ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-01-31 10:01

Jus "abejones" ir pats kažkoks įtarus ir abejotinas esate. Juk aišku, kad žmogus parašo arba paskambina ir mes susitariam konkrečiai kada ir kur, į atstovybe jis ateitu, kad butu užrašytas pas gydytoją, gautu išsamią konsultaciją ir gydymosi programą, o tai pat nusipirktu produkcija iš to žmogaus, kuris jį pakvietė.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-01-30 21:01

Vilniuje kiekvieną trečiadienį ir ketvirtadienį atstovybėje vyksta gydytojo med.m.daktaro paskaitos ir konsultacijos. Galima užsirašyti +37067787777 sigcess@gmail.com

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-30 20:01

Taip,vyksta ir Vilniuje,Klaipedoje ir Panevezyje.
Jei konkreciai reikia suteiksiu issamesne informacija.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-01-30 17:01

Ruta, o ar Vilniuje kokios nors paskaitos vyksta????

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-30 10:01

Lakstingalai.Vakar Kaune buvo paskaita Sigcess atstovybeje,kuria skaite (Med.mokslu daktaras)pagrindinis gydytojas-konsultantas Vakaru Europai.
Vertinga paskaita,platus poziuris apie maisto papildus,galima pas ji kreiptis indiv.konsultacijai.Tiesa,Kaune jis vel bus vasario pabaigoje.O siaip paskaitos vyksta kiekviena antradieni placiai visuomenei susipazinti su produkcija,isigyti literaturos.Sekanti antradieni paskaita skaitys med.mokslu daktare ne vienus metus dirbanti su sia produkcija.
Tiesa, geguzes men.vyks 2 dienu tarptautine gydytoju konferencija kur bus apie 30 pranesimu apie kordicepsa,laukiama
gydytoju is Vokietijos,Ukrainos,Izraelio,Rusijos ir kt.
Parasykit man ir susisieksim.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-01-30 09:01

Lina, parasykit man sigcess@gmail.com ir uzrasysiu jus pas pulmonologa.

rasa
Pranešimai: 295

2015-01-29 18:01

As su fohow produkcija rdquo;draugaujurdquo; jau 6 metaiJu begyje buvo 1,5m kai nevartojau ir jokios ligos neatsinaujino, o toliau vartoju, nes noriu gerai jaustis, nesirgti.O ne pradeti vartoti, kia jau sergi.Neskaitau brangu, nors pinigu jiems tenka daznai pasiskolinti-sveikata man brangiausia.Kai paskaiciuoji,jog issigydai ne viena liga, tai koks cia brangumas.6-erius metus nekamuoja elergija,atsikraciau ginekologijos problemu,sinusito (hronisko),susireguliavo smegenu skyscio sutrikimai,nezinau gerkles skausmo gripo, persalimo problemu.Ju pagalba issigydziau erkini encefalita,pagerejo regejimas,sustiprejo nervu sistema ir susireguliavo kraujospudis.As jokiais kitais budais ir jokia kita kaina nebuciau to pasiekusi.Gero pasirinkimo ir geros savijautos!

ga
Pranešimai: 1

2015-01-29 17:01

gagag

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-29 13:01

Norėčiau paklausti gal kas žinote kur galiu privačiai vaiką nuvesti pas pulmonologą.

i
Pranešimai: 18

2015-01-27 21:01

Aš nesu tokia naivuolė kaip atrodo,kol gėriau kordicepsą 3mėn.pamiršau kaip tiksliai reikia gerti išm.kapsules,žinojau,kad pradžioj po pusę,tik norėjau įsitikinti!
Sunku internete tikėti,nes bet kas gali ir mano vardu ka nors parašyti,bet man kordicepsas l.patiko,bent jau energijos dvigubai pridėjo.Vitaminus irgi visokius reklamuoja,bet atsirenkam kam ko reikia!Sėkmės visiems!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių