Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-05 19:03

aciu,uz palaikyma

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-05 18:03

mintė -neturiu nes uzsienyje esu,,lietuvoi tik uz 2 sav bet atrodo kad sunku datempt,kiekviena ryta su baime atsibundu ir visa diena kankinuos,man israse ten vaistu kad negalvociau apie tai,ir migdomoju,bet as jauciu kad cia ne tai skausmai tikri lig kokia sunki liga ar kas nzn bet galva nutirpus keistai ir sunku vaiksciot vos paeinu apsvaiges,koja ir ranka tirpsta buvo viena puse ryta paralyzave su skrandziu ir kunu tikrai keisti dalykai dedas urzgia burzgia virpa viskas,nzn o kad cia tik nnuo itampos butu,bet lb jau sunku patiket,,

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-05 16:03

jau geriau ta diclac,bet nepadeda cia kaskas kitas isisudes baisaus..pavalges bunu vistiek pivlas ir prie kepenu ne tai kad gurgia nuo alkio bet dreba ir nzn urzgai keistai pastoviai kelinta diena jau ,galva nutirpus ir spaudzia esu visiskai nusilpes vos paeinu sirdi pabado stipriai pastovei kartais sone nebezinau ka daryti ,sako praeis nervai ,niekas nesupranta..

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-05 15:03

ignasas- pagaliau padaryk sau paslauga, nejaugi nera Lietuvoje giminiu ar patikimu draugu, kurie tiesiog nupirktu ir atsiustu pora vaistu lapeliu pastu. Juk nera ten brangus tas vaistas, vieno lapelio (10 tbl) kaina apie 4 litus. Nors raso, kad jis receptinis, bet nei karto vaistineje ji perkant recepto is manes neprase.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-04 12:03

nera man tokiu zudanciu skausmu tokie dabar silpni bet kartais uzdegina taip bet blogiausia galva nutirpus sulipus lyg ir spaudzia atsitoju apsvaigstu,skrandis budavo visa diena nenustoja gurgt..blogiausia kai visi sako nieko tau nera viskas praeis neissigalvok o jei kas rimto tai px visem savo problemos,as jauciu kad nera gerai ir nieko neranda,nzn...

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-04 12:03

ignasas- ir kuo toliau tuo bus blogiau. Be vaistu, atpalaiduojanciu raumenis, nieko nebus.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-03 21:03

man visa galva dabar isvis spaudzia labai atrodo sprogs tokia sunki vaiksciot sunku ,o sirdi sakau dabar lyg kas degintu ar plyse butu..

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-03 20:03

ignasas- siaip pastebiu dar viena simtoma, kuris nera geras. Siaip puse galvos aptirpimas tai vienas is apilepsijos priepuoliu simptomu. Jei nei karto nesirgai sia liga, ir tik pradzia, tai butent tokie simptomai panasus buna, bet sirdies plote jokiu skausmu nebuna, tie simptomai panasus visgi i sakneliu uzdegima.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-03 13:03

tikiuosi kad cia tik stresas ,nors kai nepanikuoju simptomai vistiek islike,pilve dabar nemalonus jausmas ,bet vstek kas neramina galvos nutirpimas 4 diena visa uzgulus ir neatleidzia kartais atrodo galva ikaista atsala per smilkiny skausmai bado ,visur vnz bet labiausiai prie sirdies,nesuprantu bet nieko neranda.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-03 12:03

na del pirmu dalyku tai man taip ir yra,nenoriu valgyt daugiau nei savaite per prievarta kemsu,nieko daryti nenoriu tik galvoju kas toliau nutiks,naktim sunku miegot,bet skausmai tai tikri .

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 30 ir 0 svečių