maryja
Pranešimai: 2

2015-08-18 13:08

As vartoju kontraceptines tabletes Azalia su vienu hormonu, tikrai saunios tabletes ,nuo kuriu nejauciu nieko blogo ir apsauga nuo nepageidaujamo nestumo.

Ugne
Pranešimai: 28

2015-06-20 09:06

juk galima ir kitaip saugotis

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-06 10:05

man kaip tik ginekologas liepe 3men pagert kontr kad lengviau pastociau,o siaip kas puse metu reikia daryt pertraukas

rita
Pranešimai: 239

2015-05-02 10:05

Siulyciau pradziai paskaityti J.MARKUNO knyga "ZMOGAUS GYVENIMO NESEKMIU BEI LIGU PRIEZASTYS IR GALIMYBES JU ISVENGTI". Atveria ji daug kam akis.Paciai visai netycia pakliuvo i rankas pries metus,o palankius sios knygos autoriaus paskaitas dar daugiau suvokiau.Dabar ja perskaite vos ne visi mano pazistami.Ten ir apie kontracepcija viskas parasyta.Dziaugiuosi kad laiku ji man pakliuvo i rankas,jauciuos visai kitas zmogus.jei butu proga,paskaitykit ja,tikrai pravers ne tik kontracepcijos klausimais,bet ir kitais gyvenimo atvejais.

rita
Pranešimai: 239

2015-05-02 10:05

nustojus vartoti kontraceptikus,ju poveikis organizmui islieka ir norint kad vaikelis gimtu visiskai sveikas,nereikia skubeti pastoti kuo greiciau jas nustojus gerti.Ta ir turejau omenyje.kaip jus manote kodel dabar gimsta tokie silpni vaikuciai?Todel kad visu pirma ju motinu lytines sistemos yra nestiprios.

rita
Pranešimai: 239

2015-05-01 22:05

brangiosios,o jums ar kas nors sake,perspejo koks neigiamas kontracept.tableciu poveikis moters sveikatai?????gaila,kad daktarai jas tesugeba ipirsti(ju toks darbas.....),taciau nesugeba pasakyti tiesos.Labai gaila.Ilgiau pavartojus sia kontracepcija jusu lytine sistema nusilps,persiduos vaikeliui,o ir jus pacios juk busit "bergzdzios",nevaisingos...Ne is galvos tai istraukiau,o ilga laika tuo domejausi,daug literaturos skaiciau ir konsultavausi ne su papirktais daktarais.Taip kad pati jau puse metu ju negeriu ir jauciuosi daug seksualesne(nes geriant kontracepcija moteris buna nevaisinga,tad jai nevyksta ovuliacija ir ji netroksta taip sekso kaip moterys,kurios ju negeria) ir sveikesne.Daug butu galima dar ka pasakyti sia tema.Tad tegul vyrai pasirupina kad visalaik butu "gumyciu"salia,ir ju moterys bus daug laisvesnes,seksualesnes ir be tableciu.Aciu uz isklausyma ir sekmes jums visoms

rasyte
Pranešimai: 2

2015-05-01 14:05

Isbandziusiu ir NEVA isbandziusiu cia yra daug. As tau siulau paskaityti objektyviu faktu ir profesionalu nuomone puslapy www.kontracepcija.lt Ten laaabai daug naudingu ziniu apie pleistra.
O jei nori subjektyvios mano nuomones, tai dalykelis liux ;)

laima
Pranešimai: 175

2015-04-15 08:04

As tai pritariu ritai ir ewai aciu,kad pasidalino savo patirtimi.Jau neaisku koki maista valgom,o jei dar visokias nesamones i savo organizma kysim tai tikrai geru nesibaigs.

drauge
Pranešimai: 9

2015-04-05 13:04

niekada nevartociau kontaceptiniu, juk tai vaistai, o visi vaistai kenkia

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių