rasa
Pranešimai: 295

2015-08-27 10:08

labai gailiuosi, kad anksciau nesusiduriau su FOHOW produkcija, bet geriau veliau negu niekada.Tai tikrai gyvybes eliksyrai. Pati naudoju ir kordicepso preparatus, ir lindzi, ir arbatas. savijauta - nuostabi. Turiu kardiopatija, striuma 2 laipsnio, gastroduodenitas ir dar nemazai visokiu ligu.Na visa puokste turiu. nusprendziau gerti apie pusmeti siuos preparatus ir eisiu pasitikrinti. Tikiuosi, kad problemu beveik ar visai nebus, nes pazystu kruva zmoniu, kurie issigyde vezius, bronchines astmas, kepenu hepatita ir t.t.Tegul sau kiti netiki (niekada nepabandes nesakyk, kad taip nera ), bet nekalbekite nesamoniu, protingiau butu patyleti. Visiems geros sveikatos ir puikios nuotaikos.

afrodite
Pranešimai: 4

2015-08-27 09:08

As vartoju rdquo;Fohowrdquo;produkcija.Linchi ir oral liquid,profilaktiskai del sustiprinimo imuniteto.Visai neseniai as susirgau slapimo pusles uzdegimu.Ka patartume man vartoti is sios produkcijos,siuo atveju?

rita
Pranešimai: 239

2015-08-26 17:08

Labas,,turiu problema-spuogai ant veido.jie jau nuo 12metu o dabar man 21m tai manau tikrai jau ne del brendimo,tepami vaistai is isores jei ir padeda tai tik trumpam ir vel ju yra galvoju kad kazkas matyt man is vidaus negerai.Noreciau kad patartumet ar man naudinga ir ka galeciau naudoti is FOHOW produkcijos?aciu

tadas
Pranešimai: 33

2015-08-26 11:08

Girdėjau, kad žaliosios arbatos padeda išgydyti kraujo vėžį..
kokios?

Tiens
Pranešimai: 5

2015-08-24 10:08

Efektyvaus kordicepso taip pat galite gauti rdquo;Tiensrdquo; kompanijoje. Tai Rytų medicina rdquo;Tianshirdquo;. Čia Jūs galite gauti Jums reikalingo kordicepso su nuolaidomis. Daugiau informacijos ingamarkev@gmail.com

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-08-20 19:08

Sveiki. Dar karta pasikartosiu, kad, deja, musu produkcija nera panaceja. Daugumoje atveju ji tikrai labai efektyviai padeda. Tikrai uzjauciu netekus artimo zmogaus! Kai yra pazengusi onkologija negalejo nei profesorius, nei platintojas duoti garantiju, kad zmogus pasveiks. Dar karta pasikartosiu, kad daugumoje atvieju musu produkcija yra vartojama kartu su vaistais.
O stebuklu buna pastoviai! Mano dar viena kliente jau 3 metus gyvena ir veziniu lasteliu dabar neaptinka, nors turejo gimdos kaklelio vezio stadija su metastazemis.
Stengiames padeti visais atviejais, padrasinam zmones, bet visi esame mirtingi.


Rugpjūčio 23d. vyks paskaita Alytuje.

Rugpjūčio 24d. vyks paskaita Kaune.

Rugpjūčio 28d. vyks paskaita Druskininkuose.

Papildoma informacija telefonu arba el. pastu.


Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir uzsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com

Renata
Pranešimai: 102

2015-08-20 08:08

SVEIKI, NOREJAU PAKLAUSTI KAS MAN TIKTU IS FOHOW PAPILDU JEI NORIU SUMAZINTI RIEBALINI SLUOKSNI? IR KAS TIKTU STIPRINTI NERVU SISTEMA? BEJA GIRDEJUS KAIP NAUDOJI SIUOS PAPILDUS NEGALI NAUDOTI JOKIO ALHOGOLIO AR TAI TIESA?ACIU

julija
Pranešimai: 46

2015-08-18 06:08

sergu gimdos kaklelio veziu. metastazes i limfmazgius kirksnyje ir kakle. pasalinta gimda, limfmazgiai, atlikta spinduline terapija, 11 chemoterapiju. laukiu tyrimu rezultatu, gal...pagaliau. gal ir man to kordicepso pagerti? patarkit kas nors. butent gimdos kaklelio vezio atvejui

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-08-16 21:08

Del mieziu ir skauduliu taigeriausia pavartoti valancius organizma preparatus, Sanqing, arbata, Meigui pasta. Geriausia butu pasitarti su gydytoju.

Del vitiligo gali padeti skysti preparatai Fohow Oral Liquid arba Sanbao, alijosiaus gelis ir skystas kalcis Haicao Gai.

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir uzsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com

Laura
Pranešimai: 92

2015-08-16 09:08

sveiki , norejau paklausti , ka man naudoti is fohow produkcijos , norint pagreitinti virskinima, ir stiprinti imuniteta, aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių