rita
Pranešimai: 239

2015-01-07 09:01

Niūri diena,bet šilta.Tuo ir džiaugiuosi. Bet laukiu tikros baltos žiemos.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-01-06 13:01

Pilka. Dulkia lietutis...O mano nuotaika gana gera. Gal kad šeimoje ramu, gera atmosfera?..Gal kad žinau, kad esu laukiama ir mylima?...Gal kad darbe malonūs bendradarbiai?...Džiaugiuosi gyvenimu.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-05 19:01

Pastebejau, kad sie metai zuikio (triusio) visus veikia teigiamai, tiek geru emociju, tiek dziaugsmo visur ka matome, tai jau seniai neskaitinejau. Dziaugiuosi uz visus, tegul sie metai Jums nesa miela ir gaivu ora, grazu sauleta ryta ir nepakartojama saulelydi, puikia nuotaika ir geru emociju gausa.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-05 17:01

Butent, kai randi su kuo pabendrauti, tai visada pasidaro lengviau, ir dienos sviesesnes buna. O bendrauti galima ir su augalais ir su naminiais gyvuneliais, nes jie myli ir vis kazka padovanoja: geles -ziedus, gyvuneliai- meile ir t.t. Argi tai ne puiku? :)

elenutė
Pranešimai: 2

2015-01-05 12:01

Sveikata pasidžiaugti negaliu. Pradžioje dėl to rdquo;ėjau iš protordquo;. Laikui bėgant supratau, kad man teko ne pati blogiausia dalia, kad galėjo būti žymiai blogiau. Pradėjau domėtis mane supančia aplinka, analizuoti...Kiek daug gražių dalykų liko dar man: geri kaimynai, jautrūs ir dėmesingi namiškiai, mėgiamas darbas...Dabar gyvenu čia ir dabar.Dievo prašau išminties...

ilona
Pranešimai: 39

2015-01-05 10:01

Štai ir vėl nauja darbo savaitė.Darbingos ir geros nuotaikos jums,draugiškų žmonių aplink.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-03 16:01

Gerbiu zmones, kurie atranda vis kazko naujo. Gyvenkime ne tik sia diena, svajokime, dziaukimes kiekviena akimirka- tai niekada nebus depresijos, bei nuo jos issivystanciu ligu. Butina paieskoti savyje to kas tave dziugintu, o mintyse esancius skaudzius dalykus reiktu pakeisti kazkuom, kas atpalaiduotu. Tik tada turesi pilnaverti gyvenima, tik tada bus galima pasakyti, kad esi laimingas ir tikrai tada gyvenime zmogui sekasi.

Tylene
Pranešimai: 3

2015-01-03 12:01

Vargu ar yra zmonių, kurie visapusiskai laimingi. Negi visa likusį gyvenimą inkši, kad nekokia sveikata, kad nepagauni savo svajonės?! Aš su tais, kurie nusiverkę vėlei šypsosi.

Taip, kuo geresnių visiems 2010!

PETRAS
Pranešimai: 48

2015-01-01 14:01

Kaimynai-labai svarbu. Daug gerų ir gražių dalykų supa mus. Nemalonu, kai cinikai vis ryškina blogį...`

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių