Greta
Pranešimai: 148

2015-02-05 15:02

Bet kaip sunku pasakyti brangusis as tave myliu, kai su tavimi elgiasi bjauriai, meluoja, negerbia, apgaudineja. Kaip rasti stiprybes, nežinau.Tiesiog užvalde neapykanta ir nugaleti labai sunku, neleidžia savigarba. Gal per daug atvirauju, bet taip yra.O kai nuotaika bloga - nesivercia liežuvis ka nors malonaus sakyti.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-02-05 13:02

Labai geri, gražūs, protingi Audros patarimai.

dominyka
Pranešimai: 3

2015-02-05 13:02

Liudai,
kaip reikia save myleti,otuo paciu ir kita?Nesuprantu.Jeigu tau rupi tas zmogus,jei tau svarbu viskas kas su juo susije,tai myli?Tai ir del paties saves.Juk paties reikalai visada svarbus.Tai ar myli?

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-04 17:02

Labai aciu uz supratima ir palaikyma. As tikrai nemoku ir kitu myleti. Myliu savo vaikus, bet kitaip negu reiketu myleti. Man ju gaila, as labai rupinuosi jais, stengiuosi padeti kuo daugiau,pergvenu kai jiems nesiseka.Bet tai ne meile?Tikra meile kitokia. As niekada nepasakiau savo vyrui kad as ji myliu (30 bendro gyv. metu),o ir jis man niekada to nesako. Gal mane gyvenimas padare tokia nemiela?

audra
Pranešimai: 47

2015-02-04 08:02

Gal pradėti reiktų nuo to, kad atleisti sau ir priimti save tokią, kokia esate. Be abejo, visi mokomės iš praeities klaidų, bet negalime nuolat į ją gręžiotis. Negyvenkime vakarykšte diena, kitaip nepastebėsime daug nuostabių dalykų, vykstančių šiuo momentu, nesugebėsime atitinkamai reaguoti į dabar vykstančias situacijas.
Pati būdama nelaiminga, nesuteiksite laimės ir kitiems. Kasdien skirkite kokį pusvalandį laiko sau, kada apgalvotumėte, ko norite iš gyvenimo, ko reikia, kad taptumėte laimingesnė. Užsirašykite savo mintis - taip lengviau apmąstyti esamą padėtį, suformuluoti savo tikslus ir priemones jiems pasiekti. Svajokite, planuokite, atsižvelgdama į savo galimybes ir sugebėjimus, ir po truputį VEIKITE, kad pasiektumėte, ką užsibrėžusi. Nenorėkite staiga tapti kitokia, paprasčiausiai kiekvieną dieną po truputį lavinkitės, keiskite save. Kiekviena sėkmė suteiks didesnį pasitikėjimą savimi bei naują impulsą toliau siekti, tobulėti, bendrauti, atsiverti kitiems, o tuo pačiu ir džiaugtis gyvenimu.

liuda
Pranešimai: 105

2015-02-03 18:02

Sąvoka rdquo;mylėti saverdquo; mums kažkaip neįprasta, bet juk net ir Šv.Rašte pasakyta: Mylėk savo artimą kaip pats save!
Neseniai skaičiau įdomią šios minties interpretaciją: jei nemoki mylėti savęs, nemokėsi mylėti ir kitų...

Alge
Pranešimai: 45

2015-02-03 17:02

Nemylėti savęs (kaip ir per daug mylėti save)-blogai.Pradėki analizuoti savo poelgius, nenorėki savęs matyti menekenės ( ne kiekvienam įdeali figūra duota)...Rytais, žiūrint į veidrodį, pasakyk-labas. Na, visai neblogai atrodau. Geros dienos man...Nenuvertinki savęs. Juk visi klystame, darome klaidas.

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-03 16:02

Niekada nemylejau saves ir nezinau nuo ko pradeti myleti. Visada kaltinau del visko tik save. Nesu mylima.

Greta
Pranešimai: 148

Kaip ismokti myleti save

2015-02-03 16:02

Kaip ismokti myleti save

Greta
Pranešimai: 148

2015-01-25 16:01

Meilė sau man atrodo auga kartu su mumis nuo vaikystės. Tėvų ar aplink supančių žmonių pavyzdžiai padeda auginti tą meilę, o gal tausojimą savęs, net nežinau.Aš nemokėjau iškovoti, kad mane gerbtu bent jau mano artimieji, o ne tik reikalautų...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 30 ir 0 svečių