Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-06 11:05

sveikos,gal kas galit ieit i mano tema auksciau sitos,lab nekantrauju.

bite
Pranešimai: 16

2015-05-06 09:05

lek nuo tokiordquo;individordquo;net neatsigrezk,nes vaikas uzaugs,o aciu nepasakys,kad aukojaisi ir kentejai,o jei negali jo palikti tai-nedejuok,o kentek ir vilk rdquo;jungardquo;.....

jurga
Pranešimai: 99

2015-05-05 14:05

Vienintelė išeitis - skyrybos . Negyvenk del vaiku o del saves. Mano santuokinio gyvenimo patirtis 32 metai. Labai gailiuosi, kad neisiskyriau kai buvo 1 vaikas, po to gailejausi kai abu vaikai mazi buvo kodel nesiskyriau. Dabar sveikata papilta juodai, be vaistu gal 5 rusiu nebunu nei dienos, o jis koks buvo toks ir liko. Žiurek saves, nes veliau labai gailesis.Suprantu, kad esi jauna.Brangioji nieko nelauk. Bjauriu vyru neišauklesi ir nepakeisi... Šventa tiesa.

padekit
Pranešimai: 15

2015-05-03 17:05

Nebegaliu padėkit patarkit prašau.Gyvenu su savanaudžiu žmogumi kuris temato savo poreikius tegirdi savo žodžius.Pats juodžiausias tinginys.Nepajudės jei nematys kokios naudos asmeniškai sau.Ir taip jau 8 metai.Aišku pirmais metais taip nebuvo,neparodė savo tikro veido o dabar priveda iki tokio laipsnio kad nebekenčiu net pamatyti.Ką daryti nebežinau?Galvoju apie skyrybas bet turim vaiką.Jam skaudžiausia būtų taip manau.Patarkit prašau...

padekit
Pranešimai: 15

2015-05-03 17:05

Nebegaliu padėkit patarkit prašau.Gyvenu su savanaudžiu žmogumi kuris temato savo poreikius tegirdi savo žodžius.Pats juodžiausias tinginys.Nepajudės jei nematys kokios naudos asmeniškai sau.Ir taip jau 8 metai.Aišku pirmais metais taip nebuvo,neparodė savo tikro veido o dabar priveda iki tokio laipsnio kad nebekenčiu net pamatyti.Ką daryti nebežinau?Galvoju apie skyrybas bet turim vaiką.Jam skaudžiausia būtų taip manau.Patarkit prašau...

as
Pranešimai: 571

2015-04-10 04:04

Man tarsi atsiranda trecias kiausinis, bet jis vel isnyksta ir vel atsiranda. tai sunkina slapinimasi, skauda pilva kartais. jei povalio jy supaudi jis pradingsta ir vel atsiranda. kas man yra?

bite
Pranešimai: 16

2015-03-13 18:03

noreciau,kad atsilieptu moterys,kurioms buvo nustatytas kiausidziu vezys..Pasidalinti savo isgyvenimais ir kova su liga.

Ana
Pranešimai: 35

2015-03-02 11:03

Mano draugas nenori oralinio sekso. Nerodo entuziazmo nei kad as daryciau, nei jis man... Karta bendziau, bet supratau, kad nieko ypatingo nepajuto..Jauciu, kad labai myli mane, bet juk nepriversiu jo daryti to ko nenori. Taciau mam labai truksta oralinio... Ar belieka susitaikyti?

Vytas
Pranešimai: 476

2015-03-02 10:03

komentaras isejo anonimiskas,uzmirsau pasirasyt.

xxx
Pranešimai: 184

2015-02-24 19:02

Nebukit gydytojais neturedami tiksliu duomenu!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių