jo
Pranešimai: 48

2015-07-17 22:07

as buvau pakviesta i produktu pristatyma Kauno viesbutyje.
Kadangi domiuosi alternatyvia medicina, apie medicininiu grybu poveiki zinau jau keleri metai ir vartoju ivairias formas,rezultatai labai geri.Maloniai nustebino,kad daug tradicines medicinos gydytoju buvo,ir tikrai garsiu pavardziu.Saunu,kad ne tik verslas, bet ir zmogaus sveikata pradeda rupeti ir musu daktarams.

sveikatosgurmanai
Pranešimai: 1

2015-07-17 17:07

Vinga, labai įdomus ir šypseną keliantis maisto papildų naudos įrodymas :) gal žmogui tiesiog labai pasisekė. Nors gal tikrai tie papildai tokie veiksmingi, sunku man dabar spręsti neišmėginus jų.
Na bet apie maisto papildus turiu savo nuomonę. Jie reikalingi žmogaus organizmui taip pat kaip ir maistas ar vanduo, nes visų reikalingų medžiagų organizmas negauna vien tik iš maisto produktų. Bet visi mes esame skirtingi, todėl kiekvienas turi atrasti sau geriausiai tinkančius papildus ar vitaminus. Todėl dažniausiai tenka išmėginti įvairiausių gamintojų siūlomus papildus, kol randi tinkamiausius. Belieka tik apsiginkluoti kantrybe :)
straipsnis pamąstymui: sveikatosgurmanai.lt/straipsniai/2010/05/gydymas-papildais-dvi-tiesos/#more-25

kauniete
Pranešimai: 11

2015-07-17 10:07

www.fohow.com - galite suzinoti apie produktus

kauniete
Pranešimai: 11

2015-07-17 10:07

tai auksciausios kokybes ir naujausiu technologiju maisto papildai prilygstantys vaistams(greito veikimo ir neturi salutiniopov.)
analogisku produktu i Lietuva buvo ivezama jau 6 metai

xx
Pranešimai: 27

2015-07-10 13:07

Prie ko cia populiarumas. Reikia ziureti kas tau padeda, o ne kas populiariausi. Sveikata reikia rupintis.

xx
Pranešimai: 27

2015-07-09 08:07

Reikia kreiptis i sios kompanijos platintojus.

xx
Pranešimai: 27

2015-07-08 15:07

As vartoju VISION kompanijos papildus. Esu jais patenkinta, tikrai geri. Dar negirdejau is nei vieno, kuris juos vartoja, kad jiems jie nepatinka. Gali pasiskaityti siek tiek apie juos www.vision.lt

Biofarma
Pranešimai: 1

2015-04-05 06:04

Nuo vaikystės mėgstame naudoti tai, kas natūralu, laiko patikrinta, todėl prekiaujame tik pačiais žinomiausiais prekiniais ženklais Lietuvoje ir pasaulyje. Ir siūlome tik pačios aukščiausios kokybės sertifikuotus ekologiškus bei natūralius maisto papildus. Užsukite į mūsų naują internetinę parduotuvę www.biofarma.lt, arba rašykite info@biofarma.lt
Gražios Jums dienos!

siga/v
Pranešimai: 12

2015-03-30 18:03

Sveiki, man tai labai, o ir visai mano šeimai, nepamainomi pagalbininkai yra Sibiro sveikatos produktai. Daug metų naudojome Vision produkciją ir aš ją labai myliu, bet dabar Sibiro sveikatos nekeisčiau net į juos. Jie yra pilno gamybos ciklo : sava žaliava ( iš nuostabaus gamtos kampelio - Olchono salos, esančios Baikalo ežero širdyje), savo gamybą bei mokslinių tyrimų centrą Ir padeda pagal individualias gydymo schemas konsultantai gydytojai, mokslų dakyarai internetinio ryšio pagalba. Jais tikiu todėl , kad padėjo man susitvarkyti su rimtomis sveikatos problemomis.galiu padėti pabandyti ir Jums. Rašykite man el.p.siga.vaiciuliene@gmail.com

Ryte
Pranešimai: 2

2015-03-25 06:03

Naujove LietuvojeJAV kompanijos AGEL geliniai papildai.Geli lengvai ir90% psisavina organizmas Kas vertina savo sveikata ,kvieciu atvykti i seminara Vilniuje.Informacija tel;860258321.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių