgiojimo? Juk organizmas pabunda, pažvalėja, tai kaip paskui užmigdot? Aš paskutiniu laiku prastokai miegu, melisa nepadeda, o valerijonų arbata liuks, bet pasmirsta namai senatvės pensionu>:(

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-10 15:10

tai va, parsinešiau rdquo;Anastasijardquo; ir tik dabar pamačiau rašo: 4-6 knyga, tai ką, pati bibliotekininkė nežino, kad yra pirma dalis, nes ji ieškojo? O gal pirma dalis eina kitu pavadinimu? Gal kas galit pasakyt? nzn ar verta nuo vidurio pradėt. Tibetiečių pratimų deja nebuvo tuo metu, bet turiu A.Molovčikovo rdquo;Dešimt žingsnių sveikatos linkrdquo;, anot jo visos ligos dėl neteisingos mitybos, paskui vidurių užkietėjimas ir t.t. Na įdomūs jo pamąstymai, ypač man, kaip nepatyrusiai dar toje sveiko gyvenimo srity, aš tik sportinuosi, ir kol kas beveik kaip ir viskas.

Klausimas
Pranešimai: 59

2015-10-10 13:10

O kaip Jūs, sveikas?:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-10 12:10

Vieni gyvena kaip pasakoje, kiti tas pasakas kuria :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių