mintismanyje
Pranešimai: 4

2015-11-11 09:11

kaip padeti tam vaikui,jei jis sakosi,kad jam viskas gerai,o tu matai,kad yra l blogai...vaikas beveik nevalgo,iki paryciu susirasineja su tokiais kaip jis,ryte negali atsikelt i pamokas,o kai nuveziau psichologuo jo piesinius,jis sako vaikui reikalinga pagalba,jo sunki emocine busena.Visaip bandau kalbet,kad vaziuojam pas psichologa,o jis ne,as laimingas,tai beprasmiska.Zinau ir sakau jam,kad niekas taves nesistenks pakeist,tik noriu,kad tu butum laimingas...daug ka gyvenime paaukociau,kad mano vaikas butu laimingas.Puikiai suprantu mamas,kurios tai patyre,tai toks sokas,kad nzn nei ka daryt,kaip gyvent....

mintismanyje
Pranešimai: 4

2015-11-11 09:11

nezinau kaip artimieji gali nepergyvent del to,as kaip suzinojau man zeme pradejo slysti is po koju,vis galvoju koks sunkus mano vaiko gyvenimo kelias...

mintismanyje
Pranešimai: 4

2015-11-04 11:11

idomios ir manau teisingos mintys.O jei paaugli 17m bandyt vest pas psichologa,gal jam lengviau buna?kaip nuspet tai,kad jis tikrai toks,o jam taip neatrodo?ar taip nebuna?

aaa
Pranešimai: 29

2015-10-29 00:10

As esu bisexualus (labiau vaikinai traukia) ir tuo didziuojuos:). Ko man parintis kad kiti netaip ziuri, Vienintele to priezastis religija kuri iskiepyjo kad tai nuodeme ir pan. Salyse kur religijos netokios kvailos nera tokio nsusitatymo. Zodziu lyskim is akmens amziaus ir pamatykim kad zmones daug ivairesni nei atrodo is pirmo zvilgsnio ir tiek. Tikrai nemanau kad kam trukdau:), bet jei ask netoleruos ar bandys mane varzyti tikrai parodysiu nagucius:)) norit to ar ne:)

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-26 19:09

nu sorry bet tikrai nedaleisciau savo vaiku tapti gejais ar lezbietem,atsakykite ar yra cia normalu?ar jums cia normalu?

aaa
Pranešimai: 29

2015-09-16 08:09

o koks kieno reikalas kad vaikinas gejus-svarbu kad butu geras Lietuvos pilietis! as nesu gejus bet turiu pora draugu geju-jie zino kad mano orentacija i mergas nukreipta tai ir jokiu problemu nekyla

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-08-20 19:08

Violeta - tai dazniausiai gejai ir turi gera skoni, turbut uztat buna ir stilingi ir patrauklus.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-07-20 19:07

Dreikas- tas pats kaip gauti elektrosoka (ir uzmirsti savo jausmus, potrauki), arba straipsnis is fantastikos.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-07-14 16:07

dreikas- meile ir sexas yra vienas ir tas pats. Jei nenoresi sexo- nenoresi ir myleti, jei nenoresi meiles, nereikes nei sexo. Viskas susije, o orentacijos pakeisti 99 proc. neimanoma. Cia zmogus toks uzgime, tokie to zmogaus poreikiai, tad pakeisti poreikius, kai ju norisi- neimanoma.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-07-11 19:07

asnenoriu- na as irgi nesuprantu, ko ten tuos paradus daryti, juk mes nezygiuojame su zmonom paraduose, nors mes tokie esam. Kam bereikalo erzinti zmones. Jei jau toks esi, tai nebutina, kad zinotu apie tai visa liaudis. Negerk ir tu esi normalus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 35 ir 0 svečių