Lietuvaite
Pranešimai: 10

2015-07-30 17:07

Gal kažkam bus aktualu. Alternatyva antidepresantams. Natūralūs maisto papildai Laminine. Laminine naudojimas suteikia atsipalaidavimo efektą kuris gali būti susijęs su tuo, jog Lamine reikšmingai sumažina streso hormono kortizolio kiekį organizme (jis sumažėja apie 50 proc.)Laminine poveikis patikrintas ne vienoje klinikinėje studijoje. Studijos įrodė, kad vartojant Laminine švelniau reaguojama į stresą, gerėja nuotaika ir pozityvumas, didėja energingumas, normalizuojasi hormoninė reakcija į stresą. Daugiau informacijos galite rasti:
buylaminine.co.uk/Lietuva/
Tel.: +370 67747806
Skype: BuyLaminine
El. paštas: edita.ambraziunaite@gmail.com

vilma
Pranešimai: 182

2015-07-30 07:07

Kaip panaikint priezasti??????Mama serga sizofrenija.Tik patys artimiausi draugai zino.Kitiems nei i galva neateis.Kankina mane psichologisgai.Noreciau tyliai iseit.Atleisk man Viespatie...

saulė
Pranešimai: 170

2015-07-26 08:07

o as nesenai baigiau gerti cipralex vaistus...geriau daugiau nei metus. Ir kazkaip tapau labai irzli, bijau kad vel nesugryztu tos nepavydetinos nuotaikos

saulė
Pranešimai: 170

2015-07-07 07:07

Taip, man nuo Doxepin tp. zveriskai pakilo apetitas, juosmuo rdquo;lasiniaisrdquo; apaugo. Sportas, pratimai nepadeda. Buvau nustojus gerti vaistus 2 sav., tai vel apetitas susitvarke, bet nuotaikos pablogejo. Tad vel geriu Doxepin:(

Ema
Pranešimai: 41

2015-07-03 17:07

kazkokias nesamones kliedi tie,kurie sako ,kad depresija iveikti reikia valios pastangu,bloga darosi skaitant,tokie zmones nezino kas tai per liga.Jei smegenyse ima trukti tam tikru medziagu,tai jokios valios pastangos ju nepagamins.Vos tik isgeriu asentra,jau nuo pirmos tabl.pasijuntu tarsi naujai uzgimusi,ir tada suprantu,kaip gera gyventi sveikiems,kai nekankina jokios baimes,nerimas,negalvoji kaip viskas blogai ir kaip nori numirti,gyven.nusidazo visai kitomis spalvomis. Deja,nuo vaistu man l.bloga,visiskai netenku apetito,krenta svoris,istisai bloga ir silpna, skauda inkstus ir kepenis. Ir nebeistverusi po 1,2 savaiciu turiu mesti gerti vaistus ir vel grizti i kosmariska busena. Ir nepliurpkite apie knygas,jogas,valios pastangas,nes smegenys jau nesusitvarko su tuo kas vyksta jose

tomas
Pranešimai: 183

2015-06-25 17:06

Noriu paklausti ar tikrai depresija veikia širdies darbą.

Ina
Pranešimai: 73

2015-06-11 13:06

žinau tik tiek,kad galima problemą susitvarkyti be vaistų.Tam reikia labai daug valios ir kito požiūrio į priežastis,sukėlusias ligą.Labai bijome kažką keisti savo gyvenime,bet tvirai nusprendus ,apsvarstai ,pasiryžti... ir gyvenimas pasirodo kitoje šviesoje.Daug dejuojame,o savo gyvenimą keisti bijome.Vaistai problemos neišspręs.Ją spręsti turime patys.

daiva
Pranešimai: 281

2015-06-04 19:06

Ar vartojant antidepresanta serocsat gali dideti svoris?

rasa
Pranešimai: 295

2015-05-29 08:05

vartoju doxepin. Paskyre odos gydytoja. Iki tol jokiu antidepresantu vatojusi nebuvau, tai turiu pasakyti, kad jie labai padeda daug pozityviau mastyti. ne, tikrove nera iskreipta, bet viskas nebeatrodo taip juoda. O viskas tas atsioranda rdquo;is niekurrdquo;, nes turejau aibe nevykusiu prioblemu praeityje, kurias tiesiog uzgniauziau, ir niekada zmogus nezinosi, kada kas islys i pavirsiu.

Kotryna
Pranešimai: 16

2015-05-13 21:05

Man labai sunkiai tinka aantidepresantai, kiek as ju rusiu esu isbandzius sakes, nuo visu vaikstau apsvaigus kaip narkasa ir ima miegas ir labai pakyla apetitas, ir visi veiekia vienodai, tiek seroxatas, zoloftas, deprexetinas...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių