spygliuke

2015-01-21 12:01

Prieš du mėnesius atlikta širdies kraujagyslių šuntavimo operacija.Kokius produktus turėtu vartoti, kad liga neprogresuotu?45 metai.

ANDREJUS

2015-01-21 11:01

Paskutiniu metu turiu daug
geru atsiliepimu apie kompanijos Sigcess preparatą TIANMEILI - EKSTRA – ŠARM, nuostabųjį produktą moterims, kuris sutvarko hormoninius procesus. Labai padeda moterims klimakso metu... sigcess@gmail.com +37067787777

Fohowtemosautorius

2015-01-21 10:01

Sveiki. Kartais, net pradejus vartoti Fohow produkcija ir mazomis dozemis gali atsirasti tam tikras diskomfortas, nes organizmas pradeda valytis ir atsistatyneti. Jeigu yra paskirta tiek praparatu, vadinasi jusu sveikatos bukle yra tikrai neideali.
Profesorius turejo jums duoti savo telefono numeri, tada turetumet su juo susiskambinti ir paderinti dozavimus.

Klaipėdoje, Marijampolėje, Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose, Jonavoje ir kituose miestuose turiu Fohow atstovus. Galite kreiptis į manę, suteiksiu visą informacija ir operatyviai gausite produkciją palankiausiomis sąlygomis.

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir užsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com

kregzde

2015-01-19 11:01

As apie kordicepsa esu labai geros nuomones,nes pati jo deka greitai pasveikau.Papasakosiu jums savo istorija.Sirgau depresija-buvo taip blogai,kad eidama gatve svirduliavau,negalejau susikaupti galvodama,jauciau pastovia baime ir nerima ir t.t.Gydytojas prirase vaistu,kuriuos geriau 1,5metu,bet man jie nepadejo.Buvau labai nusiminus ir nezinojau ka man toliau daryti.Atsitiktinai viena pazistama papasakojo apie kordicepsa ir pasiule pabandyti.Nelabai as tikejau,kad jis stebuklus daro,bet nutariau pabandyti.Ir labai dziaugiuosi,kad taip padariau.Pradejus ji gerti,jauciau galvoje keistus dalykus(labai sunku zodziais tai papasakoti,bet toks jausmas buvo-lyg skruzdelytes ten vaiksciotu)Manau,kad smegenu lasteles gavo joms reikalingu medziagu,jos vel pradejo normaliai dirbti.Po truputi mano savijauta eme gereti,daresi akyse sviesiau,galejau normaliai mastyti.Po 3men.as jauciausi sveika.Noriu apie tai visiems pasakoti ir patarti-negerkite tu cheminiu vaistu,nes viena liga gydo,o kenkia visam organizmui.Pabandykite kordicepsa-tai naturalus m.papildas.Kas yra nuostabu ir neitiketina,kad ji pradejus gerti-jis pats suranda organizme blogai veikianti organa ir pamazu ji isgydo.Jei kas turite klausimu-rasykite man.Kas gyvena Kaune ir nori isigyti kordicepso taip pat rasykite man-galiu padeti.kregzde@online.de

Fohowtemosautorius

2015-01-17 18:01

Sveiki, Irma ir Lina.
Reumatoidini artrita puikiai isgydo Sanbao, arbata Liuwei ir Faradoterapiniai dirzai ir dirzeliai. Del virskinimo problemu patarciau pagerti ir pastos Meigui. Gydymosi kursas minimum 3 men.(bet jau po keliu savaiciu matysis akivaizdus pokyciai).

Linai patarciau kuo skubiai vaikui pradeti duoti Fohow Oral Liquid (Feniksa 87,5lt.) po 1-1,5ml. ryte ir vakare ir Meigui pasta po arbatini saiksteli ryte ir vakare.

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir uzsieniui.

Fohowtemosautorius

2015-01-16 11:01

Sveiki. Noriu pasidalinti dar vienu rezultatu, vartojant Fohow produkciją.

Moteris 71 m.
Išeminė širdies liga, 2 insultai, stentavimas, 4 infarktai, aortokoronarinis šuntavimas, varikozinis venų išsiplėtimas, akmenys tulžies pūslėje.
Vartojo visą Fohow produkciją kaitaliojant po 3-4 preparatus kartu 2 metus. Gavo neįtikėtinus rezultatus:
Dabar šį moteris veda aktyvų gyvenimo būdą, kraujospūdis – 120/80, cholesterolis 4,5, cukraus kiekis kraujyje – 5,5, ultragarsas parodė, kad akmenų nėra!.

Marijampolėje, Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose, Šiauliuose, Jonavoje ir kituose miestuose turiu Fohow atstovus. Galite kreiptis į manę, suteiksiu visą informacija ir operatyviai gausite produkciją palankiausiomis sąlygomis.

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir užsieniui.

Fohowtemosautorius

2015-01-14 11:01

Sveiki, Rita. Prie siu sveikatos problemu geriausia butu naudoti bent 2 preparatus Fohow Oral Liquid ryte ir vakate po 5ml. ir Meigui pasta po arbatini sauksteli ryte ir vakare.

Eime, prie Parkinsono yra rezultatu su Linchzhi kapsulem. Dozes 2-4 kapsules per diena.

Rita1

2015-01-13 16:01

Sveiki, kas ir kokiomis dozėmis tiktų iš FOHOW produktų, sergant "dirgliosios žarnos sindromui" ir "Kolitui"

a

2015-01-13 02:01

#26377;#20013;#22269;#30340;#26379;#21451;#21527;#65311;

Fohowtemosautorius

2015-01-12 12:01

Sveiki, Monika. Parasiau Jums, kad salutinio poveikio musu preparatai neturi, nes tai yra imuniteto reguliatoriai arba moduliatoriai, o ne stimuliatoriai. Bet jusu atvieju geriausia pasikonsultuoti su musu profesoriumi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių