Kilis
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re:

2020-12-14 10:12

wandamas rašė:Sveiki ,dirbu gan kenksminga darba ,suvirintoju,man 20 metu,nesenai pradejau kosyti truputi ,nes dilgina gerkle,bet kosau svariai,atsikeles ryte ,sunkiai isisneku ,atrodo lyg isvis negaleciau prasneket,bet po keliu min praeina... buvau pas daktarus,viska persviete sake viskas gerai,pasake kad reiktu man vengti dulkiu ,nes versijau norma kazkokia,pamirsau pavadinima..kokai jusu nuomone?


Labas, tau reiktų dirbti su ffp3 standarto respiratoriumi. Paprašyk, kad darbdavys duotų nemokamai.


eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-06-15 23:06

wandamas- virsijai sunkiuju daleliu normas. Siaip paskalauti gerkle reiktu siltas vanduo ir truputis druskos (pagargaliuoti, ypac po darbo).

wandamas
Pranešimai: 15

2015-06-15 05:06

Sveiki ,dirbu gan kenksminga darba ,suvirintoju,man 20 metu,nesenai pradejau kosyti truputi ,nes dilgina gerkle,bet kosau svariai,atsikeles ryte ,sunkiai isisneku ,atrodo lyg isvis negaleciau prasneket,bet po keliu min praeina... buvau pas daktarus,viska persviete sake viskas gerai,pasake kad reiktu man vengti dulkiu ,nes versijau norma kazkokia,pamirsau pavadinima..kokai jusu nuomone?

wandamas
Pranešimai: 15

Uzkimimas

2015-06-15 05:06

Uzkimimas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių