julija
Pranešimai: 46

2015-09-07 14:09

del tiansi produkto isigijimo ir informacijos apie ji teiraukites telefonu 8618 27167 elena nuo julijos

rasa
Pranešimai: 295

2015-08-27 20:08

ieskau kur nusipirkti antilipidines arbatos,bet nei vienoj vaistinej nera.suzinojau,kad jos yra tiansi firmoj...ar yra atstovybe panevezyje?

julija
Pranešimai: 46

2015-07-14 08:07

apie organizmo tyrima folio metodu galiu atsiliepti tik teigiamai.pati vartoju rezultatas nera pasiekiamas taip greitai bet kantriai gydantis jis buna puikus tiriantis siuo metodu galima priderinti ir gydytojo parinktus vaistus juk vezio 1os stadijos papildais neisgydysi bet suderinus viska pasiekiamas geras rezultatas jei kam idomu prasau parasykite suteiksiu informacija kur tai galima padaryti kaune panevezyje siauliuose diagnostika atlieka gydytojas

jurgita
Pranešimai: 75

2015-04-22 06:04

Jei noresite pabandyti, pasiruosusi padeti. Rasykit: papild.darbas@gmail.com, arba skambinkit 8 656 93770.

jurgita
Pranešimai: 75

2015-04-22 06:04

Tiansi produktus vartoju pati bei visa mano seima. Savijauta puiki, energijos pilna, vel atgijo svajones ir norai. Dukra per mokslo metus (pirma klase) nepraleido nei vienos dienos. Pasitrauke iki tol kankinusi pulinga angina. jei laimingo gyvenimo kaina tokia (kai kam brangu, kai kam pigu) tai man TINKA !(ne tiek pinigu isleisdavau visokiems sss...) O dar turiu galimybe uzsidirbti.. ir draugams padeti uzsidirbti. Ir man dzin ka kalba skeptikai, niekada nebus gerai visiems. Jei mano seimai gerai - tai as laiminga. Kiekvienas turim savo nuomone ir savo patirti. Tik noretusi, kad tie kurie raso neigiamai apie siuos produktus butu patys isbande.. kitu atveju gaila zmoniu, kurie per juos praranda galimybe jaustis komfortabiliai ir harmoningai.

jurate
Pranešimai: 83

2015-04-16 11:04

Kokiame mieste Jūs gyvenate,nes yra paskaitos,gydytojų konsultacijos.Jei kas domina,prašau-galite rašyti.

asta
Pranešimai: 124

2015-03-18 13:03

Sveiki, nuo pat paauglystes vargstu su spuogais ant veido ir nugaros.man jau netoli 40, o niekas nepadeda daug ka isbandziau.Gydytojai vaistus bruka ir tiek. Labiausiai beriau smakra.Gal galetu man Tiansi padeti?

ginta
Pranešimai: 6

2015-02-27 10:02

Kaunieciu demesiui. S.m. kovo 5 d. Kaune, vyks Tianshi seminaras apie produktus ir, kas svarbiausia, apie rezultatus, kuriu pasieke ligoniai juos naudojant. Ji organizuoja gydytoja D.Mickeviciene, kurios straipsnius apie sveikatinguma rasite *Lietuvos ziniu* laikrascio priede *Grozis ir sveikata* sausio 25 dienos ir sios dienos numeriuose. I gydytoja galima kreiptis ir individualios konsuktacijos. Suzinokite daugiau savo labui ir tada galesite lengviau apsispresti ar jums tai tinka. Cia rasote apie dideles kainas. Tai kodel jums perkant niekas nepaaiskina apie nuolaidu sistema? Nelabai saziningi pardavejai, ar patys nesusimastote apie galima nauda?
Kovo menesi gydytoja skaitys paskaita Vilniuje.
Nesikuklinkit, kreipkites, pasistengsiu duoti pilna informacija.
Oderis@one.lt

violeta
Pranešimai: 27

2015-02-25 11:02

sveiki.man 20 meteliu.miela dita,patarimas- maziau lankykis pas gydytojus ir busi sveikesne,patikek.as taip pat prekiauju tiansi produkcija ir vartoju,ir galiu pasakyti,kad labai daug kas priklauso nuo gyvensenos,aplinkos ir t.t.Bet organizma vartoja is tavo kuno santaupu medziagas,o pasiimti is aplinkos tu turi pati.musu zemele labai pavargus,todel pakankamai duoti negali.kur desies-reikia.:)daug sypsokis,padeda geriau nei betkoks vaistas.gali man parasyti sms:860140337.sekmes!!!

donata
Pranešimai: 32

2015-02-23 10:02

apie tiansi papildus bei pacią kompanija žinau nemažai ir nei kiek nesigailiu kad apie šią kompanija pradėjau domėtis kilus ligoms tikrai neabėjoju ir renkuosi tiansi papildus

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 72 ir 0 svečių