Krasas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Neigiamas antidepresantų poveikis organizmui

2020-02-28 06:02

Man perskaičius šį straipsnį rebefingas.eu / depresijos-gydymas pasikeitė požiūris į gydymą. Iš tikrųjų antidepresantai visiškai neveiksmingi, su jais galima tik nusigydyti... reikia keisti savo vidinę chemiją.

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-04 06:12

Neleis man keisti tų antipresantų, nes jau ir taip ketvirtus bandysiu....

lina
Pranešimai: 1775

2015-11-28 19:11

vartojau doxepiną, bet užikapryzinau ir nutraukiau. dabar vėl kelias dienas imiau. na, pastebėjau, kad apetitas milžiniškas mano tiesiog, valgau valgau ir atrodo vis alkana... ankščiau to nebuvo. jaučiu, kad vėl nutrauksiu tuos vaistus. juk taip nesinori priaugti. ką jūs pasakytsit? :)

goose
Pranešimai: 1

2015-11-11 17:11

nebegeriu alkoholio jau 5 metai, is leto eme mazeti apetitas,dabar jau valgau tik,kad reikia valgyti,aisku ,ir svoris krinta...ar tai,kazin,susije?aciu uz nuomone,o gal ir uz veiksminga patarima

ginta
Pranešimai: 6

2015-11-01 16:11

Jeigu seri depresija apie darba nera ir kalbos. Nuotaika tragiška, jėgų nera, silpna, galva svaigsta gyventi nesinori ir t.t.O gydytis būtina ir padeda. Plaukai tikrai neslenka. Gydausi su pertraukom apie 7 metus

Marija
Pranešimai: 149

2015-10-29 09:10

Nepakeliama busena... gydžiausi,bet nežinau kas vyksta,apie ligą žinau nemežai.Gal gyvenimo tempas,patirti isgyvenimai...ir taip nuo vaikystes.Nenoriu išsiduoti kaip sunku,kitims būna dar blogiau...

Marija
Pranešimai: 149

2015-10-16 11:10

Gėriau keletą metų Doxsepina ir visai nesustorejau,joks apetitas padidėjęs nebuvo.Dabar labai gerai jaučiuosi.

guru
Pranešimai: 338

2015-09-22 10:09

Pries vartodami antidepresantus zinokit,kad jeigu yra parinktas netinkamas antidepresantas,tai tikrai gali buti blogai.Todel jeigu po poros menesiu jums nepasidaro geriau vartojant paskirta antidepresanta,tai butinai nutraukite jo vartojima.Bet buna atveju kai po tiek laiko pasidaro tik dalinai geriau,tai tuokiu atveju jus butinai informuokite savo gydytoja.Gali tekti pakoreguoti doze ar net pakeisti vaista.Trumpai tarent,jei parinktas tinkamas antidepresantas tai veliausiai po puses metu jus turite jaustis visiskai sveiki.

guru
Pranešimai: 338

2015-09-21 18:09

As esu isbandes visus Lietuvoj registruotus antidepresantus.Esu juos vartojas 6 metus.Ir man nuo ju pagerejo sirdies darbas,normalizavosi dvasine pusiausvira,na ir nuotaika zymiai geresne.

daiva
Pranešimai: 281

2015-09-18 06:09

Sveiki,pries 10m.sirgau depresija,gyvenimas buvo nemielas,vartojau antidepresantus,geriau beveik metus,bet nuo ju mane pikino ir rodesi,kad sirdis isoks is krutines,neapsikentusi meciau juos gerti,nors gydytojas ir neleido.Kaimine patare isbandyti maisto papildus Vision kompanijos,ne tik man,bet ir mano seimai pagerino sveikata.3kartus i metus nuperku visai savo seimai ivairiu papildu,pagal poreiki.Tik tiksliai zinau,negalima is kart atsisakyti antidepresantu,kartu su jais reiketu vartoti maisto papildus kurie stiprintu nervu sistema ir palaipsniui mazinant antidepresantu doze,ju atsisakyti,tai uztrunka laiko,bet verta.Sekmes,gyvenimas grazus,bukyte sveiki.Jei ka sudomino rasykit el.p daivas40@yahoo.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių