ieva
Pranešimai: 86

2015-12-31 17:12

Dekui visoms uz issakytas mintis patarimus.As issiskyriau . Dabar sunkoka , taciau su laiku bus gerai,svarbiausia nepamirsti del ko skiriuosi.Be to gavau jau kruva sveikinimu su skyrybom.Panasu kad man Naujieji bus tikrai nauji :))
Sekmes Aciu uz palaikima.
Geru Nauju Metu !!!!!!!!
Linkiu kuo daugiau meiles sau !!!!!!!!!!!!

ieva
Pranešimai: 86

2015-12-26 19:12

Man visi sako ta pati kad as ji palikciau,su juo gyvent negaliu ir be jo buna sunku,gerai jei bent artimuosius tureciau salia,taciau ju nera, galima pasakyt kad as viena.

Renata
Pranešimai: 102

2015-12-25 13:12

Nera ka ir patarti...tikrai neverta gyventi vien del pinigu ir pan. Jai nera meiles, ir dar sunus nemyli tevo, tai kam gyveni su vyru. Susirasi tikra meile ir ramybe. Sekmes

ieva
Pranešimai: 86

2015-12-24 21:12

Sveiki,pirma karta gyvenime atsiduriau labai stipriai mane slegiancioj situacijoj,esu istekejusi taciau mano vyras nera tevas mano sunui(jam 8 metai) mano sunus jo nekencia , jo nenori ir daznai manes praso kad mes ji paliktume.Tarp manes ir mano vyro santykiai nera patys geriausi ir meiles tikrai nera,as juo nepasitikiu,manau kad jis manim taipogi ne.Ant sunaus jis daznai uzsaukia ir vis lygina kad koks tevas toks ir sunus.Mes esam jau keleta kartu skyresi,taciau vis sugrizom pas kits kita ,ir as pati net nezinau kodel as ji vis priimu atgal,aisku is ekonomines puses man butu sunkiau be jo,taciau niekada negyvenau su kazkuo vien del pinigu ir nesiruosiu.Taciau jauciu , kad skyrybos toks sunkus zingsnis,bet man sirdis plysta kai matau sunu verkianti,patarkit ka daryti

ieva
Pranešimai: 86

Problemos seimoje

2015-12-24 21:12

Problemos seimoje

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių