Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-11-12 20:11

///- siaip jau ne vienam sugebejau padeti, taves nesuprantu, bet ziuriu, kad tu cia pats nori padeti. Gerai, tik baik rasyti, kad mirtis geriausia iseitis. Labai blogai, kad tu bandai isisamonint toki rimta dalyka: cituoju {-bandau isisamoninti kad mirti yra lengva o gyventi sunku}. Man baisu vien tik perskaicius. Tu jauciasi sunkus zmogus. Sekmes tau.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-11-12 19:11

///- kam gali paglostyti sirdele..., kai kalbi, kad mirtis yra labai geras dalykas. cituoju:
{mirti yra daug lengviau negu gyventi
vis bandau sitai isisamoninti
kad tai tarsi mazas zygdarbis
kartais padeda
kartais ne}
KAZKAS SU TAVIM NE TAIP.........

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-11-12 15:11

///- nereikia patarimu? tai kazin ko cia atejote? Su savim pasibendrauti? Keista, ko dar tiketis kaip kitu zmoniu palaikymo. :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-11-12 10:11

///- keista pozicija, numirti tai zygdarbis. Tai pagalvokim taip: numirstam ir kas palengveja? Ogi nieko. Artimieji sielvartauja, pazystami, draugai galvoja, kad zmogus buvo labai silpnas. O palikti rupesciai islieka kitiems. Tad butina spresti problemas, o ne sedeti ir saves gailetis. Is visu padeciu yra iseitis, tik butina viska isanalizuoti ir priimti tinkama sprendima, jei paciam neiseina priimti sprendimo, tai tam yra pasikalbejimu forumai, ten galima padiskutuoti, rasti jau kitu atrastus sprendimus. Mirti- tai pats blogiausias variantas silpniems zmonems, gyventi- tai issukis, tai sunku, bet tuo paciu palaima, nes kas neranda savo gyvenime geru, teigiamu dalyku, tai reiskiasi ju neiesko. Gyvenimas yra nuostabus, tereikia gyventi ir kartais eiti su TEKME. Sekmes visiems.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-11-11 18:11

noriu_mirti- manau, kad turetum apgalvoti kiek turi teigiamu dalyku siam gyvenime, ir kas butu jei taves nebebutu su mumis. Laikykis, nereikia del keleto nesekmiu apie tai galvoti. Mes su tavim. Na nusisypsok. :)

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-11-07 17:11

Neskubėkime mirti. Kokia bebūtų dabartinė Jūsų situacija,-Gyvenimas tik vienas.Nei džiaugsmo, nei skausmo neduodama labai ilgam. Lyg supynėse: jei tau labai gerai, lauk didesnių ar mažesnių problemų, nelaimių, bėdų...Ir viskas praeina. Reikia tik išlaukti.Tai teigiu patyręs daug juodo ir balto.Kažkada norėjau mirti. Net ranką prieš save kėliau...O dabar...esu laimingas, viskas mane džiugina.Aplinkui yra daug gerų ir nuoširdžių žmonių,-tikėkite tuo. Iš visos širdies - mokėkite išlaukti, iškentėti. Kartais tenka džiaugtis ir gyvenimo...trupinėliais. Linkiu IŠMINTIES ir KANTRYBĖS.

jonas
Pranešimai: 117

2015-11-07 11:11

didesnės nesąmones negali sugalvoti-viskas praeina, visos upes nuteka, nutekės ir šita, paskui bus baisu, kad galėjai taip galvoti, secundo: jokios teisės spręsti ar tau gyventi neturi, ne tu sugalvojai gimti, ne tau sugalvoti, kad reikia mirti, vadinasi dabr gyvenk pasroviui ir tave išneš į gražų krantą

rima
Pranešimai: 99

2015-10-24 10:10

o jei esi per silpna kovoti uz gyvenima kaip sakot grazu ir nuostabu, kai vilties nera ir nebera noro kovoti tik pasiduoti...?as pasidaviau ir kiekviena diena planuoju kaip cia geriau iseiti is sio "nuostabaus" gyvenimo...

kazkas
Pranešimai: 9

2015-10-21 19:10

nk nepasiduok,ziurek i gyvenima optimistiskai,

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-10-18 18:10

nekenciu nekenciu sawes uz tai jok esu nk siam usp...pasauli ,uz tai kad manes nk nemyli, uz tai kad visi zemina ,uztai kad tevam buvau nereikalinga, uz tai kad draugai atstume, uz tai kad visuomet myliu be atsako ,ir uz tai, kad sergu agrofobija,,,nekenciu sio gyvenimo taip stipriai, kaip myliu,uz tai kad esu labai grazi,kodel nk nesugeba iziureti tikro zmogaus vidinio grozio?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių