Janina
Pranešimai: 39

2015-08-31 15:08

Žmonės, tos Noni sultys yra tikrai geros, bet labai brangios ir vienas kitas puslitris nepadės sunkios ligos atveju.Dar klausimas ar originalias jums atsiūs.Gerkite taip pat stebuklingas , knygose aprašytas vaisių ir daržovių sultis . Bus taip pat nepigu, bet bent realu. Morkų sultys+ agurkų + raud .burokėlių valo kraujagysles, švarina organizmą .Yra daugybė kitų variantų - ieškokite lietuviškai išverstų knygelių arba autentiškų vokiečių ,anglų ,rusų kalbomis parašytų vadovų apie organizmo valymą, ligų gydymą, sveiką mitybą ir t.tAš asmeniškai geriu rytais po 0.5 ltr įvairių sulčių mišinių, esu sveika ir stipri .Pernai vienoje Vokietijos klinikoje tikrinausi sveikatą ir gavau kompiuterizuotą atsakymą ,kad mano biologinis amžius yra 40 metų ,nors jau esu 57.

violeta
Pranešimai: 27

2015-08-25 12:08

as apie noni isgirdau norvegijoj seimininkai platina ir naudoja.Tai ne vien sultys.Is jų gaminama kosmetika ,šampūnai,gerimai su proteinais,serumai,muilai,saldainiai.Viskas platinama per konsultantus.Rengiami mokymo kursai jiems.Pati gavau pernai dovanu noni sulčiu,siemet jau pirkau.Jas naudoja ne vien gerimui bet deda kompresus ant zaizdu,sumušimu.Pati tuo įsitikinau.Naudoju lūpų balzama,šampūna.Man tinka.Lietuviai iš visko daro bizni ir noni ne išimtis.Jau yra lietuviškas varjantas.Neužkibkit ant to kabliuko.

tomas
Pranešimai: 183

2015-08-18 13:08

Klaipedoje paskambinkite tel. 8-695-51543

noriu
Pranešimai: 3

2015-08-18 12:08

O kur jų galima nusipirkti Klaipedoje ???

jurate
Pranešimai: 83

2015-08-16 11:08

Man labai patiko sios noni maui sultys, dabar nusipirkau viena buteli da ir gavau kita nemokamai, saunios sultys, suteikia man energijos ir sveikata nuo ju jauciu sustiprejo.

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-08-13 18:08

Dziaugiuosi rades noni sultis, tad malonu ir kitiems apie tai pasakoti.
mindaugas.ramonas2@gmail.com

Birute
Pranešimai: 37

2015-07-26 10:07

Jo reikia neapsigauti kur tikros kur ne, todel as tik specializuotoje parduotuveje perku noni maui sultis, kur net issinagrinejau visus registracijas ir sertifikatus :)

gita
Pranešimai: 16

2015-07-19 07:07

As geriu apie metai laiko noni sultis, bet perku specialioje parduotuveje vitaminu pasaulis, tikrai naturalios ir tikros sultys,ir galima pigiau nusipirkti,Savijauta tikrai gera nuo ju.Pagirimas sioms sultims.

romualda
Pranešimai: 9

2015-07-16 12:07

Skeptikai visada ir liks skeptikais,o tie,kurie gėrė ir geria sultis-turi savo nuomonę.
Kodėl būtent Tahitian Noni sultis gerti,nors dabar jau yra apie 200 dar kitų kompanijų,gaminančių šį produktą?Todėl,brangieji,kad čia visiškai saugus produktas,kurį galima lašinti į nosį,į akis,gerti būsimoms,maitinančioms mamoms,kūdikiams.Paklauskit, ar dar yra tokios kitos saugios sultys!?Atsakymas-nėra!
Esmė-sudėtyje yra ypatingai daug medžiagų,reikalingų ir lengvai įsisavinamų mūsų organizmo.Čia natūralus,gamtos sukurtas produktas.
Tie ,kas nori gerti sintetinius,cheminius preparatus-tegul ir geria....
Mes -už natūralius produktus.
Mes daliname veltui informaciją apie noni sultis visiems norintiems ją išgirsti.Žmogaus pasirinkimas ką gerti, kiek gerti ir galų gale su kuo:)
Kritikai dažniausiai yra tie,kurie net neragavę būna tų sulčių arba būna pradėję gerti ir organizmo valymosi etape,pajutę nemalonius pojučius ,išsigąsta ir meta .....Informacijos stoka,nežinojimas....nieko čia kito nėra.
Taip jau yra,mes visi esam labai skirtingi,su savais principasi ir gyvenimo normomis,bet visi su savomis tiesomis...
Tie,kurie norit nemokamos informacijos apie Tahitian Noni sultis,jų sudėtį,apie pačią kompaniją,galit rašyti man:
romualdajakstiene@gmail.com.
Tel.:8682-54788.
Mielai atsakysiu.
Tie,kurie norit kritikuoti-bandykit:)-bet prieš tai išgerkit nors butelį sulčių:)

aistė
Pranešimai: 162

2015-06-17 12:06

Sveiki platinu Noni sultis. 1 litras 150lt. 869012668

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių