moteris
Pranešimai: 42

2015-08-06 14:08

Vynuogele, as taip pat vartojau Diane-35, buvau labai patenkinta, juos geriau ~ 2 metus, bet atsirado labai stiprus migreniniai skausmai (o tai jau ispejimas, kad reikia nutraukti KT). Dabar jau 2 metai, kaip nevartoju, bet nesergu ir menesinemis. Kaip ir Tau, atsirado nezmoniskas plaukuotumas, dingo lytinis potraukis, jauciu begalini nuovargi ir t.t. Paklausiau gydytojos patarimo - atsake, kad visa gyvenima ir reikes vartoti KT, taciau as su tuo nesutinku. Dabar sportuoju, po truputeli pradeda atsigauti kiausides, kartais jauciu ovuliacija, kartais pateplioja rudomis isskyromis, tikiuosi, kad pamazu viskas susitvarkys. Kas liecia del svorio, tai vartodama Diane-35, jis buvo pakrites, dabar esu priaugusi ~ 20 kg, bet tai galejo atsitikti del labai daugelio, mano gyvenimo, veiksniu. Tik sportuodama jauciuosi gerai, jauciu pilnavertiskuma, atsirado daugiau pasitikejimo. Butu viskas normalu, jei ne padidejes plaukuotumas ant veido ir visur kitus, man taip niekada nebuvo.

alina
Pranešimai: 40

2015-07-23 21:07

naudojau Diane 35 ir buvau labai patenkinta, bet kai apsilankiau pas kita ginekologa ji man patare kitus kontroceptikus ty Femoden arba Logest del to jog pas mane maza gimda bei siauras gimdos kaklelis. ar kontroceptikai koreguoja tai? ar verta keisti Diane 35 i kitus?

rasa
Pranešimai: 295

2015-06-04 17:06

Noreciau suzinoti jei sumaisai dienas geriant tabletes pvz: isgeriau treciadienio tablete antradieni, o andtradienio treciadieni. Ar yra rizika pastoti. Labai prasau Jusu moterys parasykit man i e-mail sararasa@splius.lt lauksiu!

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-17 17:05

tai tu nebelauk tada ir uzkibs netikeciausiu metu.

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-17 17:05

JO APSIMETELE,NEKREIPKIM DEM.Dar2 men gersiu kontrac,paskui liepe ateit pasirodyt,jei viskas gerai tipo galesiu bandyt,palauk kiek laiko bandai?Aisku,kad pastosi,kur tu dingsi nepastojus,kazin kaip cia man bus,irgi lab noriu:}

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-17 16:05

kaip tau alegra reikalai su pastojimu,vis dar nieko?

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-17 16:05

jei nezinai prie ko prisiknist kniskis prie sienos,as ne is nezinojimo rasau o del idomumo,klausiu kitu nuomones,kaip kitom buvo,o tu kazkodel varai visokias intrigas,kokia ten drauge esi,neapsimesk

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-14 10:05

eiktu daune jei nieko nesupranti nekivircink zmoniu,as tik kiekvienos nuomones norejau,pasirodo buna ir tokiu debiliu kurios maisos

eegle
Pranešimai: 1

2015-05-12 13:05

as jau 3 men geriu femina 35 ir jokiu salutiniu pokyciu nera, svoris neauga o oda tokia pati kaip visada... spuogu nei daugeja nei mazeja. gydytoja sake man jas gert puse metu arba metus ir tada ateit pas ja vel...

smalsutis
Pranešimai: 25

2015-05-08 11:05

OOOO BRUNA SWEJKA SWEJKA MANA KEKSYTE :D LAUKIAM SWECIU

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių