Miglė
Pranešimai: 37

2015-12-13 18:12

pries menesi mire mano senelis. labai gaila ir dabar asaros rieda perskaicius jusu atsiliepimus. bet galbut cia yra tik pragaras sitas gywenimas turim atkentet ir uzsidirbt gera gywenima kitai realybei ir ten susitiksim su sawo brangiausiais. o dabar gal turime dekoti Dievui kad suteike mirusiesiems laime ir isejima is sito pragaro nors ir kaip mums butu sunku

sveiki
Pranešimai: 13

2015-10-17 16:10

Neseniai buvau nusipirkusi zurnaliuka rdquo;Burejardquo;, ir kaip tik ten buvo straipsnis apie mirti. Noriu pasakyti tikrai geras straipsnis, pamokantis. Tikrai taip, kiekvienas zmogus savaip isgyvena artimojo mirti, bet matyti visi buna iskarto pribloksti nepaprastu sielvartu. Ka noreciau pridurti, tame straipsnyje patariama, kad jei jau taip atsitiko, siela turi iskeliauti i kita pasauli. Musu pareiga yra padeti tai sielai. O labiausia padeda malda. Reikia melstis uz mirusiojo siela, kad siela lengvai nukeliauti ten... Taip pat patariama, neprisiristi prie mirusio daiktu ir t.t. Prisirisimas labai klaidina siela ir siela neranda ramybes, nezino kur jai keliauti. As turiu ta zurnala, kita karta galesiu daugiau ir tiksliai parasyti, aisku, jei kam butu idomu. Svarbiausia yra melstis uz mirusia siela. Taip bus visiems lengviau.

toma
Pranešimai: 30

2015-10-16 15:10

uzjauciu... o nuo ko?

lina
Pranešimai: 1775

2015-10-15 16:10

O mano tetis pries 2 menesius mire... =rsquo;/

toma
Pranešimai: 30

2015-10-15 12:10

garai pasakyta

toma
Pranešimai: 30

2015-10-14 18:10

mano mociute mire pries 4 menesius. tik po jos mirties supratau kokia ji man buvo brangi,kaip as ja mylejau...zodziu viskas prasidejo taip. kaip ir kiekviena savaitgali vaziuodavau i kaima ten buwo dar atvaziave mano dvi puskes ir pusbrolis. gerai praleidau visa diena. vakare nieko nenujausdama uzmigau ryte girdziu kiaip mano tete saukia sao vyra kad mano mociute nugriuvo!!! galvojau gal siap uz konors uzsikabino zodziu nk rimto nueinu su puske pazet pro langa ir ziuriu kad mociute guli ant zemes be samoneso prie jos mano teta pusbrolis ir dede. tik tada supratau kas atsitiko. nors nesu labai tinkinti emiau prasyti dievo kad ji liktu gyva!!! bet jis sio prasymo neispilde... girdziu ateina pusbrolis visas apsiverkes o as klausiu kas yra? ar mociutei labai blogai?? o jis istare pacius blogiausius zodzius mano gyvenime gisrdetus zodzius... MOCIUTE MIRE!!! is pradziu nesusivokau kas ywyko nes niekaip negalejau suprast kaip vakar dar gerai jautesis zmogus mire... mociutei plyso sirdis.. na o toliau viskas kaip ir visur suvaziavo visos gimines mes mociutepalaidojom ir t.t. ir iki siol vos pamacius jos nuotrauka vos susilaikau o kai apie ja pradedame sneket nebeiskenciu ir suskystu... nemanau kad kadanors ja pamirsiu.... ;(

kumpine
Pranešimai: 1

2015-10-02 17:10

Netekau savo brangaus sunaus,jam buvo tik 18 jis pasitrauke is gyvenimo.Nežinau kaip man gyventi?

marius
Pranešimai: 82

2015-09-20 17:09

Labai gera tema. Stiprybes Jums visiems, laikas isgydis visas zaizdas.... Kiekviena pabaiga, yra kazko pradzia... ;)

jurga
Pranešimai: 99

Kaip ištverti artimo žmogaus mirtį

2015-09-03 17:09

Kaip ištverti artimo žmogaus mirtį

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-08-15 20:08

angele123- zinoma, kad rysys nedigs, bet butina numirusi zmogu paleisti, kad jis butu ramus, kad nesisapnuotu ir nesivaidentu.

Viktorija- tave "sukure" tevelis ir mama, dabar tu privalai sukurti savo gyvenima, bus skaudu, kad nera mylimo zmogaus salia, bet visgi jis savo pasieke- turi puikia dukra (sunu).

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių