tomas
Pranešimai: 183

2015-01-13 12:01

Pritariu Liudai - pagalba reikalinga dažnu atveju. kartais reikia tiek nedaug,-į tai, kas įvyko, pažvelgti kitu kampu, iš kito taško...

Ugne
Pranešimai: 28

2015-01-12 18:01

Ne, ne visada. Gyvenimas sudėtingas. Norisi išmokti džiaugtis kiekviena smulkmena

Ugne
Pranešimai: 28

2015-01-12 13:01

Kartais butina pabuti vienai namuose. Ne daznai taip buna deja

Zita
Pranešimai: 70

2015-01-12 09:01

ATSIKRATYTI LIŪDESIO PADEDA GALVOJIMAS APIE KITUS, PAGALBA JIEMS;KAI UŽPUOLA LIŪDNOS MINTYS-APLANKYK MOTINĄ, PIRMĄJĄ MOKYTOJĄ, NUNEŠK DOVANŲ NAŠLAIČIAMS, PASLAUGYK KAIMYNĘ-LABAI PADEDA. GYVENIMAS TIRPSTA KAIP ŽVAKĖ-DIDELĖ NUODĖMĖ LIŪDĖTI, VISADA YRA GALIMYBĖ KĄ NORS KEISTI SAVO GYVENIME, KOL TU ESI ČIA IR GYVAS....

rita
Pranešimai: 239

2015-01-11 17:01

Viduržiemis,o tikros žiemos kaip ir nebuvo. Nejau,nebepaslydinėsiu:(

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-01-11 10:01

Noriu papasakoti visai neseną atvejį.Sveikas, darbštus bičiulis pateko į avariją. Amputavo vieną koją. Sulaužytą ranką ir kitą koją teko operuoti, metalais sutvirtinti...Rementai, neviltis, dar laukiančios operacijos...Įsišnekėjome apie tai, kas įvyko, ir kokios galėjo būti kitokios pasėkmės. O pasėkmės galėjo būti žymiai blogesnės: sunki galvos trauma, stuburo lūžis, neįgaliojo vėžimėlis...Iki to truko tik labai nedaug. Padarėme išvadą-nelaimė baigėsi gana palankiai.Bičiulis sakė, kad vienas nenarstė nelaimės taip.Prisipažino, kad į save pažvelgė iš kito taško.Atviras mūsų pasišnekėjimas teikia vilčių, kad žmogus susims, ims daugiau dirbti, mažiau jį kamuos savigrauža...

Ada
Pranešimai: 17

2015-01-10 19:01

Skaitau Jūsų įrašus ir...gera. Taip, dėl pigių reitingų akcentuojamas blogis, o apie gėrį, gerus dalykus ...pratylima. Vis peikiame save, kaip lietuvius.Kodėl? Juk kiek gražių poelgių, kiek gerų kaimynų...Kelkime džiugius dalykus. Tikėkime jais. Nenuvertinkime tai,-gyventi žymiai lengviau, kai moki džiaugtis, matyti tai, kas gražu.

saulė
Pranešimai: 170

2015-01-10 13:01

Labas visiems... Perskaičiau jūsų mintis ir taip gera pasidarė, net ašara nuriedėjo...Smagu, kad mokame džiaugtis... kad ir smulkmenomis. Iš smulkmenų susideda gyvenimas. Reikia eiti į šviesą, stengtis matyti tik gerus dalykus. Nors gyvenimas ir nelepina, pažvelkim į tai iš kito taško ir mūsų problemos pasidarys tokios nereikšmingos. Įsigilinkit į žodžius rdquo;verkiau, kad negaliu nusipirkti batų, kol nepamačiau žmogaus be kojų...rsquo; Taigi...Linkiu visiems Meilės, dvasinės ramybės, susitaikymo su savimi...

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-07 17:01

Tik ką užklydau į šį puslapį ir buvau didžiai nustebinta jūsų gražių minčių... Kaip malonu skaityti, net gera širdy pasidarė. Juk tikrai kiek nedaug žmogui reikia! Ir visai ne turtuose esmė, nes juk ir turtuoliai verkia!...
Prieš Kalėdas buvau užėjusi į sergančiųjų depresija puslapį, kadangi ir pati kažkada buvau ja susirgusi, labai norėjau sergančiuosius morališkai palaikyti, suteikti jiems stiprybės, savo pačios pavyzdžiu, jog ši liga tikrai įveikiama, nors ir aš pati buvau praradusi viltį susigražinti džiaugsmą gyvenimu, visi mes kartais palūžtam ir niekas nuo to nėra apsaugotas, bet jie ir girdėt nieko kito nenori, tik apie vaistus ir ligas... O gaila, kai žmogus pats nenori, niekas jam neįstengs padėti!

Ugne
Pranešimai: 28

2015-01-07 10:01

Skamba muzika. Namuose gera

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių