LinaVienaragis
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: cholesterolis

2017-07-22 13:07

Bet ar tikrai kava kelia cholesterolį? Man apskritai atrod, kad su cholesteroliu - kiekvienam žmogui vis skirtingai - vienam maistas, kitam stresas, trečiam paveldimumas tiesiog. Aš asmeniškai kavos tikrai nemažai geriu, o ir kiti kolegos taip pat, nes kavos aparatai biurams skirti ją visų pirmą skanią daro, antra - galima reguliuotis stiprumą, o trečia - nu nepajutau jokio pokyčio cholesteroliui.. Tai manau, kad čia labai individualu visgi.

iewuuu
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: cholesterolis

2016-12-16 17:12

Aš cholesterolio kiekį susimažinau liaudiškomis priemonėmis naudodama maltą ciberžolę, kurią įsigijau https://www.livinn.lt/ciberzole_malta_ekologiska_50_g ir darydama ciberžolės sultis. Reikia vieno arbatinio šaukštelio ciberžolės miltelių, pusės citrinos sulčių ir jūros druskos.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-12-13 14:12

Labai efektyviai padėda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje Fohow produkcija. Tai ne reklama ar eilinis blefas. Patikrintas faktas. Ši produkcija suranda prežastį ir sprendžia pačią problemą. Produkcija sertifikuota Lietuvoje, atstovybeje dirba ir konsultuoja profesionalus gydytojai. Papildoma informacija www.fohow.info 867787777

loreta
Pranešimai: 119

2015-11-11 09:11

cholesterolio kiekį galima tvarkyti naudojant Tianshi antilipidinę arbatą.

Greta
Pranešimai: 148

2015-11-07 15:11

Mano cholesterolis -6,87. Gal zinote, ar kava kelia cholesteroli? Ar pavojingas toks kiekis ?

Leta
Pranešimai: 705

2015-11-03 10:11

Paskaitykite apie organizmo valymą TIANSHI produkcija.Teisingai vartojant galima numesti svorio, sureguliuoti cholesterolio kiekį ir jaustis puikiai. Žinoma, tai įvyksta ne per vieną dieną.Sakoma, kiek metų sergate, tiek mėnesių reikia gydytis.Jei domina ši tema plačiau - rašykite letatoo@gmail.com.Gyvenu Kaune.Žinau kas gali pakonsultuoti šių produktų vartojime plačiau - tai konsultantai, turintys licenzijas prekiauti šiais papildais ir dirbantys 5 metai šioje kompanijoje.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-10-29 07:10

aciu uz patarima.Tai turbut bus vienintelis ir geriausias sprendimas.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-10-28 07:10

visi sako,kad nuo didelio antsvorio,bet as beveik nieko nebevalgau.Turiu dideli kraujospudi,gal nuo didelio kiekio vaistu si problema? Nei vienas gydytojas nepasako nieko,tik reikia mesti svori...o kaip ji numesti,jei jis nekrenta kaip priristas.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-10-27 10:10

bukite geri,pasidalinkite savo mintimis ir patarimais,kaip sumazinti cholesterolio kiekį.Gal yra kokių būdų,be cheminių preparatų? Mitybos subtilybių.
Išanksto visiems dėkoju už pagalbą.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-10-27 10:10

pagalba,norint sumažinti cholesterolio kieki kraujyje.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių