Elena
Pranešimai: 27

2015-12-21 16:12

Mus supa daug gražių dalykų ir poelgių. Tegul kasdieninės rutinos srautuose nepaskęsta tai. Mokėkime ir norėkime pamatyti ir įvertinti visa tai. Iš tiesų - per dažnai akcentuojamas blogis. Šviesių Šv. Kalėdų. Ramių artėjančių Naujųjų. O 2007-ieji tebūna Jums (ir mano šeimai) vieni iš geriausių gyvenime.

paulius
Pranešimai: 28

2015-12-19 20:12

Jautrus ir geras žmogus visada turi kuo džiaugtis, nori pradžiuginti kitą. Vyrai dažnai slepia tai, tačiau, patikėkit,-daugelis mūsų nori džiaugtis ir džiuginti, mylėti, būti mylimi. Gerų švenčių.

vida
Pranešimai: 116

2015-12-18 11:12

su artejanciom kaledom.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-16 14:12

O aš šiandien parsivežiau rožių, dar bendradarbei dovaną nupirkau.O dar puikiai sekės darbai.

nijole
Pranešimai: 31

2015-12-16 09:12

Artėja šventės.Dairausi dovanėlių saviškiams. Tai bus kuklios dovanėlės, tačiau parinktos su meile ir dėmesiu. Nesisieloju, kad negaliu dovanoti brangių dovanų. Dėkoju dievui, kad neturiu pavydo jausmo turtingiems, nesiekiu rdquo;iššokti aukščiau bambosrdquo;.Esu laiminga turėdama darnią šeimą, atidų vyrą, sveikus vaikučius. Su artėjančiom.

julija
Pranešimai: 46

2015-12-14 10:12

Buvau maksimalistė ir aš. Svajojau, norėjau visko rdquo;aukščiausios prabosrdquo;, nervuodavausi dėl smulkmenų, vis rdquo;sunkiaurdquo; save...Vėliau supratau, kad tai gana neprotinga, kad suplanuotų dalykų įgyvendinti pavyksta tik dalį...Priverčiau save keisti požiūrį į save pačią, į tai, kas vyksta aplinkui...Gyvenimas tapo svalvingesnis, linksmesnis ir džiugesnis.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-12-12 05:12

gerai, Jums Laima, kad i6dr5sote keisti.

laima
Pranešimai: 175

2015-12-11 15:12

O aš dirbau tokiame kolektyve kur daug pavydo ir nepagarbos kitam. Pašlijo sveikata per 30 metų darbe, o džiaugtis taip ir nemokėjau nekuo.Prieš du metus pakeičiau darbą, dabar bandau suprasti kad gyvenime reikia džiaugtis viskuo. Ši diena praėjo sėkmingai ir džiaugiuosi.Ačiū dievui patekau į kolektyvą ,kur labai nuoširdūs žmonės supa aplink.Džiaugiuosi.....

aistė
Pranešimai: 162

2015-12-10 19:12

Kaip gera bendrauti su žmonėmis, kurie moka džiaugtis.Tokie žmonės neakcentuoja tai, kas juoda, bloga, nepavydi kitiems, netrokšta bet kokia kaina turėti daugiau, nei kiti...Jei tokia atmosfera ir darbe,- neįsivaizduojate, kaip gera dirbti tokiame kolektyve...Man pasisekė.

leonora
Pranešimai: 1

2015-12-10 10:12

Mokėkime džiaugtis savimi, savo artimaisiais, aplinkiniais ir aplinka...Mažiau tuomet sirgsime, nervinsimės...Juk gyvename taip trumpai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių