dr
Pranešimai: 175

2015-01-07 04:01

tikrai-ir s turiu liemenę-davė atseit dovanų megoj:) turėčiau įdomiai atrodyti.bet aš nelakstau keliais-nenoriu išmetamom dujom kvėpuoti, randu šiaip takelių, tik gaila, kad ne visur apšviesta.tai šįryt bėgiojau savo gatvėj pirmyn atgal pirmyn atgal.čia akligatvis, mašinų nėra, tik su porą katinų pasisveikinau.nelabai tikiu tą rūgščių idėja, |Sveikas:) tiesiog kai ilgai nenaudoji ir imi naudoti, tai raumenys pasitempia ir skauda.dabar įvertinu tai, ką anksčiau sakydavo žmonės-oi, skauda po mankštos, o man niekad neskaudėdavo, tai nesuprasddavau.mano pertrauka buvo ilga labai -pusė metų.gyvenau kažkokį pragarą darbinį ir dvasinės, fizinės sveikatos, brrr.todėl tikrai noris pradėti gyvenimą nuo kuo baltesnio lapo, iš naujo:)filologe, tu gal neteisi dėl tos išorės, mat pradedi judint į gerą išorę-keičiasi vidus,ir atvirkščiai.tas naujas gyvenimas-nepasidaro per dieną.tik pasiryžti galima per dieną, o toliau laukia darbas su dvasia ir kūnu.pirmiausia reikia žinoti kryptį, link kur nori judėti dvasia ir kūnu.neišvengiamai, bent man, būna, kad suabejoji pasirinktu keliu, darai stabdį, aba kažkas išmuša iš to kelio-nelaimė ir pan.tada lyg pertrauka, paskui vėl koreguoji ir vėl eini.arba ne.darau klaidų rašydama, bo labai ilgi nagai:) mat ką reiškia , kai nereikia daržo ravėti:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-01-06 19:01

Pirmadienis - puiki diena pradėti gyvenimą iš naujo. Nuotaiką truputį sugadino svarstyklių rodyklė, įrodžiusi, kad šventės ir rašto darbai kompiuteriu per tris savaites paverčia niekais trijų mėnesių šventas dorybes...

Prabėgau įprastą 2 kilometrų distanciją, padariau mankštą, palindau po šaltu dušu. Raumenų neskauda tada, kai nedarai ilgų pertraukų ir nedirbi po jų anaerobiniu režimu, kad nesusidarytų pieno rūgštis nuo perkrovos.

Netikėtai nuotaika gerokai pasitaisė. Ilgai niekur neradau atšvaitų , kad būčiau matomas šeštą ryto kelyje. Šįryt užsivilkau šviesą atspindinčią automobilistams privalomą ryškiai geltoną liemenę. Kas dėjosi! Automobiliai staiga mažindavo greitį, pagarbiai iš tolo mane lenkdavo. Jų vairuotojai tikriausiai galvojo, kad kelių policija savo pareigūnus nuo šio pirmadienio ristele darban į pakeles paleido. Norėjau net distanciją pailginti, taip tvarkingai eismas susireguliavo.

dr
Pranešimai: 175

2015-01-06 17:01

jergau jergau, kaip skauda kojas nuo tos mankštos.kaip blogai persistengti:))))vaikstau kaip invalidinė:)))))

dr
Pranešimai: 175

2015-01-06 09:01

oi, vakar buvo svečių, tai...šio bei to ir ano susigundžiau....skauda raumenis, nes vakar ryte kiek padauginau su mankšta:) o šiandien kažko labai norisi mėsos:)

dr
Pranešimai: 175

2015-01-03 05:01

nu bet tas mineralinis be burbulu, nejaučiu jokių druskų, Tiche:) ryte vyras atnešė į lovą kavos su šokoladu, mat nebuvo įspėtas apie mano akciją, nedrįsau priešintis ir jo nuvikti, tad išgėriau ur sugrioviau savo pasiryžimą.ai, ai.darba yra greifrutų, obuolių ir dar sulčių vakarykščių.teks turbūt atidėti vandens dietą kuriai kitai dienai.ai , ai:) kaip fainai-ryt savaitgalis, skaitysiu knygą-Noriu didesnio atlyginimo.:))))

sveikas
Pranešimai: 323

2015-01-02 19:01

Sveiki. Projektas baigtas ir atiduotas. Dabar sunkiausia - rezultatų laukimas. Keistas pasitikėjimo savimi jausmas - viskas bus gerai. Pirmą kartą viską pavyko padaryti laiku, nereikėjo studentiškos rdquo;paskutinės naktiesrdquo;. Tiesa, teko dirbti ir 31, ir sausio 1.

Naujametinę naktį blaivia akimi stebėjau keistą žmonių elgseną - ketvirta nakties, visi mirtinai išvargę, skrandis maisto ir gėrimo jau nebepriima, muzika ne linksmina, o erzina, šokti nepajėgia, tačiau poilsio neina, užsispyrusiai knapso prie stalo...Kažkoks nuožmus savęs prievartavimas. Kodėl?

Turiu daugiametę trumpalaikio ir ilgalaikio badavimo patirtį (rašiau anksčiau), todėl galiu pasakyti, kad sveikiausia badauti, geriant tik vandenį. Su rūgščiomis sultimis ir kefyrais elkitės atsargiau - gali pakilti rūgštingumas.

dr
Pranešimai: 175

2015-01-01 09:01

nu aš kefyrinuos, tik gaila, kad negaliu be kavos:( įprotis, žemas spaudimas...Ačiū už palaikymą.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių