xxx
Pranešimai: 184

2015-05-30 09:05

už ir dar kartą už!!!!!!

Leta
Pranešimai: 705

2015-05-26 06:05

Pritariu Audriui studentui:
rdquo;Mano gyvenimas, mano griauciai oda protas tai esu as, gyvas organizmas. ar as gyvensiu ar ne sprendziu tiktai as pats...rdquo;
Aš irgi taip manau. Ir jeigu nuspręsčiau, kad noriu mirti, turėčiau problemų tik dėl savo artimųjų, nes tikrai nenorėčiau jų skaudinti. Bet nuspręsti už kitą žmogų niekada nedrįsčiau. Ir manau, kad negalėčiau ko nors imtis artimo žmogaus prašymu.
O eutanazijos vykdytojo - mediko, ar nežinau ko, gyvenimo apskritai neįsivaizduoju, turėtų būti nenusakomas košmaras.
Taigi aš lyg ir nieko prieš eutanaziją, kai ji ten kažkur abstrakti, bet kai pasvarstau konkrečiau - aš su tuo nenoriu turėti nieko bendro.

vika
Pranešimai: 66

2015-05-17 21:05

Aš už eutanazija . Mano manymu žmogus turi pilną teisę spręsti už save.Sakykim kaip artimieji ar galū gale daktarai stengiasi atkalbėti savo ligoniuką nuo tos minties(eutonazijos) bet jug nesergantysis nejaučia viso to skausmo... .Ir tikrai jo(ligoniuko) niekas nesupranta.Todėl aš tik už eutonazija... .

Ramune
Pranešimai: 46

2015-05-17 21:05

manau eutanazija taj kiekvieno zmogaus pasirinkimas.Jeigu zmogus pats to nori mes negalime priestarauti jo pasirinkimui

simas
Pranešimai: 10

2015-05-17 21:05

As uz eutanazija. Manau jei zmogus yra beviltiskoje padetyje jam visas gyvenimas jau sugadintas jau nieko nebegalės pasiekti ir jei jis pats nori jis gali išeiti iš gyvenimo.

Vilte
Pranešimai: 335

2015-05-14 06:05

A S eutanazija , nes jei kankiniesi ir tam ligoniui yra sunku ir tiem kurie tave slaugo as tik uz tai ...

vilma
Pranešimai: 182

2015-05-11 21:05

vaikeli,
ko toks piktas ant pasaulio?
Zmones, kurie istiesu sugeba savo gyvenima patys tvarkyti nekenkdami nei sau nei kitiems taip piktai negalvoja, nes su Dievu ar be Dievo gyvenimas yra grazus. Ir neturi jokios teises vadinti nesanonemis tai, kuo pasaulyje begales zmoniu tiki. Tai paprasciausiai netaktiska. As gerbiu tavo netikejima ir nesakau, kad tai nesamone, nes tikejimo dovana, deja, ne kiekvienam duota. Sekmes.

rasa
Pranešimai: 295

2015-05-03 16:05

As už eutonaziją,nes kai zmogus kankinasi ir niekas nebegali jam padeti geriausia iseitis mirtis.O tos medicinos nuskausminimo proemones yra morfijus nuo kurio zmogus laikui begant tampa gyvu lavonu ir laukia sawo mierties......

sandra
Pranešimai: 60

2015-04-23 21:04

Tai priklauso nuo paties žmogaus nuomonės.Manau, geriau išeiti tyliai ir ramiai, neskaudinant mylimų žmonių ir tuo labiau nekankinant savęs.Tačiau vis dėl to, ka daryti, kuomet ligonis jau nėra fiziškai pajėgus pasirinkti?..Ir nors mes sprendžiame moralės dalykus, manau jog eutanazijos klausimas yra velniškai materialistiškas...

judita
Pranešimai: 9

2015-04-11 21:04

as manau kad eutonazija reiketu iteisinti nes tokie zmones(sergantys sunkiomis ligomis)suteikia daug skausmo ne tik sa bet ir savo artimiesiems . As 100% uz eutonazija.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 29 ir 0 svečių