egidija
Pranešimai: 12

2015-03-09 18:03

Matau didelis susidomejimas TAITIAN NONI sultimis .Istikruju nuostabus dalykas .Noreciau padeti isigyti zmonems ,kurie pageidauja .Rengiu susitikimus ,bet kuriame Lietuvos mieste ,bendrauju telefonu ,padedu registruotis internetu .Daugiau informacijos suteiksiu telf .: 8 615 24559 .Maloniai lauksiu jusu skambuciu.

romualda
Pranešimai: 9

2015-03-08 13:03

Norintys užsisakyti ir gerti noni sultis Mažeikių apylinkėse,galit skambinti tel.:868254788.
Mielai padėsiu užsisakyti iš TNI kompanijos.

Ramune
Pranešimai: 46

2015-03-08 13:03

ir tikrai nevartokit,nes tikrai Jums ir nepadės.
Su tokiu nusistatymu,jum net vaistai nepadės,o čia tik daugiafunkcinis maistas ląstelei,o ne vaistai....
Niekas niekam neperša per prievartą.Žmonės dalijasi turima informacija apie tokį produktą,kurį vartoja ir pasako,kad toks yra,o ar vartoti sprendžia pats žmogus.
Kai viskas gerai,mes nemąstom apie sveikatą,o kai susergam- griebiam viską,bet kiekvienas atsirenka kas jam geriau-gydytis cheminiais preparatais ar bandyti atstatyti organizmą natūraliomis medžiagomis.Beje,mes turim irgi Dievo dovaną ,panašų į noni-tai pikis.Jame yra daug medžiagų ,esančių noni sulčių sudėtyje.
Rinktis-kiekvieno mūsų valia.
Jau metai geriu noni ir vis dar gyva:)
Sėkmės Jums.

Viktorija
Pranešimai: 40

2015-03-08 10:03

Turėjau labai daug problemų, oseoporozė, ostechondrozė,sanariai, pastoviai mankštinausi, dariau masažus, krūvos įvairiausių tepalų, bet niekada nesijaučiau gerai. pastovūs sprando, nugaros skausmai, bejėgiai buvo brangiausi masažai, staiga visai atsitiktinai išgirdau apie NONI sultis, dar viena nesamonė, pamaniau. Tačiau žmogus iš nevilties kuo nesusigundysi. Pamaniau pabandysiu, blogiau nebus, juk tai tik sultys. Nustebau, kai jau po poros savaičių skausmai vos pastebimai, tačiau pradėjo rimti. Gėriau sultis sąžiningai 4 mėnesius, nesakau jog visai pasveikau, tačiau jaučiuosi žymiai judresnė ir grįžau į aktyvų gyvenimą. Jau mėnuo, kai darau pertrauką, tegul mano ląstelės pačios mokosi tvarkytis. Po keleto mėnesių vėl gersiu sultis, nes noriu būti energinga. Jei netikit patys galite man paskambinti mano tel 867692901

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-02-25 14:02

Sveiki,
As taip pat labai patenkintas siomis Noni sultimis, kadangi susitvarke man skrandzio problemos, tada pasakoju apie tai ir visiems savo aplinkiniams.
Kas norite gauti detalios ir issamios informacijos galite kreiptis bei padesiu uz maziausia kaina, tiesiai is gamintoju, nusipirkti sias Tahitiant noni sultis.
Mindaugas 867246877

Kristina
Pranešimai: 170

2015-02-24 19:02

Noni sultys nuostabus dalykas ,man tai atradimas.Galiu suteikti daugiau informacijos telefonu 8 61461034.Padesiu pasirasyti sutartis,kad nusipirkti pigiau ,suvesti galiu su atstovais ,vyksta paskaitos apie si produkta.Kreipkites kas susidomejot...

sima
Pranešimai: 57

2015-02-24 13:02

Isbandziau labai daug vitaminu ir maistiniu papildu, nes edu maistininkas-chemikas ir visada skaitau is ko kas padaryta. Geriu dabar Noni sultis penkta rudens-ziemos menesi rezultatai tokie, kad visi aplinkui serga persalimo ligom , gripais o as tik isciaudau visas bakterijas. Man tai atradimas, pats netikejau kad taip gali buti. Ir tai normalu nes as kiekviena diena gaunu tu maistingu medziagu kokiu man reikia imuninei sistemai

Kristute
Pranešimai: 1

2015-01-12 19:01

Sveiki visi, esu čia visiškai naujas narys, labai susidomėjau Noni sultimis, todėl ir prisiregistravau, o susidomėjau todėl, jog šeimoje atsirado sunkus ligonis, po poros dienų jam bus taikoma chemoterapija. Prisiskaičiau įvairių nuomonių apie šias sultis, ir nežinau kuo tikėti. Tikriausiai vienintelis būdas įsitikinti - pabandyti. Labai norisi padėti artimam žmogui, tačiau baisu ir dar labiau pakenkti...

pranas
Pranešimai: 2

2015-01-09 12:01

Manau,kad labai negarbinga kritikuoti Noni sultis
jų nebandžius ir neturint apie jas žalio supratimo
Pats jau šešti metai reguliariai jas naudoju ir esu labai patenkintas.Man jos padėjo nugalėti tie-
siosios žarnos vėžį,dingo ilgus metus kankinęs gastritas,stomatitas,priešhipertoninių vaistų naudojimą sumažinau 3 kartus.Man 77-ti,bet sėkmin-gai dirbu iki šiol ir didžiąja dalimi už tai Noni.
Aišku,jos brangios,betsveikata tikrai brangesnė.
Labai svarbu jas pradėti naudoti kol dar nepris-
paudė rimtos ligos,profilaktiškai.Tada tikrai paju
site jų teigiamą poveikį ir daug pigiau atseis.

anon
Pranešimai: 6

2015-01-03 22:01

geras dalykas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių