lina
Pranešimai: 1775

2015-10-22 15:10

Sveiki...
Gal pabandom atnaujinti sia tema, pasidalinkime patirtimi siuo klausimu, butu labai idomu.Juk vakarai jau tamsus, laiko daugiau pakalbeti, netingekit:)))

ji
Pranešimai: 176

2015-10-14 15:10

Privalai save myleti, kitaip nemielas gyvenimas.

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-10-13 16:10

Sveikos mielosios kurios myli save ir yra mylimos:)) Papasakokit kaip stengiates patikti sau?

xxx
Pranešimai: 184

2015-05-21 07:05

Jus,Greta,esate visiskai teisi,nereikia kreipti demesio,ten kur bloga energija,o ramybes ir kantrybes reikia ne tik del karstos saules ar blogos nuotaikos,bet ir del to,kad nesukelti visu pirma sau neigiamos energijos ko pasekoje ir kitu pasekmiu...

Greta
Pranešimai: 148

2015-05-20 16:05

Is tikrųjų esame dar neiprate prie tokios kaitrios saules, o jei rimtai visokiu yra, visokiu ir reikia. Nepriimkime pasisakymų labai rimtai, palinkekime vieni kitiems rdquo;ramybėsrdquo;:)))))

Greta
Pranešimai: 148

2015-05-18 17:05

Kažkas meile sau sutapatina su seksu. Ne... Myleti save, tai rupintis daugiau savimi,pagaileti savęs, nes tokie žmones kurie nemyli saves, labiau myli kitus:pvz. vaikus, vyra, tevus, saseris o save paliekant paskutineje vietoje. Ar supratot?????

liuda
Pranešimai: 105

2015-05-17 14:05

Labutis, Greta, tavęs aš jau buvau pasigedusi, ilgokai buvai nutilusi. Na, taip prasidėjo darbai darže, ko gero ir šiltnamy augini, tai darbai dar anksčiau prasideda. Man irgi laikas lekia labai greit. Kažkaip į antrą gyvenimo pusę jis smarkiai pagreitėja... tad kol judi, tol gyveni, o tik sustok ir pradėsi tik egzistuoti tuo pačiu ir depresuoti, mat viskas tarpusavy susiję. O kas dėl knygos, tai jau seniai pastebeta, jog auklėti ir perdarynėti kitus yra daug lengviau nei pačiam save... ;) Gyventi darnoje su savimi ir su supančiu mus pasauliu nėra taip paprasta ir lengva. Tai pareikalauja daug pastangų ir didelio nusistatymo. Tokias pozityvaus mąstymo knygas reikia kuo dažniau skaityti ir vis pasikartoti, kad būtų kaip variklis, stumiantis pirmyn.

Pasilikti Lietuvoj manęs kolkas visai nevylioja: pramogų tai daug, bet kur uždirbti tiek pajamų, kad galėtum jaustis kaip rdquo;baltasrdquo; žmogus? O dar ta mūsų giminė, vietoj to, kad maža būdama, būtų draugiška - vienas kitam petys ir džiaugsmuose, ir varguose, o ji atvirkščiai, vienas kitą apkalbėt, pasmerkt, pašiept! Tad man daug mieliau su svetimais bendraut ir pasirinkti į draugus, tokius, kuriais gali pasikliauti bet kada. Tad su Lietuva labai stiprių ryšių kaip ir nėra. Ten turiu tik keletą tokių žmonių. Na, jei pavyks senatvę apsirūpint, tai tada gal ir norėsiu grįžti kur nors į gamtos prieglobstį...

Greta
Pranešimai: 148

2015-04-30 16:04

Sveika sugrižusi Liuda į forumą.Ar nesinorejo pasilikti Lietuvoje?Nors Vokietijoje kiek girdejau prognoze - labai silta. Pas mus siaubingai salta.Turiu knyga rdquo;Jusu pasamones galiardquo;, skaiciau ir bandau vel sugrižti, paskaityti protingu minciu.Kai jauciuosi neblogai tai bandau pajungti mintis ir galvoti tik teigiamai, bet pasitaikius pirmai menkai problemelei - praskystu ir pamirstu sios knygos patarimus.

liuda
Pranešimai: 105

2015-04-30 07:04

Labas, mergaitės. Tik ką grįžau pasisvečiavus gimtinėj. Likau sužavėta Kauno Akropoliu! Ir aplamai Lietuva keičiasi, gražėja, tampa vis labiau europietiška... jei pakiltų dar ir atlyginimai iki europinio lygio, tai tada tikrai sumažėtų ir depresijų, ir įvairių ligų nerviniu pagrindu. Juk visos ligos ir prasideda nuo nervų!
Mergaitės, nuoširdžiai prisijungiu prie Gabijos pasiūlymo perskaityti J.Murphy rdquo;Jūsų pasąmonės galiardquo; ir išbandyti pačioms tą stebuklingą savo pasąmonės galią. Pačios pamatysit, kad tai tikrai veikia. Aš ir anksčiau esu tai patyrusi, pati to net neįtardama... :) o nuo dabar pozityvios mintys ir saviįtaiga taps mano gyvenimo būdu!
Geros jums visoms nuotaikos ir pozityvių minčių!

jurga
Pranešimai: 99

2015-04-26 16:04

Na, papasakokit kaip reikia myleti save. As irgi nemoku myleti saves. visada del kokio nors nepasisekimo moku tik save apkaltinti. Noreciau myleti save labiau, bet kaip?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 25 ir 0 svečių