Mariiius
Pranešimai: 6

2015-12-27 18:12

Kuriu naują temą, nes anoje privarė labai daug reklamų...

Galima sakyti visą mano išvaizdą gadina tamsūs paakiai...
Man 17m, ir turiu gana tamsius paakius. Stengiuosi maitintis kuo geriau, kiekvieną dieną valgau: daržoves, vaisius, pieno produktus, mėsa. Labai retai geriu visokius gėralus kaip ”pepsi” ar valgau traškučius. Tiesa mano aplinka nėra labai ideali... Gyvenu mažame miestelyje, kur nėra labai daug užsiėmimų tad nemažai laiko praleidžiu namuose, televizoriaus nežiūriu, tai daugiausia laiko praleidžiu prie kompiuterio (nežaidžių kažkokių tai įtemptų žaidimų, daugiau žiūriu filmus / programuoju ir t.t.)...

Gal galite man patarti, kaip atsikratyti to paakių patamsėjimo? Šią problemą turiu gana ilga laiką. Neesu nuvargęs (miegu apie 9-10 na kartais 8h per parą). Neseniai man buvo atlikti pilni tyrimai, nieko blogo organuose nerado. Tiesa, sakė, kad kraujyje trūksta jodo.

Taigi, jei galite, padėkite :)
Pats sumasčiau štai ką(nežinau ar tai gali padėti, tad klausiu jūsų): nusipirkau vonios druskos su eukaliptu, ar nepadėtų paakiams, jei prisipildęs vonelę šilto vandens (ar šalto) su ta druska, aš panerčiau ir palaikyčiau veidą vandenyje? Pradėjau gerti vis daugiau vandens, tai irgi gali padėti? Gal turite dar patarimų?

P.S. nenoriu naudoti jokių kosmetinių priemonių.

Mariiius
Pranešimai: 6

Tamsūs paakiai

2015-12-27 18:12

Tamsūs paakiai

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių