vaidas
Pranešimai: 75

2015-04-05 19:04

noreciau suzinot kurios noni sultys ar TAHITI NONI ar MAUI NONI yra geresnes?

vaidas
Pranešimai: 75

2015-04-05 19:04

noreciau suzinot kurios noni sultys ar TAHITI NONI

vilma
Pranešimai: 182

2015-03-30 19:03

niekaip nesuprantu, kodėl toks sudėtingas jų platinimas . Kodėl negalima jų nusipirkti vaistinėse arba parduotuvėse.Keliaudamos per platintojus, sultys darosi eiliniam žmogeliui neįperkamos. Gersiu klevų sultis, lietuviškas.Prieš 30 metų estai gamino irgi panašų preparatą AU, irgi nuo visų ligų.

pranas
Pranešimai: 2

2015-03-28 06:03

Nuostabą kelia žmonių net nebandžiusių naudoti
Noni sultis vertinimai ir kritika.Aš pradėjau jas
naudoti prieš 6 metus,naudoju pastoviai ir pilnai
įsitikinau jų teigiamu poveikiu organizmui ir ypač imuninei sistemai.Jos man padėjo(aišku su
gydytojų pagalba)sunkią onkologinę ligą,pamiršau
virškinimo sutrikimus,chronišką gastritą,stomatitą
Vaistų poreikis nuo aukšto kraujospūdžio sumažėjo
2-3 kartus.Nors einu 77 metus,jaučiuosi puikiai,
dirbu nelengvą inžinieriaus darbą ir dar nesiruošiu į poilsį.Tam labai padėjo Noni sultys.
Aišku,jos brangios,bet sveikata tikrai brangesnė.
Jei pradėsite jas naudoti,tikrai nenusivilsite.
Linkiu sėkmės

Andrius
Pranešimai: 131

2015-03-26 18:03

Sveiki, as tai pat vartojau tas sultis, nes norejau patikrinti, ar jos tikrai tokios stebuklingos, kadangi sergu sunkia onkologine liga. Man kas menesi atliekami issamus tyrimai,taigi ir tyrimai nepagerejo, ir pats geriau nepasijutau. nenoriu nieko blogo sakyti bet spreskit patys. as tai manau, kad viskas remiasi i psihologija - jei tikesi, kad gali pasveikti, tai pasveiksi gerdamas ir morku sultis. Daugiau optimizmo visiems.

as
Pranešimai: 571

2015-03-15 20:03

kam noni sulciu? :) 869012668

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-03-15 15:03

Suteikiu issamia informacija apie Tahitian noni sultis. Jas geriu daugiau nei metai ir gavau nemazu rezultatu!
Tel. 867246877

Kristina
Pranešimai: 170

2015-03-14 15:03

Nebuvau didelis ligonis iki mane pasieke informacija apie TAHITIAN NONI sultys.Esu jomis suzaveta.Man 42m.Visa laika kraujo tyrimai rode hemoglobina maza ir jokia Fe(gelezis)pirkta vaistinese neisisavindavo,jaunysteje sirgdavau mazakraujiste...Tik panaudojusi 6men.sias sultis nutariau pasidaryti tyrimus.Gyditojai buvo lab.nustebe ,kad kraujo tyr.buvo idealus.Man paciai net keista.Aisku ,kad visa tai sutvarke noni sultys ,nes nieko papildomai nevartojau.O energijos turiu super daug.Organizmas pasisavino ta ko labiausiai jam truko daug metu ,su pagalba TAHITIAN NONIsultimis.Na ir kaip ne stebuklas?Taip pat pajaute siu sulciu poveiki ir kiti seimos nariai.Kas domisi siuo produktu daugiau papasakoti galiu el.pastu. :ega.baronaite@gmail.com Mielai pasidalinsiu savo patirtim.Rasykit ,maloniai atsakysiu.

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-03-11 13:03

manau kad tai tik isiskalbejimas ir tikejimas kad padeda,nedaro tos sultys jokiu stebuklu

romualda
Pranešimai: 9

2015-03-10 20:03

Galiu pasidalinti turima informacija apie Tahitian Noni sultis,atsiųsti informaciją į Jūsų paštą, išmokau kokiu būdu tieisai iš kompanijos parsisiųsti produktą,nes perkant iš konsultanto kainuoja žymiai brangiau.
Darau susitikimus su norinčiais išsamesnės informacijos.
Norintys galit rašyti man :romualdajakstiene@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių