egle
Pranešimai: 191

2015-03-31 10:03


kontraceptikai sucks.
bus vaikelis bus, bet nedidinsiu rizikos apsigimimams vien del didesnio malonumo nei prezervatyvu, siulau ir kitoms susimastyt!
o spuogai??? ne velnio jie man neisnyko ir po puses metu diane vartojimo, gal buvo maziau, bet per menesi 1 karta isberdavo kaip visada!!!
taigi WHAT A FUCK!

mergina
Pranešimai: 41

2015-03-30 14:03

nereikia pistis

ieva
Pranešimai: 86

2015-03-30 08:03

Parasykit kad vartojat Femina 35 ar Dian 35. koks ju poveikis? kokie salutiniai? kokie neigiami? ar sureguliavo menesines, spuogus?

ieva
Pranešimai: 86

2015-03-27 13:03

geriau Diane 35 metus.. gaila, nesupratau, kad nuo ju: atsirado sunki depresija, kuri tesiaisi iki siol. antidepresantu negeriu, nors gydytojai primygtinai siulo. bet zinau, kad ne depresijos priezastis ir tai, kurios panaikinti negaliu: visa kuna dengia celiulitas, net pirstus, ranku apatines dalis, blauzdas.. nors dabar ir negeriu kt, vis tiek labai mazas aktyvumas, sunku sportuoti, kas anksciau buvo atvirksciai. plaukai sausi, oda sausa, nors spuogais beria... greiciausiai del uztersto organizmo ar emocinio disbalanso. be to, Diane tersia kepenis, kas irgi sukelia spuogus. zodziu, nieko gero negaliu pasakyti. pikta, kad juos parduoda be recepto, pati pirkdavaus net nenurodzius gydytojos. bet paskaicius komentarus supratau, kad jos irgi ne ka ismano, jei tokius vaistus siulo daznais atvejais. labai gailiuos, kad juos geriau, cia mano didziausia gyvenimo klaida.. a, dar pamirsau pamineti, kad priaugau 15 kg, kuriu niekaip nepavyksta numesti... baisi man depresija, baisi, suicidine, del jos daug praradau, daug kas nusisuko, bet kam tai dabar rupi? ir kaip irodysiu, kad butent del to?

aja
Pranešimai: 2

2015-03-09 14:03

Leidausi vaistus (del ligos)...Depoprovera. Labai pakenke organizmui, priaugau 20kg, pikta budavau, jautri,viskas aplink nemiela, dilgeline buvo...vienu zodziu :(...o dar po kurso, kai jau nebevartojau, pasitikrinau pas gynekologa, tai pasake kad gimda sugadinta, tokia tapo lyg buciau senute:(...tada teko atstatineti, gerti vaistus ir virtaminus specialius...
Tai va kaip su tais kontraceptikais....
Sakiau daugiau niekada jokiu:(...dabar negaliu svorio numesti :(

Laura
Pranešimai: 92

2015-02-13 18:02

as vartoju femina 35 jau metus laiko be pertraukos. ginekologe paskyre pusmeciui. visada jauciausi puikiai. oda susitvarke, menesines sutrumpejo ir pasidare visai nagausios.tik dabar vel atsiranda skausmas, mieguistumas, nuovargis... gal daryt pertrauka? nors man su jais labai patogu. bet tikrai nenoriu prisidaryti sveikatos problemu. patarkit.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-02-03 21:02

ar nuo visu kontr.. svoris auga?
nesu vartojus nei vienu ir noreciau pradet...man 21m

kate
Pranešimai: 6

2015-01-20 10:01

nuo diane per viena cikla priaugau 5 kg, pykindavo,ir apskritai jauciausi kaip po gero baliuko,tai dideli hormonu kieki turincios tabletes ir nemanau kad jos tinka jaunoms merginoms,dabar man 25 ir jau 4 metus naudoju loges - jauciuosi puikiai, jokio svorio svyravimo ar pykinimo.

jurate
Pranešimai: 83

2015-01-07 17:01

sveikos. Diane-35 vartoju jau 1 ciklą. vartoju dėl gydančių spuogus savybių, bet pastebėjau, kad krutinė padidėjo, svoris nekinta, šaunu. gal žinot kokius vaistus nuo spuogų bėrimo?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių