jurga
Pranešimai: 99

2015-04-26 16:04

Na, papasakokit kaip reikia myleti save. As irgi nemoku myleti saves. visada del kokio nors nepasisekimo moku tik save apkaltinti. Noreciau myleti save labiau, bet kaip?

Roberta
Pranešimai: 723

2015-03-17 15:03

Norint išmokti mylėti save, reikia nepamiršti savęs pagirti. Gyriu save, kad buvau šiandien darbinga. Nors pavargau kaip šuo,bet esu patenkinta, kad nuveikiau tą ir aną. Vakare pamylėsiu save muzika. Pasileisiu kokį diską.ir tingėsiu.

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-17 15:03

Liuda, oi kaip puiku, labai norėčiau taip gyventi. O gal pabandyti, bet su pirma pasitaikiusia problemėle pamiršiu viską ka perskaičiau ir pirmyn.Bus dienų visokių, kažkiek geresnių kažkiek kitokių, na taip jau gyvenime būna. Negali juk visada džiugauti, butu neprotinga.Ačiū, kad palaikote.Svilte, būtinai paskaitysiu...AČIŪ

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-17 01:03

Na, čia tikrai tinka mokantis mylėti save... :))

1. Gimstame pavargę, o gyvenimas skirtas tam, kad pailsėtume.
2. Mylėk savo lovą kaip patį save.
3. Jei matai, jog kas nors ilsisi, #65533; padėk jam, pabūk su juo kartu.
4. Ilsėkis dieną, kad niekas netrukdytų miegoti naktį.
5. Darbas -#65533; tai šventa, neliesk jo.
6. Jei ką nors gali padaryti rytoj, tai nedaryk to šiandien.
7. Dirbk kuo mažiau, tegul ir kitiems darbo lieka.
8. Nusiramink,#65533; nuo poilsio dar niekas nenumirė.
9. Jei jauti norą dirbti, pasėdėk ir praeis.
10. Jei dirbti sveika, tai tegu dirba ligoniai.

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-16 14:03

Ačiū Liuda, manau kad jūsų žodžiai nuoširdūs. Šiandien labai blogas oras,lauke dirbti negalima tai nutarėme aplankyti seserį gyv. Kupiškyje. Važiuojant ir oras ne toks baisus,o ir diena greitai praėjo. Pabendravom, viena kita mintimi pasikeitėme ir laimingai grižom namo.Ryt į darbelį, na ir gerai...

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-15 16:03

Sveiki..
Kažkodėl šitą temą vis nustumia į šalį kai tuo tarpu depresija, isetine skleroze ir kt. kartojasi tos pačios temos po keias.Visi myli save ir niekas nenori diskutuoti ir pamokyti mane protingai elgtis,liudna:(((

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-13 16:03

Na įtikinot, kad reikia savų daržovių užauginti šeimai, nes pirktas vien chemija maitintas daržoves tikrai valgyti nėra sveika. Taip, kas neturi sąlygų auginti ką daryti, reikia pirkti.
Šiandien gerai praėjo diena, buvome Gariūnuose, apiprekinau, patenkinta grįžau. Kada gi savim pasirūpinsi, norisi atnaujinti drabužėlius.
Gražaus oro , saulytės taip laukiu, deja vėsu.
Sėkmės mergaitės, geros sveikatos...

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-12 16:03

Pas mus vakar buvo oras neblogas, švietė saulė nors šilumos buvo vos 11-12 laipsnių. Bet jau buvo ir nuotaika puiki ir nešalta. Šiandien apsiniaukė, atšalo ir praneša lietų, fui vėl nemalonu.Apie namus negaliu dirbti nes šlapia ir žemė šalta, o ir stuburą bei sąnarius skauda. Žadu kasmet mažinti apimtį savo ūkio, bet kai isismaginu tai 2lysvės morkų,2 -agurkų,2 -svogūnų ir taip be pabaigos plius šiltnamis, bulvės prie namų ir aplinka (viso 15 arų).Štai mano vasaros laisvadieniai ir poilsio dienos, kaip jums patiktų?

liuda
Pranešimai: 105

2015-03-12 16:03

Ir aš vakar buvau susidūrus su ta pačia problema, net adminui parašiau - kas čia daros, ar jau cenzūra įvesta, kad nepraleidžia komentarų, rašė jog ...buvo bandyta naudoti html formatą, t.y. bandyta nurodyti psl., nors tikrai nieko nenurodinėjau, net susinervinau, maniau, jog nutrūko mūsų ryšys, matyt buvo tech.trukdžiai.
Vakar pas mus buvo net 21 laipsnis šilumos, šiandien šiek tiek vėsiau, bet oras nuostabus! Taigi, jau prasidėjo apželdinimo darbai, daržų tai tikrai nesodinsiu, o taip traukia... :)) mėgstu darže kapstytis, juk tai nuostabi darbo terapija, raminanti nervus ir teikianti dvasinį pasitenkinimą! Apsiribosiu gėlynais, čia klimatas nepastovus, nenuspėjamas - tai staiga vasara karšta prasideda, tai ruduo šaltas pačiame vidurvasary...

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-12 15:03

Pavyko parašyti. Matyt suprato, kad negali žmonės forumuose bendrauti, o gal po puslapio pakeitimo kažkas negerai buvo.
Kaip laikotės mergaitės? Man diena praėjo lyg ir neblogai, truputi pavargau, skauda sąnarius ir stubura, bet išgyvensim.. Ryt su bendradarbiais gal važiuosim į Gariūnus, gal nusipirksiu ką nors pavasariui.Atgavau truputi netikėtų pinigėlių (indelių), reikia leisti apyvarton.Rašykit, kaip sekasi, sėkmės...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 32 ir 0 svečių