Marija
Pranešimai: 149

2015-09-03 05:09

Na va, jau ir cia persikelet rdquo;administruotirdquo;, jau tame forume pasireiksti per mazos galimybes? Matau be musu negalit. Nors bent turetumet tiek drasos ir tuo paciu slapyvardziu pasirasinetumet, bet tokiems kaip Jus yra per silpna.

Marija
Pranešimai: 149

2015-09-03 04:09

Sveiki visi, malonu vel visus jus cia sutikti. Gerai Vija kad paraset kur jus rasti, buvau nuliudus kai jus prapuolet, ir guru teisus, kad man jusu truko. Tikiuosi cia gal nebus tokiu rdquo;administratoriurdquo; kaip tame forume. Nors as pasiskaitineju ir ten rasytas zinutes , ir toli grazu daug visko ne i tema rasoma, bet vieniems galima tai daryti, o kitiems ne. Bet ka jau cia prisiminti, kas buvo, tai buvo. O tas rdquo;lojantis suordquo; vis dar man sedi sirdy.

a
Pranešimai: 262

2015-09-02 18:09

o jus , guru ,nenorit siaip pasikalbeti , na ka veiket darbe, ar namuose, juk manau vistiek skaitot ka nors, ar gal buvot grybauti, sako grybu labai daug , o gal pasivaiksiojot po Azuolyna?

?
Pranešimai: 67

2015-09-02 18:09

guru , kur dingot???

raminta
Pranešimai: 141

2015-09-02 18:09

Vija, mielai cia ateisiu paplepet, bet apie savo bedas pasirasinesiu senam forume, kazkaip nesinori cia diskutuoti tokius subtilius klausimus:)
Ryt eisiu i kirpykla, keisiu isvaizda, kirpsiu visai trumpai plaukus,dar ka nors naujo sugalvosiu , nes tas laukimas mane isves is proto.

vija
Pranešimai: 380

2015-09-02 18:09

Zinoma gaila jo zmonos ir dukreles.Bet jis daznai rizikuodavo be reikalo,ypac su tais krokodilais ir gyvatem.Nepatiko tik,kad jis tada dukrele laike virs krokodilu.

guru
Pranešimai: 338

2015-09-02 18:09

Jeigu buciau turejes kompa ir mokejes juo naudotis,taip pvz.tokiam forume kaip depresijos gydymas buciau dalyvaves nuo jo atsiradimo pradzios(atrodo nuo2004m).

vija
Pranešimai: 380

2015-09-02 18:09

Va vyras dabar pasake,kad zuvo Stivas.Cia tas krokodilu gaudytojas.Gaila.Daznai ziuriu Animal Planet.Sako,kad filmavo skata,o tas ji perdure.

gediminas
Pranešimai: 16

2015-09-02 15:09

Labas. Nu as giyvenu gerai. Tik kad siandien leva diena buvo. Vieni nervai blembai ... O tau kaip?

vija
Pranešimai: 380

2015-09-02 14:09

Sveiki.Patiko kazkieno mintis apie rdquo;pasikalbejimu kambarirdquo; sergantiems ir norintiems kam nors issipasakoti apie savo problemas,pasiguosti.Norisi tureti draugu,kuriems gali pasakyti tai,ko nedristi pasakyti net artimiems ar pazistamiems.Reikia,kad salia butu kazkas,kas suprastu,paguostu,patartu tada,kai yra sunku.Kartais reikia ir pasidziaugti ar paplepeti ne i tema.Tik butu malonu,kad cia nebutu pykcio,ironijos ar pagiezos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių