egle
Pranešimai: 191

2015-09-07 08:09

Kaip seksi, ar nepradejot rukyti?

egle
Pranešimai: 191

2015-09-07 08:09

As meciau rukyti nuo siandien. Rukiau 25 metus. Paskutiniu metu labai buvau padidinusi surukomu cigareciu kieki (pokelis i diena iseidavo) ir staiga pajutau, kad blogai jauciuosi. Tiesiog nebe taip, kaip anksciau. Nusipirkau bloka cigareciu pries 4 dienas. Bet jau pirkdama ziurejau i jas ir supratau, kad nesurukysiu as ju...Ziuresim kaip man seksis. Gal yra bendraminciu, kurie siuo metu meta rukyti?

Dovile
Pranešimai: 25

2015-09-02 20:09

Rukiau nuo 14 metu-tiksliau parukydavau,ir taip iki 26 metu,viena dien paparsaciausiai nusibodo,nes brangiaia kainuoja ir gadina sveikata,be to toks juokas ima galvojant kad mane valdo popieriukas su tabaku ir filtriuku?
Nerukau jau ilgai ir zaviusoi organizmo apsivalymu,nereikia isradineti dviracio,tik uztenka valios ir meiles sau:)

Edi
Pranešimai: 15

2015-08-24 06:08

Meciau rukyti jau savaite,valgyt norisi,sportuoju.Nesvarbu kiek svorio priaugsiu,svarbu,kad meciau ta bjauru dalyka.

Vytautas
Pranešimai: 63

2015-08-21 14:08

Na as meciau rukyti ir isvis nebegeriu, bet cia viskas del sporto, tai priaugau 10kg :D

jolka
Pranešimai: 6

2015-08-19 19:08

rukau be galo mazai gal per dvi savaites pakeli vakarais gel po cigarete dvi apetitas geras o svoris vistiek neauga nors ir kaip del to kovoju ar tai viska daro tos kelios cigaretes

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-08-02 16:08

Giedre- rukymas daug ka paslepia, tad dabar viskas islys, o svoris augs tol kol jis susinormalizuos pagal kalorijas ir valgyma, nes anksciau tabakas daug kaloriju naikino, o dabar niekas. Ir toliau dar bus ligu nerealiai. Nuo nikotino organizmas valosi apie metus ar du.

belekas
Pranešimai: 16

2015-07-12 13:07

meciau nieko neskaites,tiesiog stipriai pasiruosiau psichologiskai pries metant...ir jau nerukau 8 menesius,buvau prarukes 5 metus,ir tikrai nesiruoosiu vel daryti tos pacios klaidos,pagalvokite kiekvienas rukantis apie sita durna priklausomybe,juk nerukyti doug lengviau nei batu snurelius uzsiristi ... :) sekmes

Robertas
Pranešimai: 20

2015-07-08 09:07

Perskaičiau Alleno Karo knygą ir jau dvi savaitės nei dūmelio, negaliu visus nuopelnus skirti Allenui, jei nenorėsi mesti, o tik šiaip perskaitysi ir lauksi stebūklo tai manau tikrai nepavyks. Reikia didelio noro gyventi be tabako. Kas keisčiausia, cigarečių dūmai man netgi pradėjo smirdėti...žiūrėdamas į rūkantyjį jaučiu jam gailestį ir begalinį džiaugsmą, kad aš nesu toks koks jis...Cigarečių kiekio nemažinau (per diena maždaug 20 ), o iškart priėjau prie visiško nerūkymo ir jokių kančių, jokio fizinio potraukio, na nebent likęs įprotis geriant kavą ar po valgio užsirūkyti, kuris manau dar ilgai liks, bet užtenka pagalvoti, kas nutiks gero jei užsirūkysiu...?Ogi visiškai nieko gero... Ir viskas sustoja į savo vėžes. Ankščiau esu keletą kartų nesėkmingai bandęs mesti, bet kiekvieną dieną, norėjau rūkyti ir save kankinau. Būnant šalia rūkančiojo, net rankos drebėdavo kaip norėdavau užtraukti, o dabar keista, galiu stovėt šalia žiūret ir jokių emocijų. Kažkas toje knygoje yra...ir man tai patinka...Gyvenimas be tabako puikus ir tvirtai žinau, kad daugiau neberūkysiu, to linkiu ir jums.

arunas
Pranešimai: 110

2015-07-07 16:07

metantiem sia sawizudiska veikla sveikinimai :) pagrindinis patarimas perskaitykit alan carr lengvas budas mesti rukyti, ir suprasite is kur tas paseles apetitas ir kodel tabako kwapas atrodo malonus,nors man (22 metai rukymo) siuo metu tai smirdi nenusakomai nesikankinkit ir nedepresuokit dziaukites nes jus NEBEPRIKLAUSOT nuo tos slyksciai smirdincios dumijancios popieriaus tuteles

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių