dr
Pranešimai: 175

2015-01-13 10:01

nieko nesibaimink-tai labai geras dalykas.galima gilintis daug, galima tik tai priimti kai tempimo pratimus.reikia labai lėtai, įsiklausant į save , daryti, ir viskas labai okey:)

Dina
Pranešimai: 102

2015-01-13 09:01

sveiki visi, oi kaip senai čia lankiausi. Ar jūs esate girdėję apie tokį gyvenimo periodo laikrodį ar kaž kas panašaus? Sako norint užsiimti joga, reikia tą laikrodį turėti, nes kitaip joga tėra paprasčiausia mankšta. Tai va, taip ir likau nesupratus, ar čia rimtai, ar čia mausto mane, ar egzistuja toks materialus daiktas - nuo kito mėnesio bandysiu lankyt jogų mokyklą, gal, jei iki to laiko neprapuls noras:)

dr
Pranešimai: 175

2015-01-12 17:01

sveikas gyvenimas-tai ne dietų laikymaisis ir soprtas.būna danai, kad būtent šie dalykai sugadina sveikatą.norėtus pakalbėti ne vien apie tai-valgyti tą ar aną, bet plačiau-kas tai yra sveikata, sveikas požiūris į gyvenimą.o ar nesveikas žmogus prastesnis? tikrai ne.nereikia iš nieko daryti kulto.dabar toks požiūris visuomenėje, kad tik lieknas, tik tas, kuris gražus ir veiklus, yra vertas.bet negerai taip galvoti, manau.ir nesveiki žmonės yra tiek pat geri ir gali būti reikalingi, įdomūs.kiek daug negerovių mums atneša tas rūšiavimas žmonių , nuomonių, skirstymasis pagal religines pažiūras, politiką ir t. t. as toli gražu nesu sveikuolė, bet stengiuos, kad ir ne nuosekliai, daryti tai, kas kelia dvasią, gražina ir sveikatina kūną.oi oi kaip nusmukau žemyn be mankštų-kaip žiauriai per pusmetį ištižžau ir sustingau, brrr.net nesitikėjau, kad galima taip pasibloginti.dabar atsiprašiau savo kūno ir pamažu judinu:)kasiš to, kad gersiu tabletes nuo radikulito, juk iš tikro reikia tvirtinti raumenis nugaros.man nepatinka kalbėti apie ligas.patinka dalintis tuo,kas kelia aukštyn.nu įsijaučiau aš čia plepėti.juk pati sakiau-mažiau kompo ir kalbų, daugiau darbųir judesių-dvasinių ir fizinių:)

dr
Pranešimai: 175

2015-01-12 16:01

O tai ar čia kokia katorga tas gyvenimas, kad negalima kartą per mėnesį kepsnio suvagyti:)ar dar ką padaryt ant ura:) juk svarbu iš esmės kai elgies. o nenuoramos tai ačiū-čia komplimantas man, mat labai nemėgstu nusmurgusio gyvenimo, kai viskas pilka ir vienoda.tai tu irkute, tikra šaunuolė.manao vyras va kepa kugelį, bet aš ne taip jau ir noriu, tad kertu va raugintus kopūstus su sėmenų aliejumi-labai skanu.su kitais aliejais tai neskanu, tik su sėmenų, bet ne parduotuviniu, o iš turgaus

a
Pranešimai: 262

2015-01-12 14:01

o man atrodo , kad jus dr:) kazkokia nenuorama, susidaro tks ispudis kad vis ka nors sugalvojat ir iki galo nepadarot:) ar as klystu?Tai vis kas sutrukdo dietos laikytis , na kd ir tai , jog uzsimanet mesos ir gatava:)) ir valgot, po to vel dieta ...kur jusu nuoseklumas?:)

dr
Pranešimai: 175

2015-01-12 14:01

nu nesutinku, kad patirtimi pasidalijama ir kažkas daroma, kad mažiau dejuotųsi.pastebėjau, kad tiesiog dejuojamasi ir tiek ir tai dauginama, dauginama..daryti konkrečiai-visai kas kita, čia jau sunkiau, todėl greit ir atsitraukiama..na, bet-kiekvienam savo.ir matom skirtingai, ir mums reikia skirtingai...

a
Pranešimai: 262

2015-01-12 13:01

todel , kad dejavimu pokalbiuose pasidalina patyrimu ka daryti , kad maziau dejuotuosi.O pas jus tik meniu, zodziu, valgiarastis...

dr
Pranešimai: 175

2015-01-12 11:01

na, saule, kūkū:) ok kaip gaila-dejavimų ir guodimosi, vaistų pokalbiuose-kiek tik nori chebros, o darymo ir veiklos, savo konkrečių pastangų palaikymo-anei veino:)

dr
Pranešimai: 175

2015-01-11 18:01

gerai, palaikom vieni kitus:) taip smaqgiau:) as siandien visa diena valgiau zuvi, duona ir pomidora, isgeriau pieno puodeli.negaliu laikytis kazkokiu spec dietu, nes buna-nutari tik taip ir niekaip kitaip valgyti ta savaite, o organizmas nori vat ko kito.na, neduodi jam, tai paskui jis kersyja-nevalgai nevalgai, o paskui kai dedi valgyti butent to, ko pasiilgai, tai ...geriau viska harmoningai.as esu pasizadejusi nevalgyti to, ko tikrai zinau, kad galiu apsieti ir kas tukina.tai cukrus, baltu miltu gaminiai, mesa ir alkoholis.na, vyna labai megstu, cia jau saves baudimas, tpskn.mat vynas visgi isderina prota, tai geriau nereikia:) siandien dirbau rasto darbus.padirbu, padirbu, padarau kelis pratimus, uzkandu, vel padirbu, padirbu, padarau kelis pratimus, uzkandu,isgeriu kokios skanios arbatos su medum. o dabar , vakare, va einu i pirti.geras dalykas:)siaip jau geriausia visur harmoningai-nei persidirbti, nei persiilseti, nei persisportuoti, nei persivalgyti, nei badauti, nei pernelyg tingeti.ir ypac nepersijaudinti:)na, bet ar taip jau viska padarysi ciki ciki kaip laikrodis.juk ne masinos esam, visko atsitinka:) be bangavimu, kritimu ir kelimusi, euforiju ir liudesiu but gyvenimas drungnas labai:)jei rytoj labai nelis, qal begsiu pabegioti, nors nepazadu, kazko gerkle skauda.tada padarysiu pusvalandzio manksta kambaryne beda.

saulė
Pranešimai: 170

2015-01-11 13:01

Na, kad jau padrąsinot mane, bandysiu susidaryti mankštinimosi programėlę ir jos laikytis. Svarbu susitelkti ir prisiversti tą 21 dieną:) Gaila, kad stadionas nuo manęs tolokai, bėgioti nelabai yra kur. O pakelėmis nenoriu. Kol kas darysiu mankštą ir labiau pasidomėsiu joga (turiu iš senų laikų porą knygelių). Užsisėdėjau kažkaip, norisi palavinti tiek kūną, tiek dvasią, protą, pasijusti energingesnei, nusikratyti ištižimo. Laikykit už mane kumščius ar špygas:))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių