Vilnietis333
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Priligy: klausimai, atsakymai, atsiliepimai

2017-03-10 17:03

Sveiki,

Buvau pas Urologą jis išrašė receptą vaistams.
Jis sakė, kad šitie vaistai padvigubiną lytini oakto trukmę, tai norėjau paklausti kaip tiems kurie bandė.
Koks pokytis buvo iš minutės į dvi ar iš 10 į 30 ir pan.
Kaip Jums pasikeitė trukmė , nes kai su urologu šnekėjau tai jis man neatrodė labai optimistiškas, kad kažkiek padės.

Romka
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Priligy: klausimai, atsakymai, atsiliepimai

2017-03-07 12:03

Jus man paaiskinkit is kokio austumo medzio reikai buti nukritus, kad pirkti lietuviskose vaistinese? :D

keleivis
Pranešimai: 1

2015-10-10 16:10

noreciau suzinoti dimidrolio zala organizmui.

angelas
Pranešimai: 3

2015-05-19 18:05

sveiki klausimas tiems kas vartojo prilygi, koks jo poveikis, ar leidzia kontroliuot baigima ar kaip ten vyksta ar tiesiog ilgiau nepajauti kulminacijos, ar turi pasistenkti nes reik padirbet aciu uz atsakyma

jurgita821
Pranešimai: 2

2015-05-05 19:05

Sveiki. Kraipant pecius girdziu stipru duslu garsa is gerkles ar kazkur giliau, gal plauciu... Kad ir kiek kraipyciau, garsas islieka, nors nekwepuoju tuo metu, tai garsesnis, tai silpnesnis. Nieko nesuprantu, kas tai galetu būti? 33 metai

alvydasalvydas
Pranešimai: 1

2015-04-10 18:04

Sveiki visi,kuriems rupi sveikata ir nori GYVENTI SVEIKAI,nes as pats ir mano artimi zmones naudoja VISION produkcija, tai yra maisto papildai,kurie be bajerio yra veiksmingi ir svarbiausiai is NATURALIU PRODUKTU , TURI NETIK PASAULIO SVEIKATOS SERTIFIKATA,BET IR LIETUVOS,KUR NEI VIENAS kitas MAISTO PAPILDAS neturi LIETUVOS SERTIFIKATO.!!!! BE TO ,YRA VIENINTELIS MAISTO PAPILDAS IVYGDES VAISTU KONTROLES REIKALAVIMUS. JAI SUDOMINO,TAI RASYKITE I PASTA alvydasmazius@gmail.com arba skambinkite 86528744 Vilniaus m. As galiu Jums padeti isigyti si produkta. Pagarbiai visiems Alvydas

Die2kas
Pranešimai: 6

2015-02-26 15:02

veikia tikrai skirtingai. Ir išvardintos priemonės taip pat nėra universalios (kažkas alergiškas tepalų sudedamosioms dalims, kažkas - lateksui ir pan.). Pagaliau net jeigu tau pačiam ir nieko, netikti gali partnerei. Taip kad kiekvienas renkasi pagal save. Tie, kas geria vaistus, gali nesukti galvos dėl to, kad antrai pusei prasidės alergija ar kitos bėdos, tačiau dėl kai kurių priežasčių minėtasis vaistas gali lygiai taip pat netikti tau pačiam.

Kaiste
Pranešimai: 4

2015-02-19 19:02

vaistai g.b. mazai zinomi ne tik del to kad problema delikati (nors prisideda ir tai). Tiesiog zmones linke ieskot pigiausiu alternatyvu ir abejotinu priemoniu. Jie isivaizduoja kad tepaliukas, prezervatyvai su lidokainu ir tablete veikia taip pat.

Kaiste
Pranešimai: 4

2015-02-19 19:02

uzsienyje jie labai populiarus. Manau tai tik laiko klausimas kada ir lietuviams taps tokie pat zinomi.

Kaiste
Pranešimai: 4

2015-02-19 19:02

Savi privalumai ir savi trukumai :) didziausias minusas gali buti kaina, bet pliusas tai, kad vaistu nereikia gerti nuolat. Galima prisitaikyti prie aplinkybiu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių