lina
Pranešimai: 1775

2015-12-04 08:12

Zinau kad pagaminti kordicepsa reikia keliolikos metu noreciau suzynoti kiek metu yra auginamas skystasis kordicepsas ir tas kitas Sigcees kompanijos Aciu.

actele
Pranešimai: 3

2015-12-03 11:12

kokį preparatą vartoti vaikui, kad panaikinti tą bakteriją iš šlapimo pūslės.

actele
Pranešimai: 3

2015-12-03 11:12

sveiki,Fohow Oral Liquid ir Meigui pastą jau visą savaitę daviau dukrai, nes vaikas sirgo gripu. Daviau, nes bijojau, kad nenusilptų ir dar labiau nesusilpnėtų imunitetas. Labai jai nepatiko, net ašarojo, kad reikia gerti.Gripu susirgo ir vyras, pradėjo sloguoti, ašaroti akys, pakilo temperatūra. Aš daviau jam išgerti visą buteliuką Fohow Oral Liquid ir pati nepatikėjau savo akim,vyro būklė pagerėjo kitą rytą. Nesupratau ar čia sutapimas, ar čia tikrai labai veiksmingas preparatas. Kadangi mano vaikas elergiškas pieno produktams, tyčia daviau suvalgyti sūrelį ir išgerti su koše kefyro. Nepatikėjau mano vaiko NEIŠBĖRĖ IR JI NESIKASĖ. Vakare viriau varškėčius, ryte dukra atsikėlusi atbėgo ir pati netikėjo, jos NEIŠBĖRĖ. Dabar mamai nupirkau kapsules, kurios gerina kraujotaką ir skystina kraują, nes labai jai skauda skrandį nuo aspirino, žiūrėsiu koks bus rezultatas. Nu negaliu patikėti, kad ši fohow produkcija tokia veiksminga.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-11-30 17:11

Atsiuskit man laiškelį į sigcess@gmail.com ir aš atsiusiu jums aprašymus su kainomis

sveta
Pranešimai: 6

2015-11-30 14:11

sveiki.gal zinote kokius fohow preparatus naudoti prie galvos smegenu dangalu kalcinato.t.y.meningiomos ir koloidines cistos.zinoma noreciau sizinoti ir dozavima,suprantu kad dozavimas individualus bet nor i kiek orientuotis.is anksto dekoju.

mama
Pranešimai: 64

2015-11-30 14:11

As savo vaikams vartoju ivairias formas, atsizvelgiant i negalavima.Imperatoriskas universaliausias,nes tinka atstatyti bet koki sveikatos sutrikima,ypac stiprinti vietini ir bendraji imuniteta.Mes jau daugiau kaip metai ne
sergam sloga ar kokiu gerkles uzdeg.Su Cong kapsules esant nervingumui,patyrus stresa,esant galvos ir stuburo kraujotakos susirgimams.As manau kad kiekvienam pries varojant reikia pasitarti su tuos dalykus ismananciais o nepirkti "tarpuvarteje"is mazai pazystamu kurie net nesugeba paaiskinti kokie tai produktai.Tai tarsi unikaliu produktu antireklama.Vartokit bet kokiam pavidale-zalos tikrai nepadarysit.

Fohow
Pranešimai: 3

2015-11-30 13:11

Sūduvos krašto žmonėms, atstovybė Marijampolėje,Vaičaičio 11,
Tel:868741278
E-mail: fohowmarijampole@gmail.com

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-11-29 16:11

Na, kiekviena kompanija visada girs save ir savo produkcija. Galiu pasakyti iš praktikos, kad mes savo sūnui skistą kordicepsą Imperatoriškąją formulę nuo 6 mėn. pradėjom duoti mažomis dozėmis, nes labai kamavo bronchitai, virusai ir slogos ir tikrai negalėjome atsidžiaugti, kai viskas dingo ir vaikas nuo tada beveik neserga. Profilaktiškai duodame ir dabar. Ir mūsų pažįstami, kurie duoda vaikams, irgi patenkinti. O mūsų pediatrė tiesiai pasakė, kad skirs Imperatoriškąją formulę vaikams, nes per tuos metus pati įsitikino ant mūsų vaikų ir kitų, kurie irgi vartoja skistą kordicepsa, kad jie daug mažiau serga ir greičiau pasveiksta, jei suserga. Tad jums patiems spręsti. sigcess@gmail.com +37067787777

milenka
Pranešimai: 1

2015-11-27 19:11

Sveiki! Turiu ginekologinių problemų..(mioma). Diagnozavo šia ligą prieš 3 metus.. Ar galima apsieiti be intervencijos? Vartodama fohow produkcija ar turesiu vilčių dėl visiško pasveikimo.. Lauksiu Jūsų atsakymo. Dekuoju.




Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-27 15:11

as kai tik girdejau, kad skystis veiksmingiausia, nes organizmas ji greiciausiai pasisavina. Nors nebesuprantu ir as...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių