Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-28 16:01

Luna- bet pabandyk ir pamatysi, kaip padeda. Sekmes tau visi cia apsilankantys linki ir "eina" uz tave. :)

edita
Pranešimai: 118

2015-01-28 10:01

SVEIKA, GABIJA. NEGAILESIU IR NEGUOSIU,NES PATI ESI STIPRESNE UZ MUS VISUS.MANAU TAU PAVYKS,TIKRAI.AS TIK PASIMELSIU UZ TAVE,KAIP MELDZIUOSI UZ VISUS MAN ARTIMUS ZMONES, KAD JIEMS VISKAS BUTU GERAI.AS IRGI JAU ANTRA KARTA SKAITAU rdquo;JUSU PASAMONES GALIArdquo;. MAN JI IRGI KAIP BALZAMAS ANT ZAIZDOS.BUK STIPRI,AS SU TAVIM.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-26 13:01

Jupia- gyvenimiskas knygeles skaitau, o kai kur ne tik teorija, bet ir praktika kvepia (teko su daug kuom susidurt gyvenime).
Luna- surasyk ant balto lapo savo gyvenimo dziaugsmus ir negandas (vienoje puseje tamsius prisiminimus, kitoje sviesius), perlenk ta balta lapa taip, kad tamsioji puse butu viduje. Nuo siol gyvenk tik su sviesiomis mintimis, o blogos jos niekur nedingo, tik jas reikia pamirsti, palikti ne savyje, bet lapo vidineje puseje ir eiti tolyn. Kitiems labai padeda piesimas, savo svajoniu piesiniai, pabandyk- daryk tai. Sekmes.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-24 17:01

Jupia- sauniai pasakyta. Tik isiskaityt i fraze kiekvienam gerai reiktu, nes cia labai daug tiesos. :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-23 13:01

as- kiekvienas turi bedu, gal kiek maziau, bet i jas reaguoja skirtingai. I savo ligas ziurek kitaip, o pasimirsti pades geri darbai, knygos, kompiuteris ir pan. Pasimirses, kad esi nuskriaustas zmogus- pradesi kitaip mastyti apie gyvenimo prasme. :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-22 17:01

Butent, atrodo, kad jau as tai labai blogai gyvenu, bet kai apsidairai aplinkui- pamatai daug blogiau gyvenanciu i gyvenima isikibusiu zmoniu. Ir jie randa siam pasauly sviesiu dalyku, ne tik tamsiu. Vieni tamsoje galvoja, kad tamsu ir tiek, gi kiti tamsoje pamato sviesiu dalyku:- zvaigzdes, menuli, negresminga debesi, jauku vejeli ir t.t. YRA DEL KO GYVENT! SEKMES! :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-21 16:01

File- tie kurie serga kazkokia baisesne liga, labai dziaugiasi kiekviena pragyventa diena. Tavo pasakojimas turi buti visiems pavyzdys, kaip kartais buna. Butum pasidarius "gala" ir nebutum pamaciusi dar tiek fainu dalykeliu. Saunuole, buk su mumis dar labai ilgai kol ateis gili senatve. :)

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-21 12:01

Buvo tragiška situacija ir pas mane, juo labiau kad ji tęsėsi labai ilgą laiką, ištisus penkerius metus, tol kol nepasirįžau padaryti posūkį visu 180 laipsnių kampu. Vienu metu buvau tokiam baisiam stovy, jog jei būtų po ranka papuolę kokie nors stiprūs migdomieji, aš būčiau išėjusi iš šio Pasaulio ir dar gi ne viena, nebūčiau palikusi savo vaikelio vieno... O, Dieve, ką aš būčiau padariusi!!!

Dabar esu laiminga, kad nežengiau to siaubingo žingsnio! Tuo sunkiu laikotarpiu skaičiau daug psichologinės literatūros, padedančios keisti mąstymą, mokančios neprisirišti prie nieko, nes visi mes šiame gyvenime esame svečiai ir pakeleiviai, nei mūsų rdquo;antrosios pusėsrdquo;, nei vaikai nėra mūsų nuosavybė...

O štai kelios protingos mintys:
rdquo;Kai užsidaro vienos laimės durys, atsiveria kitos, tačiau mes dažnai taip ilgai žiūrime į uždarytas duris, kad nematome tų, kurios buvo mums atvertosrdquo;
/Helen Keller/

rdquo;Daugelis nevykėlių yra žmonės, kurie nesuprato kaip arti buvo sėkmės, kai į viską numojo rankardquo;
/Thomas Edison/

rdquo;Net jei ir suradote teisingą kelią, jus suvėžins, jeigu tiesiog sėdėsite nieko neveikdamirdquo;
/Will Rogers/

gabija
Pranešimai: 203

2015-01-21 10:01

Taip aš irgi norėjau mirti , nes buvau nepatenkinta savo išvaizda, kūnu,buvau žiauriai nelaiminga vėliau , nes kentėjau nepagrįstas darbdavių pretenzijas, atrodydavo kokių velnių čia kankintis.Gėriau antidepresantus.
Deja kai išgirdau vėžio diagnozę , jau verkiau , iškenčiau siaubingą gydymą ir gėriau antidepresantus , kad noriu išgyventi.
Pasiskaitykit psichologinės literatūros apie tai , kad į gyvenimą reikia žiūrėti pozityviai.
Kada jau tikrai turi komandiruotę Anapilin , permastai buvusias problemas ir supranti, kad reikėjo gyventi kitaip, nesureikšminti smulkmenų,
jei negali jų išspręsti, tiesiog atsitraukti ,palaukti problemos sprendimo būdo.
Žūdytis dėl neištikimo žmogaus iš viso marazmas.Tai gal jo problema , kad nevertina žmonos.Ir iš viso kas pasakė, kad tai vienintelis žmogus pasaulyje,be kurio negalima gyventi.
Žūdytis dėl žmogaus , kuris yra be sąžinės ir nemyli žmonos , už ką jam tokia garbė? Be to kam reikalinga tokia nuosavybė? suplyšusius batus išmetam be gailesčio, tai kam reikalingas nusivalkiojęs vyras?
Ir nereikia norėti, kad gyvenimas apdovanotų viskuo , ko nori savo fantazijose.kiekvienam žmogui kažko trūksta, bet tai ne priežastis žūdytis.
O su savo gyvenimu elgtis egoistiškai negalima, juk yra artimieji, tėvai , kaip jiems po to gyventi po savižūdžio sudaužyta širdimi.

inga
Pranešimai: 192

2015-01-20 20:01

blogiausia kai sakai kitiem kad nori mirti niekas neisgirsta,mano ,kad tai tik juokas,ar siaip sapaliones.prasaiau kad padetu,betnieko is niekur...........

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių