Alma
Pranešimai: 18

2015-08-16 14:08

O jūs panaudokite TRANSFER FAKTORIUS, tai ir įvairių užpilų nebereiks.

Robertas
Pranešimai: 20

2015-08-12 12:08

Kaune yra vaistine, kuri prekiauja tik vaistazolemis ir ju preparatais. Berods vadinasi rdquo;gamtos produktairdquo;. Gal kas buvote ten? Kokie atgarsiai apie juos?

roma
Pranešimai: 54

2015-08-04 11:08

Jei ką norite paklausti, galite skambinti 861538369.Jei esu neryšio zonoje, tai kaime pas mane labai blogas ryšys ir bandykite kitą kartą.

jolita
Pranešimai: 33

2015-08-04 11:08

Labas Odeta kokiam mieste tu gyveni kaip butu galima isigyti transfer factor plius ir kokia ju kaina , nes sunus labai neturi imuniteto db is po operacijos ir hemoglobino niekaip nepakeliam.
Su viena mama gulejop kartu ligoninej tai ji man sake kad tikrai vferta juos isigyt nes jiem visos tokios bedos pradejus vartoti transfer factor plius dingo.Aciu uz informacija.

audra
Pranešimai: 47

2015-07-25 18:07

buvau pas Malovičką du kartus. Pirmaji karta davė krepšį žolių, liepė jas susimulkinti ir gerti arbatą, paėmė 100 Lt. Antrą kartą vėl davė žolių , liepė susismulkinti ir gerti arbatą, ir davė valerijonų lašų, paėmė 150 Lt. Sveikata toliau blogėja. Gal kokią nesunkią ligą jis gali išgydyt, bet sunkiems ligoniams vien juo pasitikėt negalima, būtinai reikia bendrauti su gerais medikais.

Zita
Pranešimai: 70

2015-07-24 19:07

o nepiktybiniams smegenu augliams gydyti ar tinka mauda? Jei kas zinote, labai prasyciau parasyti

Zita
Pranešimai: 70

2015-07-24 19:07

o nepiktybiniams smegenu augliams gydyti ar tinka meda? Jei kas zinote, labai prasyciau parasyti

saulė
Pranešimai: 170

2015-07-24 14:07

Sveiki. Perskaiciau visus komentarus ir nutariau parasyti. As pati lankausi pas naturopata A. Malovicko, labai dziaugiuosi, kad atradau si zmogu kuris padeda man pasveikti. Nusivyliau tradicine medicina ir tradiciniais gydytojais, kurie is taves nori padaryti amzina ligoni. O gydydamasi pagal Malovicko rekomendacijas as sveikstu, jauciuosi puikiai, nebegeriu vaistu. Labai dziugu, kad dar liko zmoniu, kurie padeda kitiems.

valentina
Pranešimai: 49

2015-07-22 14:07

esu gydytoja.auglius reikia operuoti.svytinti.plius chemija .o tada jau visokios zoles ir t.t.nebent randamos tik kelios lasteles atsitiktinai.

Marija
Pranešimai: 149

2015-07-18 20:07

aciu visiems,kas dalinates savo skausminga patirtimi su svetimais zmonemis.
Labai noreciau daugiau suzinoti apie demetaja mauda.Kaip ji auginama ir kur gauti seklu?Be to,labai noreciau susisiekti su p.Roma.Jos komentaras is tiesu nepaprastai vertingas.Atsiliepkite ,prasau,p.Roma.Aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 38 ir 0 svečių