ausra
Pranešimai: 90

2015-11-21 19:11

man 57m. ir isimylejau. skraidziau,siurpuliukai per kuna,lengva narkomano busena...ir viska sugrioviau del savo drovumo. Tai likes tarybinis auklejimas. neisdrisau pasimyleti, o likau nesuprasta.

Viktorija
Pranešimai: 40

2015-11-10 00:11

Kai žmogus labai emocionalus-taip ir būna:apie savo mylimą asmenį galvoja,,visas 24 valandas".Pagydyti gali tik stipresnis,,sukrėtimas":pavyzdžiui,tampi valstybės Prezidentu,olimpiniu čempionu,laimi loterijoje kokį...milijoną litų,ar tave pakviečia pagrindinei rolei į Holivudą.Taip,padėti gali tik-nauja,labai stipri ir maloni emocinė energija.Jos reikia paieškoti.Tikslas,kurio sieki.Ir dažniausiai-laikas.Jis viską nutrina.Atsiranda daugybė naujų,reikšmingesnių dalykų.

jurate
Pranešimai: 83

2015-11-09 10:11

Man jau 53 metai, o as vis gyvenu pirmaja meile, nors po to jau du kartus buvau istekejusi.Kas desimt metu jis mane suranda, sugadina nuotaika ir dingsta, kas netaip senai ir ivyko, nors turi seima. Gal abu sergam sunkiai o iseities ir nera. Kaip gydytis, kad net 35 metai nepadejo

vaida
Pranešimai: 74

2015-11-02 16:11

Vienos meiles pabaiga yra kitos,naujos,nustabesnes meiles pradzia!;)

audra
Pranešimai: 47

2015-07-09 21:07

Nereikia mylet pacios meiles. Aplinkui tikrai yra daug šaunesnių, protingesnių ir Tavęs pačios vertų žmonių. Neužsisklšsk ir viskas bus gerai.

vaida
Pranešimai: 74

2015-06-29 19:06

MANE ISGYDE LAIKAS.
DABAR PAMYLAU KITA.BET BIJAU BUTI PALIKTA.
REISKIA ZAIZDA LIKO.BET MYLIU IR ESU LAIMINGA

Mei
Pranešimai: 30

2015-02-01 19:02

Giliausi vandenys negali užgesinti meilės
nei potvyniai jos paskandinti.
Jeigu žmogus siūlytų už meilę visą savo turtą,
būtų tik paniekos vertas.(Gg 8,7)

Bet jeigu pabūgę ieškosit tik meilės ramybės ir jos malonumo,
Tuomet jau geriau jums pridengti savo nuogumą ir pasitraukti iš meilės verpeto
Į pasaulį be metų laikų, kur jūs juoksitės, bet ne iš visos širdies, ir verksit, bet ne iki valios.
Meilė atiduoda tiktai save ir ima tik iš savęs.
Meilė nesisavina nieko, ir neįmanoma jos pasisavinti.
Nes meilei pakanka meilės.(Kahlil Gibran)


mecislovas
Pranešimai: 57

2015-02-01 08:02

žmogus bendraudamas visada keičiasi su kitu savo dvasinėmis energijomis. Tai vyksta lyg tai nematomais telefono laidais nutiestais į kito žmogaus smegenis,širdį,seksualinius centrus.Taip,taip-tai yra tos vietos ,prie kurių mes pasijungiame bendraudami,kiekvienu konkrečiu atveju prie mums reikalingos vietos. Užmetėme inkarą ir palikome kyboti-pasiimkite savo inkarus ,kai kontaktai jau nereikalingi,kai bendravimas neįmanomas. Tai labai rimta,kitaip kančios bus neįmanoma išvengti-žmogus yra biologinė,gyva,dvasinė sistema ,vienišumoje gyventi yra beveik neįmanoma ,todėl ir ryšių būna klaidingų,daug ir dažnai nereikalingų... mokinkitės ryšius sukurti teigiamus ir mokinkitės ryšius nutraukti nesukurdami kitam ir sau skausmo.Palikdami ryšių kanalus pajungtus,žmogus tampa panašus į energetinį vampyrą,siurbiantį kito dvasines jėgas ir energijas,nuolat trukdydamas kitam ir sau gyventi,nors fiziškai kontaktai ir nutrūkę.. Dvasiniai energetiniai ryšiai gali išlikti visam gyvenimui,net pereiti į kitą gyvenimą,galima tuo ir netikėti,tačiau reikalo tai nekeičia. Visada veikia žmoguje priežasties-pasekmės įstatymas.Priežastis būtų paliktas ryšio kanalas ,o pasekmė yra esanti kančia,nuolatinė priklausomybė ,vampyrizmas...

SKAITYTOJA
Pranešimai: 19

2015-01-27 18:01

vadinasi, aš ne viena tokia. o kaip būna vyrams?

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-01-25 13:01

praeina, oi praeina ta meilė-lieka tik prisiminimai ir tai yra

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių