austeja
Pranešimai: 13

2015-10-27 06:10

kaip galima išsigydyti angina, be operacijos

gediminas
Pranešimai: 16

2015-10-19 07:10

Gal galite paaiškinti kodėl reikalingas šitas pozitronų emisijos tyrimas? Man diagnozavo GIST histologiniu tyrimu. Gydytojas puse lūpų užsiminė apie PET tyrimą, bet kategoriškai neliepe jo daryti.Ar šis tyrimas duos aiškesnes gaires gydymui?

jonas
Pranešimai: 117

2015-10-17 06:10

Andrei, Jums reikia galutinai išsiaiškinti savo diagnozę t.y. paimti biopsiją iš kepenų, ką labai gerai daro Vilniaus Santariškių onkologijos institute (Santariškių gatvė Nr.1) jaunas vyrukas su plaukų kasele (pamiršau pavardę), kurį žino visos šalies onkologai. Tik sužinojus jūsų tikslią diagnozę, galima galvoti apie gydymo metodus. O cirozė ir vėžys yra labai skirtingi dalykai ir gydymas skirtingas. Sėkmės ir dvasinės stiprybės, o svarbiausia-nepanikuoti.

ausra
Pranešimai: 90

2015-10-16 14:10

kur nusipirkti trans faktoriu

dalia
Pranešimai: 175

2015-10-14 16:10

Paskaiciau, kad Jums reikia 4life trans faktoriaus. Jei dar reikia,galiu jums padeti. Su pagarba Dalia

raimis
Pranešimai: 12

2015-10-14 12:10

As irgi esu isbandes Transferius.Esu tik vartotojas joks ne platintojas.Ju atsisiunciau per pazistamus tiesiai is Amerikos.Man taip gavosi pigiau.Kad yra teigiamas poveikis tai tkrai.Nosyje turejau negyjancia zaizdele,siuo metu jos nebera-po triju men. vartojimo.Viena tik zinau,kad kraujotakai atstatyti reikia ilgo laikotarpio.Visi vaistai,papildai,akupunturos tai tik rdquo;ramentairdquo; kunui .Kad gyti reikalingas pozityvus mastymas ,taisiklinga mytiba...

Silvija
Pranešimai: 11

2015-10-12 17:10

Soveiga, man labai reiketu su jumis pasikalbeti del gydymo demetaja mauda. Jeigu atsiliepsite, paaiskinsiu priezasti, del kurios i jus kreipiuosi. Tai pat prasyciau atsliepti zmones, kurie vartojote is maudos pagamintus preparatus. Tuos, kuriems pasiseke isgyti, ir tuos, kurie skaudziai nusivylete. Rasyti aza814@gmail.com

mantas
Pranešimai: 62

2015-10-11 20:10

stiuardese, parasykite man i el.pasta, nes sergu artritu, noriu pasikonsultuoti. aciu jokerris@gmail.com

Aneta
Pranešimai: 6

2015-10-08 09:10

kur galima isigiti TRANSFER FAKTORIUS,kiek kainuoja?ar tinka vaikui, jam 1,8 metu,jau labai daznai serga,o dabar kankina stomatitas

Rūta
Pranešimai: 231

2015-10-05 20:10

aš gydžiausi pas malovičką ir vaiką gydžiau. išgydė. kol laikėmės visų nurodymų, buvom sveikos. nepagydomos ligos buvo atsitraukę net dešimčiai metų.jis griežtas, reikalauja daug pastangų, bet sveikatos tabletės nėra, reikia labai daug valios ir pasiaukojimo, jei tikrai nori pasveikti. tikrai ne šarlatanas jis. garantuoju 100 proc.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių