pasveikite
Pranešimai: 3

2015-02-24 10:02

Kauno mieste konsultuoju nemokamai.Homeopatija
www.Fungoterapija.lt

O del Tianshi. tai Is ten pas mane jau nevienas zmogus atejo nepatenkintas.
Ne tik vartotojai,bet ir darbuotojai Tianshi kompanijoje neuzsielieka. Ipac ju produkcija Homeopatams ir naturalios medicinos salininkams nepatinka. O produktai,ir pakuotes kogero kazkur rusijoje pakuojamos.Nes ipokavimai galetu but grazesni. o tianshi konsultantu svetainese randami sakiniai iskeliantys ju produktus virs kitu kompaniju ,nors patirtis rodo atvirkscia.
Tianshi kompanijos darbuotojams Pateikciau daug irodimu kad ju preparatai nera tokie jau super veiksmingi

asabal
Pranešimai: 1

2015-02-20 15:02

Sveiki, kaip butu galima uzsiregistruoti pas Zana ir kokios ten eiles?

violeta
Pranešimai: 27

2015-02-14 08:02

Žana Jankovskaja buvo paskutinė mano viltis prieš 9metus jei ne ji nežinau ar šiandien vaikščiočiau šią žeme. O dabar man vėl prisireikė jos pagalbos. Labai norėčiau prisiregistruoti pas ją priregistruot vieną žmogutį kuris baigia prarast viltį.labai Jūsų prašau padėkit!

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-28 07:01

asa2 nueik pas gydytojus ir patikrink vaika ar neturi kirminu.Nes Tiansi spirulina tuo ir ipatingas kad naikina kirminus.Gal ir sukele vaikui juos .Lietuvos gydytojai nera pasiruose gydyti zmoniu pagal rytu medicina .Jiems reikia daug mokitis .Kad produkcija gera patvirtina tai kad kompanija pripazino192salys ,turi pacius auksciausius sertifikatus .Ne viena pasaulio kompanija neturi savo veliavos ,o Tiansi veliava kabo su kitu saliu veliavomis.Su pagarba Lina.

egle1126
Pranešimai: 1

2015-01-24 10:01

laba diena, gal turite tereses varanavicienes kokius kontaktus, ar gal zinote kada ji priimineja zmones, as taip pat girdejau ne is vieno kad ji padeda pasveikti

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-01-10 07:01

Taip, Fohow produkcija tikrai labai padeda prie vėžinių susirgimų. Pats su ja dirbu jau 9 metus, yra šimtai puikių rezultatų. Galite paskaityti straipsnį apie kordicepsą ir vėžio gydymą:

www.fohow.info/straipsniai/rytu-medicina/onkologija-rytu-medicinos-poziuriu-ir-kordicepsas-skystame-pavidale

Parūpiname produkciją geriausiomis sąlygomis visoje Lietuvoje, pritaikome įvairias akcijas.

Pagarbiai Andrejus, Švitrigailos 11A-228, Vilnius Tel.867787777, www.fohow.info

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-08 08:01

Nors aš ir pati nesu tokia jau lengvatikė, tikinti stebūklais, bet kai mano draugė, per pusmetį išsigydė žvinelinę, gerdama Kordicepsą, kai tuo tarpu medicina žvinelinės neišgydo, mes abi su drauge buvom tikrai apstulbusios...
Taigi, pasirodo nereikia būti išanksto nusiteikusiais skeptiškai, tik kas yra blogai, tiesiog atstumia, kai tais visokiais papildais masiškai užversta ir brukami jie taip įkyriai, jog iškarto nuteikia neigiamai, atstumiančiai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių