sandra
Pranešimai: 60

2015-06-13 13:06

Mna jau smugis tai nzn koks, neiko negalima, nete as neiko nerandu, veinintele informacija tai cia ir viskas, va kai zmogus turi rugstinguma ar opa, tai skaiciau, kad vien dietos, o kai turi sia bakterija taip ir nesupratau.
tai isvada man valgyt negalima neiko, jokio alkoholio ir isvis gyvent nelabai imanoma taip valgant, ar jusu vyras iki siol tokia dieta gyvena??ne sjei taip vsia gyvenima,,,tai ka as zianu:(((

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-13 12:06

1.o tikrai jokios kavos net su pienu negalima?
2.kaip del sriubu, tinka, ania, tik turbut i jas 3.negalima jokio keciupo ir grietines???
4. Ir dar ka su tom kosem valgote?Virta mesa ar ka, nes jau desreliu negalima, viska ka gaminu vaikinui man negalima, tai nelabai jau primastau ka cia bevalgysiu ateinanti menesi..:(
5. Kiek laiko sita dieta gyvent, tik nesakykit kad visa gyvenima:(

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-13 12:06

to labiausiai ir bijojau:(((negaliu patiket:(((tai viskas mano valgymui galas:(nekenciu kosiu, o dbr vel teks jas valgyt,ar orkiatej keptas maistas skaitos irgi keptas??galvoju juk ten troskinas is visu pusiu, ar cia jau pasiteisinimu ieskau..
ir kaip su zaliom darzovem, man kazkas net patare darzoves virts troskint, kad neerzint skranduko, bet manau jau cia absurdas, nes tada gaunas nieko negaliu valgyt:(

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-13 10:06

as ir turiu is Lt atsivezus omeprazoli, tai gal tada man ir jo reik pagert kartu su antibiotikais?nes as UK, ir man tik antibiotikus israse.del maisto negaliu nusakyt neikaip nuo ko man bloga, nes buvau ant dietos du men kai valgaiu tik darzoves ir kosytes, nei mesos, nei bulviu, nei duonos, neiko.ir neiko man pilvas buvo tokio pat dydzio,,rugstingumas man uzeina laikotarpiais jo nera nuolat, o pilvo skausmas ir didejimas nuolat.
labai aciu uz atsakymus:)

a
Pranešimai: 262

2015-06-12 18:06

jis gere omeprazoli ir dvieju rusiu antibiotikus.Dabar tikrinosi krauja ir nerado bakterijos.

a
Pranešimai: 262

2015-06-12 18:06

na is pradziu jis nevalge tai kas jam sukeldavo rugstis, siaip dietos nereikejo , nors tos bakterijos sukele dvylikapirstes zarnos opa.Tiesiog pati turi pajausti nuo ko tau skauda skrandi ir vengti to maisto.Man pvz, sveikas skrandis, o negaliu valgyt jokiu pienisku produktu, jie man sukelia rugstinguma.

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-12 17:06

O kaip su dieta??ar vyrui reikejo laikytis dietos, ar gaminote jam spec.maista??as apie tai neiko nzn?

a
Pranešimai: 262

2015-06-12 16:06

gerk vaistus , pasveiksi ir viskas bus ok.Mano vyrui taip buvo.Dabar jis sveikas

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-12 16:06

Labukas, zinau, kad dauguma kencia nuo veinokiu ar kitokiu skrandzio skausmu.Siuo metu esu UK, man nustate sia bakterija(beje nuo skausmu skrandy ir ypac zarnyne kenciu jau 5m visad manaiu, kad tai nerviskai), paskyre didele doze antibiotioku ir dar menesi gert vaistukus, bet apie mityba nieko, visai nieko nepaminejo.Tai noriu paklaust kas susidure su sia liga, prasau patrkit, kaip ir ka reikia man reguliuot, ar valgyt ka noriu, ar ribot save, ka jums daktarai liepe, ka nurode.Aciu uz nuomones.

sandra
Pranešimai: 60

Helico bakterija pylori skrandyje rasta

2015-06-12 16:06

Helico bakterija pylori skrandyje rasta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių