Aldona
Pranešimai: 49

2015-02-07 13:02

nezinau zodziu, kuriais butu galima paguosti kenciancia motina,bet gyvenimas skiria isbandymus tik patiems stipriausiems.Tad semkites stiprybes ,gyvenkit del artimuju,kuriems JUS labai reikalinga

nomeda
Pranešimai: 5

2015-02-06 23:02

Kur ieskoti psichologines pagalbos mirus vaikui? is pradziu laikiausi, dabar nebezinau, kas su manim darosi...siandien kiti mano vaikai persikrove daiktus, susikeite kambariais, nes mazoji negali miegoti kambaryje, kur miegojo kartu su savo sese... kruva maisu su mirusios mergaites drabuzeliais stovi koridoriuje... oman stogas vaziuoja

dr
Pranešimai: 175

2015-02-05 14:02

labai egoistiška mirti savo valia.palieki kitus žmones su kalte.brrrr.negalima taip.

violla
Pranešimai: 980

2015-02-04 19:02

Mano patarimas:

Nepamirški pasiimti lietsargį, kai lis,-
Nepamiršk pasiklausyti, kai ims dūgzti avilys...

Vita
Pranešimai: 413

2015-02-04 18:02

Mokykitės džiaugtis smulkmenomis. Dažniau pakelkite akis į dangų (giedrą ir pilką, nusišypsokite senam, paliegusiam...

lina
Pranešimai: 1775

2015-02-04 16:02

Turiu patirties šitoj srity. Reikia būti labai stipriam. kad galėtum pakelti ranką prieš save. O visos tos kalbos, kad žmogus neturi teisės prieš artimuosius ar, kad tai yra nuodėmė - visa tai nesąmonė.Gal būt tie artimieji ne tokie artimi, jei gali nepastebėti tarp gyvenimo ir mirties ribos stovinčio šeimos nario. Tačiau reikia būti stipriam ir tai nugalėti. Ir linkiu Tau šios stiprybės. Dar pabūk, dar palauk......

violla
Pranešimai: 980

2015-02-04 16:02

Meilės mes niekada pakankamai negauname ir pakankamai neduodame. /H.Miller/

Meilė yra tai, ko labiausiai gyvenime geidžiame ir ko labiausiai bijome.
Tai liūdna tiesa. /L.Chubbuck/

as
Pranešimai: 571

2015-02-04 11:02

Ka cia durniuoji, viskas praeis - vaikus, turi, kaip supratau, kaip jie be taves... O del kokio diedo cia tiek nervu deti - galvoti apie mirti - blogai, visi blogumai kazkada praeina, praeis ir sitas kartas... juk yra kastai, kas tave nori matyti, ar tau linksma ar liudna...bla-bla-bla

Niekas
Pranešimai: 8

2015-02-04 09:02

boooooooo, skaitau,verkiu,nebegaliu.........noriu dingt,iseit,parasiau paskutini laiska,nebegaliu,nera jegu.esu pikta nes meiles nera,santarves nera,liga eda,jegu nera.esu viena.gal pasiseks........likti su juo nebenoriu,viena su vaikais bijau .noriu iseit,iseisiu,iseisiu,iseisiu...........esu silpna.........lengviau iseit

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-03 16:02

Bukit geros, patarkit kaip save myleti. Man 53 metai,o saves niekada nemylejau ir nemoku myleti, ir nesu mylima. Parašykit nuo ko pradeti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių