Dina
Pranešimai: 102

2015-01-21 07:01

ar kas nors ką nors žino apie želmnų sultis? Mano draugė mėnesį stabiliai jas gėrė, sakė pagerėjo savijauta, kai paklausiau kas konkrečiai, galvojo galvojo, o konkretaus atsakymo taip ir nebuvo. Ar bandėt dar kas nors ir koks jų poveikis?

romute
Pranešimai: 32

2015-01-20 20:01

tuomet saugios keliones.:)

romute
Pranešimai: 32

2015-01-20 20:01

Gyvenime daug kas sveika:)Dabar man labai sveika susilaikyti nuo saldumynu.Bet nuolat apie juos galvoju:)

romute
Pranešimai: 32

2015-01-20 19:01

tuomet puiku.O as jau pagalvojau...visada skaitydavau jusu parasymus ir kartais pasinaudodavau patarimais kaip mankstinti skaudancius sanarius...

romute
Pranešimai: 32

2015-01-20 19:01

o tamsta esat ziaurus , netikejau is tokio, save vadinacio sveikuoliu.Kodel moteri siunciat pas sergancius depresija?Nejaugi nustatet diagnoze todel , kad ji isreiske savo nuomone?Visai gali buti kad ir jus cia uzsuksit ir ne priekaistauti ar pasijuokti , teisiog gyvenime visko nutinka.Neplanuoto , nenumatyto.Gyvenimas turi daug veidu.Nesvarbu , kad dabar esate sveikas.Tikrai as pasipiktinau tokiu jusu elgesiu , nors nepazystu tos moters kuri cia parase, nepazystu ir jusu , tik tiek, kiek skaicius esu.Maniau , kad jus tolerantiskas.Bet uzgavo ambicijas ir pasiuntet i depresijos foruma zmogu.O gal jusu diagnoze klaidinga.Dievazi , net nesmagu uz jus...

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-20 09:01

Savo aplinkoje, tai aš tokių SVEIKŲ vengiu, nes susergu nuo jų pamokančio savęs gyrimo. Man kvepia narcizu. Kvapas skanus, bet galvelė temato savo atvaizdą.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-01-19 20:01

Sveiko gyvenimo būdo atstovai savaitgalį nesėdi prie kompų - žavu!

Aš sekmadienio vakarą planuoju darbus visai sekančiai savaitei. Taip jau įpratęs.

Paskaičiau savo vaikiškus dienoraščius ir pats nustebau - ten kažkada rašiau apie svajones, o šiandien galvoje - vien tik planai...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-01-18 11:01

Pas mus tik plonas ledukas ant balų. Sausa, smagu bėgti, nors vėjai ūžauja.

Gera atostogauti, dr :), pavydžiu. Nežinau, kada buvau laisvas ilgiau tris dienas. Tikriausiai nežinočiau, ko ir griebtis. A, tiesa, ilsėtis...

Dina
Pranešimai: 102

2015-01-18 10:01

pas mus sniego anei ženklo;(, aš irgi jau pasiilgau žiemos..

dr
Pranešimai: 175

2015-01-18 07:01

pas mus snyguriuoja:) ruošiaus atostogų pusę metų.paqaliau pavyko pabėgt.tai va ir pasnigo dėl to, ir žiema pagaliau ateis,nes be žiemos jaučiuos kaip augalas, kuriam sutriko vegetacija-kažkas ne taip.o ir slides gi pernai pirkom visai šeimai...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių